Przegląd katalogu
- 534 Łączna liczba firm
- 2.6 Średnia ocena
- 65% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 534 wyników
Przeglądaj taxi i transport towarowy w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 534 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 2.6/5 na podstawie 94,786 opinii i ocen.
“Bardzo fajna knajpka. Nieduża, ale w klimacie. Miła obsługa, pomocny Pan. Dobre jedzenie, wszystko świeże i smaczne. Quesadilla wybitna, polecam wersję z grillowanym kurczakiem. Fajnym akcentem jest kącik dla dzieci. Jedyne co bym zmieniła, to większe kubeczki na sos, bo za 3 zł dostaje się naprawdę homeopatyczną ilość.”
“Pyszna pizza z włoskimi składnikami. Ciakawe połączenie warzyw i pancetty !:) W menu każdy znajdzie coś dla siebie. Miejsce zdecydowanie godne polecenia .”
“Jedna z lepszych pizzerii w okolicy. Il Pirata serwuje naprawdę smaczną, włoską pizzę z dobrych składników. Ceny bardzo rozsądne jak na jakość, zwłaszcza w porównaniu z innymi lokalami w pobliżu. Dodatkowo mają fajne i ciekawe dania sezonowe i tygodniowe menu. Obsługa sympatyczna i sprawna, miła atmosfera. Warto!”
“Bardzo smaczne posiłki, duży wybór i atrakcyjne ceny. Zamawiamy też dostawę do pracy, z którą nigdy nie było problemu. Polecam!”
“Nabrzeże gdzie przybijają największe statki wycieczkowe. Tu znajduje się Port Gdynia, skąd wypływają promy Stena Line do Szwecji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Muzeum Emigracji. Chcąc sprawdzić terminy cumowanie dużych jednostek, należy zapoznać się z harmonogramem na stronie Portu Gdynia. My mieliśmy przyjemność zobaczyć cumowanie jednego z mniejszych wycieczkowców AIDAdiva, a przy okazji wypłynięcie w rejs promu SL. Polecam”
“Pyszna pizza, dawno nie jadłem lepszej pizzy. Świeże składniki, chrupiące ciasto, pozytywny właściciel naprawdę warto przyjść.”
“Polecam jak najbardziej tą firmą transportową . Auto zawsze dopasowane, wszystko na czas. Najbardziej polecam Panią Pauliną, zawsze pomocna ,pod telefonem, sympatyczna. Rzetelna firma.”
“Mile Panie w Agencji, pomogą doradzą, profesjonalna obsługa. Polecam szczególnie Panie.”
“Święta obsługa godna polecenia. Pani z obsługi niezwykle uprzejma, kulturalna i pomocna! Polecam!”
“Bardzo miła obsługa, ilość gości świadczyła o dużym zainteresowaniu. Nasze dania sałatka Cezar z krewetkami, schabowy z młodymi ziemniakami i surówkami, danie dla dzieci nuggetsy z frytkami i surówkami- bardzo smaczne. Do tego lemoniada sezonowa- dzisiaj truskawkowa- przepyszna!!! Czysta pachnąca toaleta i przytulny wystrój. Polecam!!!”
“Pychaaa! Fajnie widzieć, że pizzeria osiedlowa robi promocje co miesiąc i można zjeść pizzę jeszcze w tych czasach za 20zl :) super”
“Uwielbiam stąd DeVolaille, praktycznie zawsze zamawiam z dowozem, jedzenie przychodzi ciepłe, frytki są zawsze chrupiące co jest ogromnym plusem, sam DeVolaille uwielbiam i surówki tez pyszne. Nigdy się jeszcze nie zawiodłam.”
“Bardzo polecam tą pizzerię. Od lat z tamtąd zamawiam i zawsze tak samo czyli smacznie. Nie jest to najlepsza pizza na świecie ale jest bardzo dobrą pizzą osiedlową czyli spełnia swoje zadanie w stu procentach. Czas dostawy wręcz ekspresowy, chyba że ktoś zamawia w świąteczną sobotę o 14 no to nie powinien się dziwić, że poczeka godzinę do półtora. Pizza zawsze dojeżdża ciepła i dostawca zawsze jest miły. Pozdrawiam”
“Od kiedy przeprowadziliśmy się do okolicy to nasza ulubiona pizzeria. Jest możliwość wyboru grubszego ciasta, co uwielbiam. Są smaki klasyczne, ale też takie których nigdy nie jadłem. Bardzo często na dowóz są promocje i to znaczne, dodatkowo bardzo przyjemna opcja zbierania punktów. Dowóz zawsze na czas.”
“Odwiedziłam miejsce pierwszy raz- pizza plus dwa makarony i cytrynowa lemoniada. Najedzeni, zadowoleni :) wrócimy!”
“Podczas pobytu na urlopie w Gdyni odwiedziłem dwa razy to miejsce. Kurczaki,jak i burger texas plus rewelacja. Poziom dużo wyższy od klasycznych sieciówek. Zazdroszczę ludzią z Gdyni takiego miejsca. Trochę dziwi, że w lokalu ludzi mało”
“Pizza zachwyciła mnie od pierwszego kęsa. Idealnie wypieczone, delikatnie chrupiące ciasto połączone z aromatycznym sosem pomidorowym stworzyło cudowną bazę dla świeżych, doskonale dobranych składników. Każdy smak był wyraźny, ale jednocześnie świetnie współgrał z pozostałymi. To jedna z tych pizz, do których chce się wracać.”
“Pyszna pizza, dobre składniki. Szybki dowóz, polecam.”
“Polecam współpracę z Aleksandrą Czapiewską - wszystko zawsze dopilnowane :)”
“Polecam, wszystko zgodne z zleceniem. Bardzo dobry płatnik.”
“Współpracujemy z firmą LAGO Logistics Sp. z o.o. w zakresie przewozów gabarytowych, niestandardowych. Towar zawsze dociera na czas do naszego klienta. Informację o przebiegu transportu otrzymujemy na bieżąco. Polecamy!”
“Boskie burgery! Dawno nie jadłem tak przepysznego jedzenia. Bułka maślana naprawdę dobra, super wysmażone mięso, dodatki tez idealnie komponują się i tworzą przepyszna całość, duże porcje, da się najeść do syta, przytulny lokal, krzesełka przed wejściem, miła obsługa, widać, ze się stara i przygotowuje z zapałem jedzenie, polecam serdecznie, burgery warte każdej złotówki!!!”
“Witam niedawno zamawiałem u Państwa jedzenie z dostawą do domu chciałem tylko powiedzieć że dostawa była szybka i bezproblemowa. Pan w czapce Ferrari przyjechał punktualnie, łatwo było się z nim skontaktować, a jedzenie przekazał w sposób uporządkowany i staranny. Całość przebiegła bardzo sprawnie.”
“Wszystko na czas, kontakt tak samo. Polecam.”
“Zamówiłem na miejscu kebaba mega. 5 minut po wyjściu z lokalu jadłem już w domu. Kebab spoko, właściwa proporcja mięsa do warzyw. Wystarczająca ilość sosu. Zamawiam co jakiś czas od nich na miejscu i nigdy nie byłem zawiedziony, nigdy nie próbowałem opcji z dowozem.”
“Indywidualne podejście do klienta. Obsługę prowadziła jedna osoba, więc spoko komunikacja i solidna obsługa. Porównując do innych spedycji, tutaj czułem się zaopiekowany (agencja celna, spedytor, dział handlowy, transport - współpracowali ze sobą, niewiele musiałem sam robić po zleceniu).”
“Jestem bardzo zadowolony z usługi, przyjechał kierowca punktualnie jechałem z Witomina na Cisową. Pan kierowca pytał się czy jechać miastem czy obwodnicą bo odległość ta sama, ogólnie rozmowa w aucie była bardzo miła. Polecam Pana z granatowego Fiata (nie zwróciłem uwagi na model) rejestracja GWE.”
“Pełny profesjonalizm. Cena w normie. Pozdrawiam BMW gdansk”
“Ładnie urządzony lokal , długo już istniejący , pizza smaczna , gorąca prosto z pieca , smakuje zawsze tak samo , czyli wybornie”
“Jadłem już chyba wszedzie i stwierdzam ze margherita w tej pizzerii jest 10/10 . Plus obsługa jak zawsze przemiła i uśmiechnięta. Pozdrawiam i dzięki”