Przegląd katalogu
- 108 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 108 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Wejherowie, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 108 wyników w Wejherowie, Pomorskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 21,000 opinii i ocen.
“Wcześniej wystawiłem negatywną opinię, ale odwiedziłem to miejsce jeszcze parę razy i jestem zmuszony ją zmienić. Miła obsługa, sklep zawsze dobrze zaopatrzony. Inne żabki powinny brać przykład. Chodzę tutaj, bo w bliższej żabce nie potrafią nawet dzień dobry odpowiedzieć, a towaru nigdy nie ma”
“Miła obsługa, szczególnie Pani Sylwia robi najlepsze hot dogi ! Wrócę po więcej.polecam tą Pania sprzedająca”
“Bardzo miła obsługa. Ciekawe kaszubskie artykuły , pięknie zapakowane”
“Świetna pani z poczuciem humoru pozdrawiam”
“Towar świetny swierzy duży wybór owoców, warzyw.fobre wędliny no i przemiła Pani sprzedajCa”
“Produkty zawsze świerze, i miła obsługa polecam”
“Bardzo duży wybór piw i innych mocniejszych trunków. Profesjonalna obsługa . Każdy znajdzie coś dla siebie lub na prezent. Polecam”
“super sklep , dobry chlebek i warzywka a przede wszystkim fajni ludzie , także można korzystać.”
“Świetna pani z poczuciem humoru pozdrawiam”
“To dopiero kilka dni, a już brakuje nam tego sklepu, właściwie obsługi. Zawsze biegałem wieczorem po przekąskę na film. Ktokolwiek otworzy tam punkt to już nie będzie to samo. Sklep jakich mało, gdzie oprócz zakupów zawsze w gratisie był uśmiech i serdeczna obsługa czy to że strony właścicieli, czy też ekspedientek nawet gdy zapominalski, miałem ochotę na zapiekankę 10 minut przed zamknięciem nigdy nie było problemu - za co przepraszam! Zawsze było bardzo czysto, na półkach mimo małego sklepu zawszę kupiliśmy to czego nam w domu akurat brakowało. Miejmy nadzieję że nowi właściciele sprostają wymaganiom klientów na równym poziomie jak Wy. Żona zawszę była wściekła bo wysyłając mnie po bułki, gdzie miałem 100m lub mniej, wracałem z dużym opóźnieniem bo zagadałem się z kimś z obsługi. Oby tak często chciało mi się chodzić do kościoła jak do Państwa punktu. Wielu znajomych rozczarowało się na wieść o zamknięciu sklepu, nigdy nie słyszelismy złego słowa odnośnie Obsługi. Wydaje mi się że opinia zasłużona, chociaż moim zdaniem brakuję gwiazdek. Miejmy nadzieje ze jeszcze kiedyś się spotkamy i nadal będziecie z takim świetnym podejściem do ludzi. Czy w kolejce stał bezdomny czy Pan w garniturze, zostali identycznie obsłużeni. Wszystkiego dobrego! DZIĘKUJEMY K. Ł. B”
“Sklep blisko mnie, często zachodzę. Wszystko ok, jedzenie dobre, hot-dogi, pizza. Oferta szeroka, sklep zawsze ładnie dołożony i wyfejsowany. Tylko starsza pani w jasnych, krótkich włosach mogłaby być odrobinę bardziej uprzejma, ale rozumiem, że ma już swoje lata, pewnie jest zmęczona i dorabia do emerytury albo po prostu już na nią czeka ;)”
“Super że są jeszcze małe sklepiki osiedlowe...w których można dostać zawsze to czego zabraknie a nawet więcej...Bardzo Miła obsługa...Polecam”
“Obsługa bardzo miła (serdecznie pozdrawiam p. Paulinę, która za każdym razem się uśmiecha, jak tylko przekroczę próg sklepu). Bardzo polecam!”
“Dobre ceny, pyszne jedzonko z pieca, co u nie lubić?”
“Bardzo lubię robić tu zakupy. Dużo sklepów w jednym miejscu.”
“Najlepiej zorganizowana Biedronka w Wejherowie! Chciałabym dodatkowo pochwalić i docenić Panią Kierowniczkę. Zawsze jest uśmiechnięta, pomocna, dziś pokazała, jak jest odpowiedzialna. Otóż byłam świadkiem, jak jedna z klientek zemdlała przy kasie. Pani Kierowniczka doskonale wiedziała, co robić, wspaniale zorganizowała pierwszą pomoc zgodnie ze wszystkim procedurami. Brawo!”
“Fajna pani blond w okularach, zawsze dobrze obsłuży z uśmiechem polecam”
“Odwiedzam sklep bardzo często, jestem bardzo zadowolona, najbardziej lubię przychodzić jak zmianę ma Pani w czarnych włosach zazwyczaj w koku, bardzo miła, pomocna uprzejma, zawsze coś zaproponuje, pomoże wybrać. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, widać że lubi to co robi, oby więcej takich uśmiechniętych ludzi! Polecam z całego serca Ps. Dzisiejszy hotdog to mistrzostwo!”
“Super sklep i obsługa bardzo miła i pomocna”
“Fajny mały osiedlowy sklep dobrze zlokalizowany, miła obsługa ceny dobre, mają wszystko czego potrzeba Lubie robić tam zakupy Polecam to miejsce”
“Bardzo przyjazna atmosfera i panie bardzo pomocne”
“Świeże owoce i warzywa, ciepłe bułeczki i chleb nawet w niedzielę.”
“Świetny sklep spożywczy znajdujący się niedaleko dworca kolejowego i z parkingiem. Nie jestem tu często, ale każda wizyta sprawia mi przyjemność.”
“Pani o bląd włosach jest jako jedyną bardzo uprzejmą i komunikatywną osobą. Hod dogi zawsze są ciepłe i bułki chrupiące. Pyta o aplikacje i koszyczek co kolwiek to znaczy. Miło się chodzi po sklepie przy tak sympatycznej obsłudze. Pozdrawiam”
“Biedronka po remoncie w 2024 roku bardzo ładnie się prezentuje. Obszerny parking jest wystarczający i zawsze można znaleźć miejsce by zaparkować. Trzeba pamiętać przy tym by pobrać darmowy bilet uprawniający do 90minutowego postoju. Wjazd/wyjazd od ulicy Strzeleckiej trochę niebezpieczny ponieważ przy wjeździe stoi metalowy filar który ma za zadanie chronić obiekt przed uderzeniem auta ale przez to dwa auta naraz się nie wyminą .”
“Przemiła obsługa, szeroki asortyment, długie godziny otwarcia i miła atmosfera. Sklep jest czysty i zadbany, półki zawsze pełne i można tu dostać większość produktów które potrzeba. Serdecznie polecam.”