Stomatologia Banino
“Bardzo polecam. Doktor Tomasz sprawnie uratował moją górną trójkę, którą inni sugerowali usunąć. Jestem bardzo zadowolona.”
Znaleziono 7 wyników
“Bardzo polecam. Doktor Tomasz sprawnie uratował moją górną trójkę, którą inni sugerowali usunąć. Jestem bardzo zadowolona.”
“Mialam przyjemność byc na wizycie u dr. Mai i dr. Elizy. Oby dwie Panie miłe, dokładne, służą poradą i ogólnie najlepsze w tym co robią, :) Jestem mega zadowolona pacjentka, która w razie potrzeby, jeszcze z pewnością wróci do gabinetu.”
“Witam. Osobiście przebolałem wiele klinik stomatologicznych i byłem nieraz mocno rozczarowany. W GCS Banino spotkałem się z profesjonalnym podejściem do klienta i pozytywnym nastawieniem. Stomatolog oraz Chirurg wykonały świetną fachową robotę , tego samego dnia w którym się zapisałem po raz pierwszy i nie ostatni! Polecam :)”
“Bez ściemniania, wciskania usług, rzeczowo o możliwościach leczenia Akurat w moim przypadku gabinet nie podejmie się leczenia ortodontycznego, co było jasno wytłumaczone i zostałam skierowana do innego gabinetu A dodatkowy bonus: zachęciłam się do regularnych ćwiczeń - jak się okazuje maja wplyw nie tylko na ogolny stan organizmu, ale także to, co się dzieje w obrębie jamy ustnej”
“Polecam. Krótkie terminy, profesjonalna obsługa. Przystępne ceny.”