Drogeria Rossmann
“Super obsluga, dziewczyny bardzo pomocne i otwarte dla klienta, byłam 20.10 na zakupach kolo 9, potrzebowałam pomocy kasjerki chętnie mi pomogły. Zawsze uśmiechnięte. Polecam.”
Znaleziono 10 wyników
“Super obsluga, dziewczyny bardzo pomocne i otwarte dla klienta, byłam 20.10 na zakupach kolo 9, potrzebowałam pomocy kasjerki chętnie mi pomogły. Zawsze uśmiechnięte. Polecam.”
“Panie młode bardzo miłe .Niestety te starsze nie sympatyczne. Sklep ok , mógłby być szerszy asortyment.”
“Sklep średni praktycznie można kupić to co potrzebne ele miła obsługa w szczególności pani na miesnym”
“Polecam zakupy w tym sklepie. Miło czysto i przyjemnie, świeże owoce i warzywa. Szeroki asortyment, pracownicy zawsze uśmiechnięci i pomocni. Zawsze wychodzę zadowolona.”
“Bardzo sympatyczna i pomocną obsługa”
“Bardzo fajna i duża Biedronka. Przestronna, duża powierzchnia sklepu dzięki czemu wiekszy asortyment produktów. Kasy samoobslugowe bez których nie wyobrażam sobie obecnie tego typu sklepów. Duży parking. Dostępność innych sklepów np. Pepco, salonik prasowy.”
“Bardzo fajny duży sklep. Alejki są szerokie i nie są zastawione paletami. Mają bardzo dużą dostępność towaru. Sklep czysty. Zawsze świeże warzywa, owoce i pieczywo które jest dostępne nawet późno wieczór. Personel pomimo ciężkiej pracy bardzo pomocny i zawsze uśmiechnięty. Sklep ja 5+.”
“Miła obsługa, dobrze zaopatrzony sklep”