Dałabym dwa razy po 5* Po pierwsze - za podejście do zwierząt. Moj kot poznał już przynajmniej 7 weterynarzy. u żadnego nie był tak spokojny. Pani Doktor ma wielkie serce i wspaniałe czułe podejście do zwierząt. Po drugie - Trafiłam tu z kotem po wizycie u innego weterynarza. Tam stwierdzono, że to nic zagrażającego życiu, i że mi się wydaje że mi kot spuchł. Tutaj Pani doktor przeprowadziła dokładną diagnostykę i okazało się, że kot jest w stanie zagrożenia życie. Nie mogąc znaleźć nikogo z terminem na już, przesunęła swoich pacjentów i wzięła go do razu na operację, ratując mu życie. Bardzo, bardzo polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Michalina St ★★★★★
-
Willa Klara Jastarnia Noclegi (Apartamenty i Pokoje) ★★★★★
Po dwóch latach zmagań z nawracającymi infekcjami gardła i dziąseł u mojego kota trafiłam do VetCentrum. Przez te dwa lata szprycowano kota sterydami i antybiotykami, a gdy sugerowałam usunięcie zębów, odp była, że kot jest zbyt stary(13l)Odwiedziłam naprawdę wiele klinik weterynaryjnych w Trójmieście.Dwie z nich sugerowały uspanie kota...Dodam, że kot cierpiał, odbiło sie to na jego nerkach. Jakimś cudem trafiłam pod skrzydła Pani Doktor Sylwany..Niesamowicie kompetentny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem z wielką empatią do zwierząt. Cały zespół, który tam pracuje Marika niesamowita, kochająca zwierzaki,Pan Doktor od ECHO serca świetny człowiek. Zaufałam im i oddałam swojego kochanego kota brytyjczyka w ich ręce..Mimo wady serca udało się go uspać wziewną narkozą, poczym Pani Doktor Sylwana usunęła chore zęby zostawiając jedynie przednie zęby i kły, z nich zdjęła kamień.Usunęła również narosla, które powstały w pyszczku w skutek infekcji i utrudniały kotu przyjmowanie posiłków. Ku mojemu zdziwieniu kot po powrocie do domu odrazu zaczął jeść mokrą karmę, kolejnego dnia był żwawy i radosny, już nie osowiały jak wcześniej..I tak z każdym dniem było mu coraz lepiej, a infekcje zniknęły mam nadzieję, że raz na zawsze.Jestem ogromnie wdzięczna D.Sylwanie za pomoc i zaangażowanie w wyleczeniu mojego małego przyjaciela i z całego serca dziękuje wszystkim,którzy pracują w VetCentrum bo to jedyni w swoim rodzaju ludzie. Jesteście cudni... Sciskam gorąco Sylwia z Bobikiem
-
Stan Apartamenty ★☆☆☆☆
Niestety nie podzielam pozytywnych opinii. Być może placówka nadaje się do mało skomplikowanych zachorowań - tego nie wiem, ale na przykładzie mojego pieska, z cala stanowczością mogę stwierdzić, ze troszkę bardziej skomplikowane leczenie alergii napotkało się z rozłożeniem rąk. Efekt - pies chory, brak pomocy, zmarnowane środki i czas. Nie polecam
-
Sandra Zalewska ★★★★★
Super zaangażowanie ze strony weterynarzy, poprawnie postawiona diagnoza i wdrożone leczenie. Pies po paru dniach wrócił do komfortu ❤️
-
Łukasz Przystalski ★★★★★
Amber zachwycona, ząbki mleczne usunięte perfekcyjnie a było ich 7.... to Nasz jedyny i regularny Weterynarz, którego ze spokojem ducha polecamy.
-
Marika Mazur ★★★★★
Z całego serca polecam klinikę vet centrum, profesjonalne podejście do pacjenta, a doktorki bardzo zaangażowane w swoją prace.
-
Paula ★★★★★
Serdecznie polecam, pani weterynarz widać, ze z powołania… cudowne nastawienie do kotów, rewelacyjna jakość wizyty. Czeka nas jeszcze pare, a już jesteśmy zadowoleni❤️
-
Albummojejcorki jak wyzej ★★★★★
Dziękuję obu panią doktor za super profesjonalna operacje wyrwania zębów pod narkozą. Kot przywieziony do domu od razu pobiegł do miski i zjadł 3 saszetki gdzie wcześniej przez chore zeby nie jadł nawet połowy saszetki a po 2ch godzinach już się szczęśliwy mizial do mnie.
-
Katarzyna Saganowska ★★★★★
Pełen profesjonalizm, empatia, skuteczność. Za każdym razem gdy jesteśmy w przychodni czujemy się zaopiekowani. Pani doktor Marta, która nigdy nie zostawia nas samych sobie, nawet gdy ma swój wolny dzień a u nas coś się wydarzyło, rewelacyjny okulista, internista i nie tylko! Pani doktor Sylwana, świetny radiolog, również zawsze pomoże! Tak to jest jak czyjaś praca jest jednocześnie pasją a nie tylko rutyną. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc. Pozdrawiamy serdecznie. Szczerze polecamy!
-
Elżbieta Kila ★★★★★
Pani Sylwano, jeszcze raz bardzo dziękujemy za to, że kilka lat temu uratowała Pani naszą Gajunię. Dała nam 5/6 lat kolejnych miłych doznań, a z perspektywy dnia dzisiejszego wspomnień. Dziękujemy też za pomoc w podjęciu dzisiejszej decyzji. Bardzo trudnej, ale ze wszech miar uzasadnionej. I nie mówimy o niepotrzebnych kosztach, o niepotrzebnej reanimacji na siłę i na krótki czas, ale o dobru naszej dziewczynki. Dzisiaj płaczemy i przez łzy jeszcze raz dziękujemy za opiekę nad naszą Gajcią. Ela i Andrzej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Weterynaryjna Vet Centrum Gdynia?
Przychodnia Weterynaryjna Vet Centrum Gdynia znajduje się przy Chylońska 230, 81-016 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Weterynaryjna Vet Centrum Gdynia?
Można skontaktować się z Przychodnia Weterynaryjna Vet Centrum Gdynia pod numerem +48 730 933 935
Jak można dotrzeć do Przychodnia Weterynaryjna Vet Centrum Gdynia?
Do Przychodnia Weterynaryjna Vet Centrum Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku