Niestey zamówienia na wynos polecam sprawdzać, zamowienie pomylone. Pizza w smaku dobra.
Zdjęcia
Opinie
-
niksaaa ★★★☆☆
-
Zuza Wysowska ★★★★★
Pizza zachwyciła mnie od pierwszego kęsa. Idealnie wypieczone, delikatnie chrupiące ciasto połączone z aromatycznym sosem pomidorowym stworzyło cudowną bazę dla świeżych, doskonale dobranych składników. Każdy smak był wyraźny, ale jednocześnie świetnie współgrał z pozostałymi. To jedna z tych pizz, do których chce się wracać.
-
Damian ★☆☆☆☆
Za prawie 40zł, dostałem chleb z sałatą i paroma chyba leserem krojonymi plastrami salami. W każdej innej włoskiej restauracji w tej pozycji, jest minimum kilka razy więcej mięsa i kilka razy smaczniej, to jakiś żart co dostałem. Nigdy wiecej tu nic nie zamówię.
-
Oskar Kieblesz ★★★☆☆
Zamówiłem panino Pera i dwie pizze Spianato. Panini było w 90% sałatą, z małą ilością mięsa – nie było złe, ale jakość zdecydowanie słabsza, niż się spodziewałem. Jeśli chodzi o pizzę, ser był przeciętnej jakości, a ciasto bardzo cienkie. Brzegi były nierówne – z jednej strony puszyste, a z drugiej płaskie, jakby ktoś je zmiażdżył. Kiedy pizza była ciepła, smakowała całkiem dobrze, ale po ostygnięciu ciasto stało się twarde i mniej apetyczne. Porównując, Pizzeria Pogórzanka oferuje znacznie lepsze pizze i panini. Nie wiem, skąd tak wysokie oceny tej pizzerii, bo oczekiwałem czegoś lepszego. Daję pizzy 3/5, a panini 2/5. Prawdopodobnie to moja ostatnia wizyta tutaj.
-
Mateusz ★☆☆☆☆
Do pewnego czasu mój faworyt jeśli chodzi o pizzę. Od jakiegoś czasu niestety pizza spalona na brzegach, wręcz zjarana. Węglowych bąbli niestety nie da się jeść. Szkoda, bo myślałem, że będę jeszcze tam zamawiał.
-
E N ★★★★★
Świetnie, że znów można zjeść na miejscu :) prosto z pieca smakuje najlepiej, choć na dowóz też uwielbiamy! Ogromny plus za możliwość wyboru pizzy pół na pół i wymiany dodatków :)
-
Jakub Konkol ★☆☆☆☆
Ta pseudo-pizza jest do bani. Za wysoka cena co do jakości (nieświeże, zwiędłe liście, brak lub w bardzo małym stopniu wyczuwalne przyprawy, niedogotowane ciasto w środku) Smaku brak lub minimalnie wyczuwalne nieświeżych przypraw i dodatków. Bardzo pożałowali składników i nieświeże. Są gorzej wyposażone niż co oferują sklepowe pizze, a pizze ze sklepu są o wiele smaczne niż te pseudo-pizza. Nie najadłem się i rozbolał mi brzuch po tym Ta "pizza" nie należy do najlepszych pod względem jakościowym. Na pewno mogę stwierdzić, że nie warto wydawać na to pieniędzy, lepiej pójść indziej (u sprawdzonych przez samego siebie) i zapłacić za to dwukrotnie lub więcej za lepszą pizzą, gdzie można rozkoszować dobrym smakiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Po kawałku - Pizza i kawa?
Po kawałku - Pizza i kawa znajduje się przy Pułkownika Stanisława Dąbka 191, 81-167 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Po kawałku - Pizza i kawa?
Można skontaktować się z Po kawałku - Pizza i kawa pod numerem +48 733 597 444
Jak można dotrzeć do Po kawałku - Pizza i kawa?
Do Po kawałku - Pizza i kawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku