Specjalista może i dobry, trudno powiedzieć. 2 miesiące czekaniana wizytę i diagnoza że poważna wada szczęki i nie można zwlekać.ani jednego dnia ale nie będzie się zajmował, ponieważ nie ma na to czasu zajmuje się tylko nie wielkimi wadami. Ani porady ani rentgena nic. Kompletnie. Ot Specjalista lekarz, obraz konowała i znieczulicy. Warto zastanowić się czy warto w ogóle umawć się i czekać na wizytę , może nie mieć czasu dla pacjenta.
Zdjęcia
Opinie
-
Bogumił Siwczuk ★☆☆☆☆
-
Elżbieta Kołcon ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u ortodonty, wszystko dokładnie wyjaśnione, a ceny przystępne. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet?
Gabinet znajduje się przy Pszenna 116, 80-297 Banino, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Gabinet?
Do Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku