Pojawiłem się u Pana dr Martina z bólem w okolicy miejsca, gdzie trzy miesiące wcześniej miałem usunięty ząb. Ból narastał od tygodnia. Pan Doktor zlecił wykonanie zdjęcia, jednak wynik nie wykazał żadnych nieprawidłowości i Pan Martin nie umiał mi pomóc. Następnego dnia odbyłem wizytę u Pana dr Marka. Od pierwszej chwili wykazał ogromne zaangażowanie w znalezienie źródła problemu i z pełnym profesjonalizmem udzielił mi skutecznej pomocy. Zdecydowanie polecam Pana Doktora Marka!
Opinie
-
Dominik Krukowski ★★★★★
-
Jarosław Flisik ★★★★★
Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta oraz nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt, realne terminy, szybka pomoc. Efekt leczenia jest doskonały. Jeżeli planujesz zabieg implantologiczny to tylko w Rio Dental u dr Milewskiego. Polecam serdecznie
-
Agata Wrześniewska ★★★★★
Dr Milewski uratował mój uśmiech w kryzysowej sytuacji i to w niedzielę :) Profesjonalna pomoc, która wzbudziła moje pełne zaufanie. Z radością zostaję pod opieką doktora i w końcu jestem w miejscu do którego ze spokojem wrócę. Higienizację miałam wykonaną również bardzo dokładnie, z czego również jestem bardzo zadowolona. Polecam!
-
Grażyna Figas ★★★★★
Dr Marek to profesjonalista. Od wielu lat korzystam z usług stomatologa i nigdy się nie zawiodłam. Ostatnio zakładał koronę na ząb, Zatroszczył się o jego stan. wszystko jest ok. Znowu mogę się uśmiechać. Polecam gabinet Rio Dental z czystym sumieniem. Poza profesjonalną obsługą, jest czyściutko, pachnąco i nawet znieczulenie jest do wyboru w różnych smakach.
-
Lucyna Jaroszyńska ★★★★★
Polecam z całego serca klinikę RIO Dental oraz dr Marka Milewskiego- to człowiek o wielkim i ciepłym sercu, opiekuje się pacjentem od początku do końca, konkretnie opisuje problem i podaje kilka metod leczenia. Nawet ktoś kto panicznie boi się dentysty do RIO będzie chodził z uśmiechem na ustach i poczuciem,że będzie odpowiednio zaopiekowana. Oprócz Dr Milewskiego pracują tam inni stomatolodzy,którzy mają ogromną wiedzę na temat leczenia zębów i także ogromne serce aby pomóc pacjentowi,a nie zaszkodzić. Ukłony także dla pań higienistek dentystycznych oraz pań z rejestracji. Cały zespół tej małej kliniki zasługuje na pochwały i podziękowanie za opiekę. Pozdrawiam:)
-
Barbara Berk ★★★★★
Wszystko jasno wytłumaczone przed zabiegiem, ekstrakcja zęba poszła sprawnie, profesjonalna obsługa klienta
-
Paulina Soltysek ★★★★★
Jestem klienta Rio od lat, bardzo polecam! Super atmosfera, profesjonalnie, lekarze bardzo pomocni i ekstra pasty znieczulające o smaku pinacolady :)
-
Joanna ★★★★★
Dziękuję dr Zubrzyckiej za ratunek, a przy tym spokój i cierpliwość. Moje pierwsze leczenie kanałowe, z lekkim stresem- niepotrzebnie. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Najlepsze uczucie, że już nic nie boli :)
-
Karolina Syldatk ★☆☆☆☆
Nie polecam !!!!! Dzięki pani stomatolog, która źle zabezpieczyła zęba, trafiłam z do szpitala na oddział chirurgii szczękowo twarzowej w Gdańsku. Opinie dodaje już po wszystkim. Generalnie umówiona byłam na godzinę 19 ,weszłam po godzinie 19:30. Pani doktor przeprosiła tłumacząc się, że to nie jej wina. Dzień wcześniej dzwoniłam potwierdzać wizytę i usłyszałam że dla mnie przeznaczona jest godzina. Zgbinetu wyszłam parę minut przed 20. Na wizycie otworzono zęba lekko oczyszczono kanały i ponoć zabezpieczony został ząb. Na kolejną wizytę umówiłam się za.okolo 2 tygodnie. Po półtora tygodnia bardzo zaczęła mnie boleć twarz i w przeciagu doby mocno opuchła w tym czasie trafiłam do szpitala z tego powodu,że stan zagrażał ciąży i tu zrobiono mu zdjęcie na którym widać nieszczelnie zabezpieczony ząb. Rozumie ograniczenia wynikające z mojego stany i z braku posiadanego zdjęcia. Nie rozumiem natomiast niedbalstwa i pośpiechu z jakim zostałam potraktowana, dalsze leczenie podjęłam w innym miejscu. Zastanawiałam się nad wystawieniem opinii, być może to jedyny taki "przypadek" w Państwa klinice, ale dla mnie istotny. Oczywiście do opini mam prawo i dokumentację oraz zdjęcia zęba posiadam. Dziś cieszę się że już wszystko w porządku.
-
Cezary Krojec ★★★★★
Całkowicie zasłużone 5 gwiazdek! Jako klasyczny stomatologiczny panikarz stresowałem się przed wizytą, tymczasem na miejscu zastałem pełen profesjonalizm, na początek prześwietlenie i do dzieła, znieczulenie, zamknąłem oczy i oddałem się słuchaniu muzyki. Absolutne zero bólu! Po zabiegu profesjonalna opieka, pakiet środków do pielęgnacji, wizyty kontrolne co dwa dni. Polecam wszystkim tchórzom, niezdecydowanym i odwlekającym rozwiązanie swoich problemów stomatologicznych, ja dołączam do stałych pacjentów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rio Dental dr Marek Milewski?
Rio Dental dr Marek Milewski znajduje się przy Aleja Zwycięstwa 257, Orłowo, 81-525 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rio Dental dr Marek Milewski?
Można skontaktować się z Rio Dental dr Marek Milewski pod numerem +48 570 410 920
Jak można dotrzeć do Rio Dental dr Marek Milewski?
Do Rio Dental dr Marek Milewski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku