Animal Park Śląsk
“Z całego serca chciałabym podziękować za okazany szacunek i wspaniałą współpracę z Państwem. Dobrze jest mieć naszą grubcię znów w domku. Czujemy ogromną wdzięczność. Pozdrawiam!”
Znaleziono 9 wyników
“Z całego serca chciałabym podziękować za okazany szacunek i wspaniałą współpracę z Państwem. Dobrze jest mieć naszą grubcię znów w domku. Czujemy ogromną wdzięczność. Pozdrawiam!”
“Polecam produkty! Szczególnie w czasach pandemii. Colostrum i witamina D mój must have !”
“Polecam! Nasza staruszka postawiona na łapy, a było już naprawdę źle. Cieszę się, że tutaj trafiliśmy!”
“Z całego serca polecam ten gabinet weterynaryjny! Zabieg został przeprowadzony perfekcyjnie – wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, czułam pełne zaangażowanie i profesjonalizm od pierwszej wizyty. Pani Justyna oraz cały personel odwalili kawał świetnej roboty – widać, że zwierzęta są tu naprawdę ważne, a nie tylko „kolejnym przypadkiem”. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne, co jest ogromnym plusem, szczególnie w porównaniu do mojego poprzedniego gabinetu, gdzie niestety nie było ani tak jasno, ani tak kolorowo. Tutaj czuć troskę, doświadczenie i pasję. Zdecydowanie zostajemy na stałe!”
“Bardzo fachowy personel, duża empatia, Niektóre produkty droższe niż u konkurencji, ale zrozumiałe jest dla mnie, że za jakoś obsługi się płaci.”
“Zakupy zrobiłam online. I nie kierowałam się jedynie (bardzo!) dobrymi cenami. Zanim zrobiłam zakupy, szukałam fotelika w innych sklepach i naprawdę zrażałam się obsługą. Tu sprzedawca przez telefon sprawnie i spokojnie odpowiadał na moje pytania, nie wymądrzał się, słuchał moich potrzeb, nie starał mi się nic wcisnąć tylko doradził, nie namawiał mnie jak większość innych na zakup fotelika 0-13kg, który jest mi niepotrzebny, i jako jeden z niewielu zrozumiał o co chodzi mi z obróconymi fotelami w multivanie:-D Na koniec zaproponował gratis rzecz, którą i tak planowałam u niego kupić. Przesyłka nadana w ten sam dzień. Towar sprawny, nowy, fabrycznie zapakowany. Świetny zakup. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę do tego sklepu. POLECAM !”
“Bardzo miła i fachowa pomoc weterynaryjna polecam”
“Najlepsza jakość, świetne produkty dla alergików”