Zamawiałem pizzę dnia 19.12.2025r. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak skandalicznym zachowaniem osoby dostarczającej pizzę ( pizza była zamawiana z ul. Starówki warszawskiej), kierowca stwierdził że nie przyniesie mi pizzy do mieszkania bo nie otworzyłem drzwi domofonem na czas. Cyt. go “Albo pan po nią zejdzie na dół albo wyląduje w koszu”. Takie zachowanie w stronę klienta jest oburzające.
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Hebel ★☆☆☆☆
-
Mikołaj Włoch ★★★★★
Od kiedy przeprowadziliśmy się do okolicy to nasza ulubiona pizzeria. Jest możliwość wyboru grubszego ciasta, co uwielbiam. Są smaki klasyczne, ale też takie których nigdy nie jadłem. Bardzo często na dowóz są promocje i to znaczne, dodatkowo bardzo przyjemna opcja zbierania punktów. Dowóz zawsze na czas.
-
Mateusz Tabędzki ★★★★★
Można zamówić, można zjeść w lokalu, można w ogródku ❤️ a zawsze smacznie i miło, polecam serdecznie!
-
MartaStrawberryJam ★☆☆☆☆
Pizza za ponad 50zł gdyż zamówiłam grube ciasto z dopłatą. Pani według Partnera, który pizze zamawiał i i informował, że zależy my na grubym cieście, zapewniała, że ciasto jest "napraaawde grube" Jako koneserka pizz wszelkiej maści - zawsze wszędzie zamawiam na grubym cieście. To co otrzymałam - to cieniutenki, płaski naleśnik, pusty w środku, wyglądający jak tortilla. Szczerze - najcieńsza pizza jaką dostałam kiedykolwiek.
-
Julia Stefańska ★★★★★
Moja ulubiona pizza w Gdyni, koniecznie na grubym cieście. Smaczna zarówno na miejscu jak i na wynos. Wystrój lokalu na minus dodatkowo papierowe talerze, drewniane sztućce i plastikowe kubeczki. Po wyjściu z lokalu niestety zapach był wszędzie. Polecam więc zamawiać z dowozem.
-
krystian majewski ★★★★★
Pizza noooo duża, można się najeść na dwie osoby. Dużo sera - dla mnie Spox . Będę zaglądał częściej.
-
Alicja Szymczak ★★★☆☆
Od paru miesięcy jestem stałym klientem, bo to serio spoko pizza. Ale niestety loterią stało się to czy placek będzie dobry. Już któryś raz sosu pomidorowego jest tak mało, że pizza jest po prostu sucha. Co prawda jest to pizza na grubym cieście i raczej można się spodziewać, że proporcje będą lekko zaburzone, ale niejednokrotnie dostarczali mi ją bez takiego problemu.
-
Marko Polo ★★★★☆
Bardzo smaczne ciasto! Jedna gwiazdka mniej z pięciu za okrojone składniki. Na dużej pizzy 40 cm może z kawałków to bym złożył jedna pieczarkę z trzy plastry cebuli i sera z 30 gram:) Ps! Polecam zamawiać od nich bezpośrednio a nie przez aplikację typu Wolt itp! Pizzę są tańsze!
-
Tisiphone Brown ★★★★☆
Zamówiłam pizzę na dowóz i spory plus za czas dostawy, przyszła bardzo szybko. Ciasto do pizzy było obsypane taką mączką, smakowało trochę jak z mąki kukurydzianej. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, na pewno było to ciekawe, ale pewnie nie każdemu posmakuje. Sama pizza była dość ciężka, ale w smaku całkiem w porządku
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pomidor Pizza Redłowo?
Pomidor Pizza Redłowo znajduje się przy Bohaterów Starówki Warszawskiej 6, Redłowo, 81-425 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pomidor Pizza Redłowo?
Można skontaktować się z Pomidor Pizza Redłowo pod numerem +48 586 270 000
Jak można dotrzeć do Pomidor Pizza Redłowo?
Do Pomidor Pizza Redłowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku