Przegląd katalogu
- 243 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 243 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 243 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 54,794 opinii i ocen.
“Co jakiś czas są promocje. Strzyżenie psów dzięki praktykantom. Jestem bardzo zadowolony. Pies po ok 1.5 godziny zupełnie wygląda inaczej. Juz pod prawie 2 lat korzystam. Lepiej dla jego zdrowia w upały. Polecam. Polecam również odpłatnie. Dziś byłem miło zaskoczony pozytywnie ceną i jakością usługi odpłatnej. Polecam”
“Miły i profesjonalny farmaceuta, polecam.”
“Pani Doktor Miłka uratowała życie mojej małej Amber!!! Prowadzę hodowlę i nigdy nikt w 3 City nie podszedł do tematu krwotocznego zapalenia żołądka i jelit tak jak Doktor Miłka. Mam wrażenie a byłam już chyba w każdej lecznicy że pod względem merytorycznym i praktycznym na pierwszym miejscu jest Doktor Miłka a potem długo długo nic... Należy wspomnieć o wysokiej kulturze i empatii i o zwyczajnym życzliwym uśmiechu Pani Doktor !!!! Do końca życia będę wdzięczna i z tego miejsca jeszcze raz dziękuję Pani Doktor.”
“Spędziliśmy z partnerem jedną noc w Apartamencie Efekt 72 i byliśmy bardzo zadowoleni. Pokój od strony ulicy – przy zamkniętych oknach absolutna cisza, świetne wyciszenie. Apartament nowoczesny, bardzo czysty i w pełni wyposażony, wszystko zgodne ze zdjęciami. Lokalizacja idealna – blisko centrum, a jednocześnie spokojnie. Kontakt z właścicielem szybki i bezproblemowy. Na pewno wrócimy przy kolejnej wizycie w Gdyni!”
“Dr Rogalska jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Jestem niezmiernie wdzięczna za opiekę nad Baszą,kocurkiem z ogromem dolegliwości i chorób. Dzięki Pani możemy cieszyć się z Baszą kolejnym wspólnym pięknym czasem. Dziękuję ❤️ Anita Łomnicka”
“Przesympatyczna Pani Justyna , która kocha wszystkie zwierzaki - nie tylko te, których opiekunowie robią tu zakupy, ale też te bezdomne. Osobiście wolę małe sklepy od sieciówek, więc jestem stałą klientką tego sklepu. Bardzo wszystkim polecam!”
“Gorąco polecam usługi tego salonu! Nasz piesek o trudnym charakterze tylko w tym miejscu jest spokojny i daje się ostrzyc. Przesympatyczna Pani Lena, ze złotymi rękoma, ma wspaniałe podejście do zwierząt i klientów. Dziękujemy serdecznie!!!”
“Wspaniała obsługa, sklep rewelacyjny, fajnie przesyłki są spakowane, dobre ceny i ciekawy wybór asortymentu.”
“W obiekcie czysto. Pokoje ładne i schludne a kuchnia dobrze wyposażona i niczego nie brakuje. Miła właścicielka. Lokalizacja super, blisko do plaży w Orłowie i stacji SKM. Hotel przyjazny zwierzakom :)”
“Bardzo czyste pokoje. Jak dla nas lokalizacja Super, bo blisko Teatru Muzycznego. Dobrze wyposażona kuchnia. Czyste ręczniki i pościel. Miła obsługa i zawsze chętna do pomocy. Jeszcze tam wrócimy. Zresztą już mamy zaplanowany wiosenny wypad do Gdyni i nocleg u Pani Anii. Polecam”
“Gabinet Oczko to miejsce w którym pacjent traktowany jest z najwyższą troską i profesjonalizmem. Pani doktor Irmina wykazała się ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem, ratując oko mojego psa Szakiego w sytuacji wymagającej szybkiego działania. Jestem pod wrażeniem zarówno opieki medycznej, jak i empatycznego podejścia całego zespołu. To miejsce godne pełnego zaufania, polecamy z całego serca.”
“Niesamowity lekarz, Pan Doktor przyjął kanarka po godzinach pracy w sobotę i przeprowadził zabieg na miejscu. Polecam z całego serca! Ptaszek ma się świetnie.”
“Pani Małgorzata Surowiec , to najlepszy weterynarz na świecie ! Bardzo dokładnie zbadała naszego pupila , wykonała wszystkie potrzebne badania i bardzo szybko zoperowała , dzięki czemu pies żyje i ma się wspaniale ! Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy , odpowiada na każde zadane pytanie. Widać , że naprawdę kocha to , co robi i zna się na tym doskonale ! Do tej pory jesteśmy pod stałą opieką Pani doktor , dopasowała specjalną karmę dla naszego kochanego pieska , dzięki temu szybko wróciła do formy. Dziękujemy z całego serca i POLECAMY KAŻDEMU ♥️ Łukasz , Angelika i uratowana Tosia ♥️♥️♥️”
“Szczerze polecamy gabinet z naszym Czarusiem! :) Czaruś cierpiał z powodu nawracających biegunek i zbyt często oddawał kał. Pani Doktor zleciła nam wszystkie niezbędne badania i leki - obecnie u Czarusia, odpukać, jest o wiele lepiej chociaż czeka nas niedługo kontrolne badanie, aby upewnic się, ze już pasożyty mamy za sobą. Jesteśmy bardzo wdzięczni za fachową pomoc :)”
“Wspaniali lekarze z pełnym zaangażowaniem. Nasz piesek miał poważne problemy zdrowotne, które wcześniej były bagatelizowane w innej lecznicy. Tutaj otrzymał kompleksową diagnostykę, dokładne wyjaśnienie każdego kroku oraz wyjątkowo troskliwe i serdeczne podejście. Jesteśmy pod wrażeniem poziomu opieki i profesjonalizmu — z pełnym przekonaniem polecam tę placówkę.”
“Dr. Hajdo to złoty człowiek! Scooby mając 5 miesięcy uszkodził sobie chrząstkę w stawie. W wieku 9 miesięcy przeszedł jedną artroskopię stawu łokciowego, a mając rok kolejną. Dziś, ponad 2 lata po zabiegach, które wykonywał dr. Hajdo - Scooby jest szczęśliwym, zdrowym pieskiem. Niemożliwe, stało się możliwe. Scooby biega, skacze, pływa - robi wszystko to, czego nie mógł robić za szczeniaka. Podziękowania należą się również Pani Kasi - rehabilitantce, która już od dwóch lat regularnie rehabilituje Scoobiego (pomimo, że nie wymaga już rehabilitacji, to on tak uwielbia Panią Kasię, że to czysta przyjemność jeździć z nim na zabiegi). Z całego serca polecamy przychodnie!”
“Pani weterynarz to Anioł - ogromna empatia! Bardzo polecam!”
“Wszystko bardzo dobrze. Kontakt i pomoc w rozwiązaniu problemu bardzo nam ułatwił pobyt. Mile wspominam wizytę w Gdyni”
“Przyjechałam dzisiaj do hotelu, o wiele wcześniej niż rozpoczyna się doba hotelowa. Wspaniałe, kontaktowe i zaangażowane Panie z recepcji dołożyły wszelkich starań żeby bez dodatkowych kosztów zakwaterować mnie wcześniej. Widać, że obsługa jest zadowolona z miejsca, w którym pracuje i samo doświadczenie od wejścia do zainstalowania się w pokoju było czystą przyjemnością. Proszę dbać o takich pracowników! :)”
“Dzisiaj pierwsza wizyta u Pani Anety. To był strzał w "10". Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z dosyć trudnym "przypadkiem" :) poradziła sobie wspaniale. Serdeczna osoba z cudownym podejściem do piesków, udzieliła również profesjonalnych porad związanych z pielęgnacją, PieSzczotka to zdecydowanie salon na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim.”
“W Willi Gardena mieliśmy rezerwację pokoju dwuosobowego na trzy doby. Pokój czysty, widny, z balkonem, na stanie ręczniki, czajnik, szklaneczki i filiżanki, oraz mała hotelowa lodóweczka. Do plaży Gdynia Orłowo spacerkiem około 20 min. W pobliżu galeria handlowa, około 200 m. od Willi. Bardzo miły Pan właściciel, zmienialiśmy termin rezerwacji i bez problemu Pan nam zamienił bez żadnych dopłat pomimo tego że wstępnie rezerwacja była na czerwiec a zmiana wypadła już na lipiec czyli w sezonie już droższym. Doba hotelowa do godz. 11:00 ale mogliśmy te pół godziny dłużej zostać gdyby była taka potrzeba. To byłyby plusy, Minusem natomiast jest wielkość pokoju, gdyż jest on bardzo mały. Na taki krótki pobyt weekendowy można dać radę, ale przy dłuższym pobycie wakacyjnym byłoby ciężko. Maleńka szafa, brak miejsca na postawienie walizek, w łazience brak wieszaków, nie ma gdzie rozwiesić ręczników, rzeczy z plaży nie mieliśmy gdzie wysuszyć ,w nocy słychać duży hałas samochodów z przebiegającej w odległości 100 m. głównej ulicy, przy domu jest mały plac służący za parking płatny dodatkowo 30 zł za dobę. Tak jak wcześniej napisałam, na pobyt krótki dwie-trzy doby POLECAM, przy dłuższym pobycie ciężko. Mimo wszystko za pokój daje 5 gwiazdek bo było czysto i schludnie”
“Polecam. Pokój fajnie umeblowany, czysty, jest lodówka w pokoju, łazienka. W budynku jest wspólna kuchnia, która jest dobrze wyposażona. Bardzo mili właściciele, pomogą i doradzą. Nie miałam problemu z przyjazdem z psem, po uprzednim zgłoszeniu. Obiekt w ustronnej okolicy, blisko lasu, ale dobrze skomunikowany z centrum. Cenowo wychodzi bardzo atrakcyjnie.”
“Byliśmy z żoną 3 dni i żałowaliśmy, że tak krótko. Meldowała nas pani Joanna, która z uśmiechem wszystko opowiedziała i pokazała nam pokój. Śniadania z karty to świetne rozwiązanie - porcje duże i wszystko na bieżąco przygotowywane. Willa jest bardzo kameralna i można się w niej poczuć jak w domu, planujemy już powrót i dłuższy pobyt oraz będziemy Państwa polecać znajomym. Do zobaczenia :)”
“Jesteśmy pod opieką Doktor Skowrońskiej i Zespołu Zwierzaka już od około 10 lat - najpierw z jack russel terrierem, teraz z dwoma whippetami. Mogę Przychodnię polecić każdemu. Byliśmy objęci opieką od szczenięcych do tych ostatnich dni. Dr Skowrońska potrafi w taki sposób zorganizować opiekę, że psy leczone są kompleksowo, przy uwzględnieniu ich całej historii. Dr Skowrońska i Zespół Zwierzaka znają się także na specyfice konkretnych ras i tłumaczą jak wpływa to na wyniki i ich interpretację, co czasami martwi właścicieli chartów. Dodatkowo dba o profilaktykę i dobrostan psa - w przypadku wykluczenia problemów zdrowotnych, potrafi zaproponować inne rozwiązania. Zostaliśmy skierowani do dietetyka, dzięki czemu psy przeszły na BARF. Doceniamy umiejętność współpracy z innymi specjalistami, a także całościową ocenę sytuacji. Nasze psy objęte są także ubezpieczeniem, a u Dr Skowrońskiej otrzymujemy prawidłową i pełną dokumentację potrzebną do zwrotu kosztów leczenia. Wszystkie ceny i opcje leczenia omawiane są przed ich realizacją. Przychodnia jest niewielka, ale przepływ informacji i opieka całego Zespołu jest świetnie zorganizowana. Dodatkowo jeżeli potrzeba jest pomoc poza godzinami funkcjonowania Przychodni, dostajemy dokładne informacje z czym i gdzie się udać, a kontynuacja leczenia przebiega bezproblemowo. Dziękujemy za opiekę!”
“Hotel w bardzo dobrym położeniu, wszędzie blisko. Mieliśmy wspaniały pobyt w tym hotelu! Personel był przyjazny i pomocny, upewniając się, że mamy wszystko, czego potrzebujemy. Pokój był wygodny i czysty, z pięknym wystrojem. Na wyposażeniu czajnik elektryczny i lodówka. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu również było imponujące, z szerokim wyborem dań, które zaspokoją każdy gust. Jedzenie smaczne, estetycznie podawane i pod dostatkiem. Polecamy!”
“Niesamowity weterynarz z powołania, spokojny, opanowany i kompetentny. Szybka pomoc i odpowiednie leczenie a w dodatku rozsądne ceny. Nie naciąga na niepotrzebne suplementy ani leki ani kolejne wizyty, co w obecnych czasach jest normą. Po Prostu Dobry człowiek. Polecam i pozdrawiam serdecznie Pana doktora jak będzie to czytał.”
“Bardzo szeroki wybór zwierząt słodkowodnych, roślin, korzeni, skał, podłoży, sprzętu (lampy, pompy, cała drobnica typu czyściki, złączki itd), pokarmów (przede wszystkim mrożonych oraz żywych). Możliwość wykonania akwarium na wymiar w korzystnych cenach oraz zakupu wody RO. Ceny podobne do Allegro. Właściciel bardzo pomocny i rozmowny. Obok sklepu całkiem spory jak na stare blokowiska parking.”
“Amber zachwycona, ząbki mleczne usunięte perfekcyjnie a było ich 7.... to Nasz jedyny i regularny Weterynarz, którego ze spokojem ducha polecamy.”
“Byłem dzisiaj z moją suczka i jestem bardzo zadowolony z efektu obsługi panie mają podejście i wielkie serce do zwierząt polecam każdemu”