Opinie

  1. Oskar Cieloch ★☆☆☆☆

    Poszedłem do żabki 3 godziny przed zamknięciem w niedzielę chciałem zamówić frytki i hod doga pani przy sobie w celu uniknięcia swojej pracy powiedziała że piec jest już wyłączony i już zaraz zamyka. Po minucie poszła dziewczyna dowiedziała się że tego samego co mi powiedziała stwierdziła że jednak chce te frytki dostać a potem pani gubiła się w swoich wersjach i powiedziała że piec jest uszkodzony, studzi się i musi go umyć bo zaraz będzie serwis (w niedzielę). Byliśmy w innej żabce dowiedzieć się jak to działa miła Pani nam odpowiedziała, że na serwis się czeka 2-3 dni i nie przyjeżdża w niedzielę. Dodatkowo Pani ponoć zaraz miała zamykać żabkę a o godzinie 20 nadal była otwarta. W poniedziałek piec magicznie działa i nie był na żadnym serwisie oraz serwisantów też nie było. Nie polecam

  2. M M ★☆☆☆☆

    Pani która obsługuje w tej żabce z włosami w kolorze Rudym jest nie miła, bezczelna, ma jakiś problem sama ze sobą bo od razu się bulwersuje w dodatku hot dogi robi bez rękawiczek wszystko na odp... nie polecam więcej tam nie pójdę.

  3. Magdalena Zwierzchowska ★★★★★

    Muszę pochwalić kasjerkę z tej Żabki – Panią z czarnymi włosami, które najczęściej nosi kok. To naprawdę wyjątkowa osoba, która sprawia że dzień staje się lepszy podczas zwykłych, codziennych zakupów. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i pozytywnie nastawiona. Nieważne, czy ktoś wpada tylko po wodę, czy robi większe zakupy – u niej zawsze można liczyć na miłą obsługę i dobre słowo. Fajnie patrzeć, jak ktoś wykonuje swoją pracę z takim zaangażowaniem i jednocześnie potrafi wprowadzić tak luźną, przyjazną atmosferę. Dzięki niej w sklepie czuć ciepło i normalność – klient nie jest traktowany jak kolejny numerek, tylko jak człowiek. Szczerze mówiąc, to jedna z tych osób, które sprawiają, że chętnie wraca się do sklepu, bo wiadomo, że spotka się kogoś życzliwego. Super energia i pełen profesjonalizm w jednym – oby więcej takich kasjerek!

  1. Halina ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować kasjerce o czarnych włosach pracującej w tej Żabce. Za każdym razem, gdy robię tutaj zakupy, spotykam się z jej uśmiechem, uprzejmością i życzliwym podejściem do klientów. Widać, że naprawdę lubi swoją pracę i stara się, aby każdy czuł się dobrze obsłużony. Dzięki jej kulturze osobistej i pozytywnemu nastawieniu zakupy stają się przyjemnością, a atmosfera w sklepie jest wyjątkowo miła. Takich osób naprawdę brakuje i warto je docenić.

  2. dominika ★★★★★

    Odwiedzam sklep bardzo często, jestem bardzo zadowolona, najbardziej lubię przychodzić jak zmianę ma Pani w czarnych włosach zazwyczaj w koku, bardzo miła, pomocna uprzejma, zawsze coś zaproponuje, pomoże wybrać. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, widać że lubi to co robi, oby więcej takich uśmiechniętych ludzi! Polecam z całego serca Ps. Dzisiejszy hotdog to mistrzostwo!

  3. Marcin Świerk ★☆☆☆☆

    Tragedia,niektóre ceny z kosmosu,,obsługa sklepu uważa się chyba za władców Wejherowa zachowują się chamstwo,do tego po raz kolejny zostałem oszukany,tym razem na 15 złoty. Więcej mnie t nie zobaczycie.

  1. Aneta Miotke ★☆☆☆☆

    Fajna żabka,dobrze zatowarowana,wszystko można kupić. Miła obsługa....... Taka była moja opinia kiedyś....Dziś to żenada, zero szacunku dla klientów, obsługa śmieje się w twarz gdy Ciebie oszukuje... a Ty zwrócisz uwagę..... to śmieje się w twarz i mówi co mi zrobisz.... Oszukali mnie o ponad 10 zł wydając resztę.

  2. Paulina Lo ★☆☆☆☆

    Niemiła kasjerka w krótkich blond włosach. Przyjechała jej dostawa którą rozwaliła na pół sklepu w tym na zamrażarki zrobiła sobie z nich półki po grzecznej pośbie czy może to podnieść na chwilkę bo chciałabym coś wyciągnąć z zamrażarki powiedziała że mam sobie poczekać bo teraz tego nie weźmie. Poza tym w okresie letnim sprzedawały lody przeterminowane o CZTERY MIESIĄCE!!! radzę omijać z daleka!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Gdańska 100, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements