Przegląd katalogu
- 799 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 66% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 799 wyników
Przeglądaj szpital w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 799 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 23,588 opinii i ocen.
“Śmiało mogę polecić. Perfekcyjne podejście do klienta .”
“Polecam z całego serca. Pomoc w doborze ubezpieczenia i wsparcie na każdym kroku ze strony Pana Kamila. Pełen profesjonalizm!”
“Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi centrum rehabilitacyjnego za profesjonalną i skuteczną pomoc. Zgłosiłam się z silnym bólem odcinka lędźwiowego – lekarz, do którego trafiłam wcześniej, stwierdził, że tylko zabieg może mi pomóc i że fizjoterapia nie przyniesie żadnych efektów. Na szczęście nie poddałam się i postanowiłam spróbować rehabilitacji. Już od pierwszego kontaktu z rejestracją byłam pozytywnie zaskoczona – Panie zareagowały bardzo szybko i sprawnie zapisały mnie na rehabilitację domową (pozdrawiam serdecznie Panią Ewę! :)). Fizjoterapeuta - Pan Kuba - wykazał się ogromnym zaangażowaniem i wiedzą – dzięki Jego pracy z dnia na dzień czuję się coraz lepiej i stopniowo odzyskuję siły. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce każdemu, kto potrzebuje fachowej opieki rehabilitacyjnej. Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj!”
“REHAFUN polecił mi kolega, totalny strzał w 10 ! Trafiłam do Pani Karoliny, polecam z całego serducha. Pełen profesjonalizm :)”
“Szczerze polecam Panią Anię. Trafiłam tu dopiero po wizytach u dwóch innych fizjo i od razu poczulam, ze jestem w najlepszych rękach. Pani Ania zaopiekowała się mną w trakcie ciąży, a także po cięciu cesarskim. Uważam, że spełnia wszystkie oczekiwania: wysokie kompetencje, rzetelne badanie, zainteresowanie pacjentem, no i sprzęt do usg, którego brakuje w wielu innych gabinetach. Ponadto w gabinecie u Pani Ani panuje naprawę pozytywna atmosfera. Dziękuję.”
“Masaż rewelacyjny! Atmosfera w jakiej przyjmowany jest człowiek i doświadczenia Józefa robi swoje. Od roku chodzę i za każdym razem wychodzę zadowolony. Szczególnie wtedy, kiedy kręgosłup daje o sobie znać, a po masażu czuję się jak nowo narodzony. Polecam po stokroć, przede wszystkim masaż sportowy!”
“Polecam z całego serca każdemu. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że jeżeli ktoś może pomóc to na pewno Aga. Nieraz ratowała mój kręgosłup i nie tylko. Bars w Jej wykonaniu naprawdę ''czyści'' głowę, a masaże uwalniają od bólu i stawiają człowieka na nogi. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. :)”
“Polecam. Zgłosiłam się ze zmianą, jaka pojawiła się między palcami w stopie u mojego 5 letniego syna. Badanie rzeczowe, dokładne i od razu dostaliśmy skierowanie do wycięcia. Już jesteśmy umówieni w szpitalu UCK . Trzeba działać szybko, nie czekajcie gdy coś Was niepokoi !”
“Genialne podejście do dziecka, córka zachwycona, ogromna wiedza Pani Małgorzaty i przede wszystkim fachowa pomoc. Takiej ilości porad nie otrzymałam nigdzie, bardzo dziękuję i do zobaczenia za tydzień.”
“Doktor w sposób miły i dokładny wytłumaczył mi moje problemy i wskazał sposób leczenia. Jestem pełen podziwu”
“Centrum medyczne znalazłem w "necie" szukając gabinetu USG konkretnie w Gdyni i trafiłem na MedBalanc . Umówienie wizyty to czysta formalność.Badanie punktualnie o wyznaczonej godzinie. Pani doktor Barbara Loose-Janczewska uprzejma, rzeczowa. USG przeprowadziła bardzo dokładnie, szczegółowo udzielając podczas samego badania wyczerpujących informacji. Było widać bardzo duże zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo polecam. Ceny przystępne .”
“Bardzo polecam tego fizjoterapeutę! Trafiłem z problemem ciągłych zawrotów głowy, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Już po pierwszej wizycie poczułem ogromną poprawę. Profesjonalne podejście, dokładna diagnostyka i skuteczna terapia sprawiły, że dziś znów mogę normalnie funkcjonować.”
“Czytałam wiele na temat metod, które stosuje Pan Szymon a jednak nadal nie mogę wyjść z podziwu jaki spektakularny efekt przynoszą! Wszystkim niedowiarkom polecam wizytę aby sami się przekonali, że ból może odejść w nie pamięć.”
“Do gabinetu trafiłam z polecenia jestem pod wrażeniem metod jakie stosuje, intuicji, oraz wiedzy jaką posiada. Zazwyczaj wizyty w gabinecie fizjo kończyły się bólem i chwilową ulgą. Teraz jednak jest zupełnie inaczej, korzyści na wielu płaszczyznach fizycznych i psychicznych.”
“Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu optycznego. Miła, pomocna obsługa z rzetelnym podejściem do Klienta. Do tego atrakcyjne ceny. Polecam!”
“"Bardzo fajne miejsce. Miła i profesjonalna obsługa. Korzystam z porad i ofert od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem". Taką opinię opublikowałem dwa lata temu i zdania nie zmieniłem. Jestem mega zadowolony ze współpracy i nie mam zamiaru niczego innego szukać. Miłe Panie serdecznie pozdrawiam.”
“Ubezpieczałem po kolei, w ciągu kilku miesięcy dom, samochód, a potem ubezpieczyłem się też na życie. Bardzo profesjonalne podejście, bez naciągactwa, tylko to co jest najbardziej potrzebne i opłacalne. Polecam”
“Uwielbiam profesjonalizm i perfekcjonizm ... w Nice Med z pewnością znajdziecie to w 100%. Zarówno pod kątem wykonywanych usług jak i szkoleń wszystko na najwyższym poziomie. Pani Agnieszka to osoba z którą zawsze znajdzie się temat do rozmowy, czuje się swobodę! Takich miejsc w temacie kosmetologii, medycy estetycznej nie ma wcale wiele. To kompetencje i wiedza, a nie salon w stylu Wersalu robią robotę! Jednak i w temacie wnętrza nie ma się do czego doczepić. Wszystko zrobione w spójnym stylu, a przy tym utrzymane w czystości. Polecam !”
“Jestem po serii sześciu zabiegów usuwania owłosienia pod pachami. Minęły cztery miesiące od ostatniego zabiegu a ja dalej nie mam żadnego włoska. Ciesze się gładkimi pachami! Dziekuje bardzo Pani Agato. Serdecznie polecam ten salon!”
“Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Pani Ewelina wykazała się profesjonalizmem, uważnie słuchała i dokładnie wyjaśniła co jest powodem mojego bólu. Od początku czułam się komfortowo podczas wizyty, a sam gabinet jest nowoczesny i przytulny. Miejsce godne polecenia!”
“Od 8 lat chodze do Dr Jańczewskiego i nie ma na świecie lepszego ginekologa od szanownego Dr Jańczewskiego! Pan Dr jest wspaniałym , ciepłym , troszczącym się człowiekiem! Mogłabym godzinami wymieniać same zalety Pana Dr :)! Nigdzie nie ma takiego wspaniałego specjalisty jakim jest Dr Jańczewski ! Polecam z całego serduszka!”
“Z całego serca polecam Panią Natalię! To niezwykle ciepła, empatyczna i zaangażowana osoba. Zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy i dostosowany do potrzeb mojego dziecka, a dodatkowe materiały ,ktore dostawaliśmy do domu bardzo nam pomagały w pracy. Jestem ogromnie wdzięczna za to wsparcie i podejście pełne wrażliwości i zrozumienia :)”
“Bardzo polecam usługi w tym miejscu. Podejście do klienta jak i atmosfera na bardzo wysokim poziomie. Pani Katerina ma ogromną wiedzę na temat zabiegów które wykonuje. Napewno wrócę do tego miejsca w wielką przyjemnościa.”
“Zajęcia z Kasią dla kobiet w ciąży dają nie tylko ukojenie i relaks, ale też dodają pozytywnej energii! Polecam!”
“Polecam bardzo, miła obsługa, OC znalezione znacznie taniej niż mój dotychczasowy ubezpieczyciel chciał wziąć i niż sobie sam liczyłem.”
“Polecam, bardzo pomocne Panie ;)”
“Bardzo kompetentna i rzeczowa obsługa. Od lat korzystam z usług Pana Ireneusza i szczerze mogę polecić - dobrze doradzi i podpowie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia.”
“Od dłuższego czasu syn uczestniczy w zajęciach u Pani Agnieszki . Dzięki turnusowi ,comiesięcznym spotkaniom w grupach i metodzie Tomatisa zauważyłam ogromną poprawę w płynności mowy . Dzięki metodzie Tomatis syn nie ma już problemu z nadwrażliwością słuchową. Polecam z całego serca Panią Agnieszkę .”
“Autko potrzebowało pomocy i je dostało :) wszystko jasno wytłumaczone, koszt znany od samego początku, praca wykonania świetnie i co ważne stały kontakt z warsztatem. Polecam!”
“Bardzo przyjemne miejsce. Pani z recepcji bardzo miła i uprzejma. Pan dr. Radosław Bolin, wyrozumiały, cierpliwy o serdeczny człowiek. USG przeprowadził w bardzo spokojny i dokładny sposób. Wszystko zrozumiale wytłumaczył i doradził. Polecam z całego serca! Ja na pewno wrócę.”