Odnarodzin.pl
“Zakupy zrobiłam online. I nie kierowałam się jedynie (bardzo!) dobrymi cenami. Zanim zrobiłam zakupy, szukałam fotelika w innych sklepach i naprawdę zrażałam się obsługą. Tu sprzedawca przez telefon sprawnie i spokojnie odpowiadał na moje pytania, nie wymądrzał się, słuchał moich potrzeb, nie starał mi się nic wcisnąć tylko doradził, nie namawiał mnie jak większość innych na zakup fotelika 0-13kg, który jest mi niepotrzebny, i jako jeden z niewielu zrozumiał o co chodzi mi z obróconymi fotelami w multivanie:-D Na koniec zaproponował gratis rzecz, którą i tak planowałam u niego kupić. Przesyłka nadana w ten sam dzień. Towar sprawny, nowy, fabrycznie zapakowany. Świetny zakup. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę do tego sklepu. POLECAM !”