Zostaliśmy przyjęci przez Panią Doktor pomimo nie umówionej wizyty. Nasz pies był w beznadziejnym stanie. Dzięki szybkiej diagnozie i działaniu, nasz pies doszedł do siebie bardzo szybko. Polecam z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Kowalczyk ★★★★★
-
Klaudia Wiśniewska ★★☆☆☆
Witam serdecznie dodam swoją opinię na temat obsługi i pani kierownik bo moja suczka urodziła maluszki i po prostu martwiłam się że nie pije i poszłam do nich osobiście się dowiedzieć z jakiego to powodu jest to mi umówili godzinę w tym samym dniu i powiedzieli że mogę zostawić 3 dniowe maluszki bez matki poszłam okazało się że niby ona nie urodziła łożyska i jest ropa oni mieli ja tylko zbadać a ja nie miałam gdzie wypłacić pieniędzy o godzinie 19:00 to rozmawiałam z pani kierownik że czy moge na następny dzień opłacić jej leczenie to się nie zgodziła to zadzwoniła na mnie na policję ale powiedziałam policji że nie chciałam nikogo oszukać i oddam pieniadze a pozatym pani kierownik zaczęła do mnie wypisywać że znęcam się nad psem i groziła mi służbami bo ta nich zwierzę jest ważniejsze niż pieniadze oddałam pieniadze a po pierwsze dzwoniłam do swojego lekarza na klonowej i powiedział nie jest żadna operacja potrzebna i pies po prostu jest zmęczony i wyczeczony po porodzie bo to była jej pierwsza ciąża a na szczęść Boże chcieli już jej operacje robić
-
BLACK BULL SUPERCARS ★★★★★
Byłem z moim psem Blackiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wizyta odbyła się szybko, bez kolejki. Pani doktor kompetentna, konkretna i przy tym bardzo sympatyczna. Obsługa miła i profesjonalna zdecydowanie polecam ten gabinet.
-
ewa janik ★☆☆☆☆
Zacznę od początku kotka z wymiotami z domieszką krwi trafia do p.doktor Beaty Pani doktor jak mi wiadomo już na emeryturze dorabia w tej klinice. po długiej rozmowie dziwnej rozmowie kitka miała pobrana krew dostała kroplówkę kicia wymęczona jak nigdy wcześniej bardzo zimne podejście do zwierzątka nieskuteczne. Liczone jak w ekskluziw spa nie wiem skąd ta cena masakra nie polecam . dobrze że mamy już swoją panią doktor w innej Nie polecam szkoda zwierzątek i waszych pieniędzy placówce co jest pomocna zna się na rzeczy i nie zdziera z ludzi wstyd i jeszcze raz wstyd
-
kukloczek ★★★★★
Z całego serca polecam ten gabinet weterynaryjny! Zabieg został przeprowadzony perfekcyjnie – wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, czułam pełne zaangażowanie i profesjonalizm od pierwszej wizyty. Pani Justyna oraz cały personel odwalili kawał świetnej roboty – widać, że zwierzęta są tu naprawdę ważne, a nie tylko „kolejnym przypadkiem”. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne, co jest ogromnym plusem, szczególnie w porównaniu do mojego poprzedniego gabinetu, gdzie niestety nie było ani tak jasno, ani tak kolorowo. Tutaj czuć troskę, doświadczenie i pasję. Zdecydowanie zostajemy na stałe!
-
Zbigniew Matlewski ★☆☆☆☆
Niestety naszej SUNI nie pomogli, leczenie powinno wyglądać zupełnie inaczej i dożo wcześniej wdrożone. Jeżeli zdecydujemy się jeszcze na pieska, na pewno tam nie będziemy w razie potrzeby go leczyć. Naszej Suni nic nie wróci życia, ale żal jest ,że nie poszliśmy z nią gdzie indziej. Tak to jest jak stawia się pobieżne diagnozy bez wnikania w zaistniały problem, efekt taki,że Psinka nie Żyje.
-
Dariusz Postek ★★★★★
Super miejsce na spacer
-
Madzia 79 ★★★★★
Super pani weterynarz Paulina,widać , że ma doświadczenie i powołanie. Moja kotka Mika wraca szybko do zdrowia po niedowład łapki.Polecam .
-
Szymon Langiewicz ★★★★★
Pani recepcjonistka wraz z Panią doktor przyjęły Luckyego , nawet gdy wizyta nie była umówiona. Wizyta odbyła się bardzo przyjemnie. Bardzo wysoki poziom obsługi klienta wraz z profesjonalnym podejściem do psa. Lucky jest bardzo zadowolony. Postanowiłem, że to będzie Luckiego weterynarz.
-
Sławomir Kućmierz ★★★★★
Nasz kotek ma 13 lat. Pozostaje pod opieką w tutejszym gabinecie od 6 miesiąca życia. Na przestrzeni lat wielokrotnie był leczony przez lekarzy weterynarii. Zawsze był dobrze zdiagnozowany. Otrzymywał właściwe i skuteczne leczenie , po którym wracał do zdrowia. Dla Zespołu składamy serdeczne podziękowania za opiekę i oddanie dla naszego pupila. Gorąco polecamy ten Gabinet- 100% zaufania .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lux-Vet Justyna Adach?
Lux-Vet Justyna Adach znajduje się przy Szczęść Boże 23, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lux-Vet Justyna Adach?
Można skontaktować się z Lux-Vet Justyna Adach pod numerem +48 322 711 995
Jak można dotrzeć do Lux-Vet Justyna Adach?
Do Lux-Vet Justyna Adach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku