Przegląd katalogu
- 270 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 270 wyników
Przeglądaj serwis samochodowy w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 270 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 30,050 opinii i ocen.
“Super warsztat ... Szybko , od ręki, fachowo, konkretnie, rzeczowo i na temat.... Normalne ceny....”
“Z całego serca polecam! Okazano mi pomoc natychmiastową kiedy na Obwodnicy Trójmiasta padł mi samochod podczas powrotu do Warszawy. Zostałam przyjęta mimo dużego natłoku pracy, nie zostałam bez pomocy! Bardzo dziękuję za okazaną mi pomoc, obsługę oraz szybką naprawę, bardzo sprawnie i rzetelnie! Jeszcze raz dziękuję za pomoc i uratowanie mojej Fiesty! Polecam i pozdrawiam!”
“Gdy inni mechanicy odmówili pomocy ten okazał się pomocny!! Dzień przed długim weekendem gdy auto odmówiło współpracy przyjął od razu i naprawił problem szybko i tanio. Polecam.”
“Super mechanik. Zadba o Twoje auto i bezpieczeństwo. Kontaktuje się jeśli trzeba wykonać coś więcej. Serdecznie polecam.”
“Profesjonalne podejście do klienta i naprawy. Początkowo miała być poprawka błotnika ale okazało się że element jest zjedzony rdzą od środka. Po rozmowie telefonicznej otrzymałem zdjęcia błotnika a przy odebraniu auta mogłem go obejrzeć i dodatkowo zobaczyć inne zdjęcia z naprawy. Sam efekt poprawek (zderzaki i błotnik) oceniam na 5+. Cenowo też super. Bardzo polecam!”
“Bardzo pomocny personel, elastyczny w stosunku do klienta. Korzystam od wielu lat. I polecam bardzo.”
“Odebrałam właśnie auto z warsztatu. Szybko, sprawnie, uprzejma obsługa. Dodatkowo wymieniono mi przednie światła gratis, pierwszy raz spotkałam z taką obsługa. Polecam.”
“Najlepszy serwis w 3 -mieście ! Mojego SL dosłownie poskładali po nieudanej w innej firmie próbie foliowania. Serwisuję go od 3 lat , a poprzednią 320 4 lata . Trudno ich polecać , bo przez to terminy coraz dłuższe - kilka lat temu to był tydzień , teraz ….. 3 ale zaznaczam warto . Zawsze , jak to dla laika czyli mnie nietypowe usterki , pierdoły np lampa niedoświeca zakrętów , a dla nich szukanie rozwiązań i nigdy bez auta na dłużej niż jeden dzień . Dzięki Panowie i zdrówka życzę Wszystkim .”
“Trzy razy oddałem auto, rozrząd, łożysko, regulacja luzów zaworowych w Subaru, za każdym razem świetnie wszystko zrobione i co ważne na czas zadeklarowany wcześniej. Warsztat nie jest najtańszy ale dobry fachowiec powinien się cenić;) polecam”
“Jak według mnie miła i kompetentna obsługa. Dobra informacja i komunikacja. Zawsze można coś wynegocjować.”
“Szybko sprawnie i bez problemu. Kontakt na 5. I bardzo miła obsługa. Pozdro:)”
“Polecam chłpaków, znają sie na rzeczy!”
“Polecam. Fachowcy jakich mało. Diagnostyka zrobiona szybko i w punkt, usterka zlokalizowana bezbłędnie. Auto zostało naprawione błyskawicznie i co najważniejsze skutecznie. Panowanie są bardzo mili i mają dobre podejście do klienta, po naprawie wszystko zostało mi wytłumaczone w najmniejszych szczegółach. Świetna robota.”
“Byłem wcześniej w dwóch innych warsztatach i każdy mówił co innego. Dopiero tutaj ktoś faktycznie poświęcił czas, żeby sprawdzić, co jest grane. Trafili w sedno w 10 minut, naprawili od ręki i auto w końcu jeździ jak powinno. Żałuję, że nie trafiłem tu wcześniej.”
“Pan Maciej godny zaufania fachowiec. Wszystko profesjonalnie i super obsługa , jestem zadowolony z usług. Polecam serdecznie innym”
“Gorąco polecam! Pan Robert przyjechał mimo iż już był po pracy w niedzielę! Pomógł w diagnozie usterki. Wyjaśnił, wytłumaczył. Tak uczynnego i sympatycznego człowieka jak Pan Robert często się nie spotyka.”
“Awaria sprzęgła: Polecam bo szybko (dzisiaj awaria-jutro naprawa). Polecam bo profesjonalnie. Polecam bo wyjechałem z warsztatu z pełną informacją co do przyczyn usterki ale i zakresu napraw koniecznych. Polecam bo dostałem paragon z pełnym opisem wymienionych części. Polecam bo uratowali mi urlop, a mojemu dziecku - ferie. Bardzo Polecam.”
“Wymieniałem oponki w tym warsztacie, wymienione w ten sam dzień po umówieniu się. Na miejscu także wyprostowana jedna felga, cena została ta sama. Bardzo polecam Panów. Napewno jeszcze wrócę.”
“Super chłopaki, świetny kontakt. Niejednokrotnie zostawiamy nasze auta i są ekspresowo zrobione. Polecamy każdemu!”
“Wizyta umówiona na konkretną godzinę, usterka zdiagnozowana i naprawiona tego samego dnia. Świetny kontakt, rzetelna i miła obsługa. Polecam!”
“Drugi raz korzystam z usług warsztatu i drugi raz jestem zadowolona. Namiar dostałam z polecenia do naprawy Peugeota. Tym razem problem w drodze na coroczny przegląd, który kończył mi się już za 2 dni. Szybki telefon do warsztatu i Pan przyjął moje auto od razu tego samego dnia mimo że byłam pare minut po zamknięciu. Szybka diagnoza i na drugi dzień z rana telefon że auto może być do odbioru za godzinę. Niesamowity profesjonalizm, życzliwość i ukierunkowanie na potrzeby klienta. Auto śmiga jak nowe, a przegląd zrobiony w terminie bez problemu. Taki warsztat w okolicy to złoto. Polecam każdemu i na pewno będę wracać jeśli zajdzie taka potrzeba.”
“Kiedy coś się w aucie psuje to oddaje je do tego warsztatu , jest on blisko mnie wszystko jest zawsze wykonane sprawnie a naprawa przebiega szybko i bez komplikacji. Zawsze podany jest pełny obraz tego jak wygląda sytuacja i przybliżona cena naprawy. Co do cen są przystępne ale najważniejsze jest i tak dobrze wykonane zadanie.”
“Bardzo dobry serwis, robiłem tarcze hamulcowe z klockami przód i tył, sprzęgło alternatora oraz wymianę oleju z filtrami. Wszystko dobrze wykonane, samochód oddany umyty u czysty. Szczerze polecam”
“Bardzo sprawna wymiana i profesjonalna obsługa. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami i bez opóźnień.”
“Jestem bardzo zadowolony z obsługi w stacji dealerskiej Honda Gdynia i z przyjemnością wystawiam 5 gwiazdek. Podczas urlopu, który spędzałem na półwyspie helskim, w moim aucie nastąpiła awaria układu hamulcowego (wyciek płynu). Zagrożony był mój (i mojej rodziny) powrót do domu (350 km). Honda Gdynia, znając moją sytuację, "od ręki" przyjęła samochód i zaproponowała szybki termin (trzy dni oczekiwania) na sprawdzenie auta. Okazało się, że samochód został sprawdzony i naprawiony jeszcze w dniu przyjęcia, bo zwolnił się termin serwisowy. Układ hamulcowy został naprawiony i sprawuje się o wiele lepiej niż w ostatnich latach (działa, jak w nowym samochodzie zaraz po zakupie). Mechanik wykonał pracę perfekcyjnie - jestem pod wrażeniem! Przez cały proces przeprowadziła mnie Pani Anastazja - bardzo kulturalna, życzliwa i cierpliwa osoba, która cały czas utrzymywała ze mną kontakt telefoniczny i rzeczowo odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. W mojej ocenie jest to osoba o bardzo wysokich kompetencjach. Bardzo dziękuję stacji dealerskiej Honda Gdynia i Pani Anastazji za tak szybką i profesjonalną pomoc oraz zrozumienie trudnej sytuacji, w której się znalazłem. Na pewno będę wracał (myślę nawet, czy nie zrobić tutaj przeglądu, gdy przyjdzie jego czas). Dziękuję!”
“Mój stały mechanik. Definitywnie polecam niezdecydowanym, a korzystałem z usług kilku innych w Gdyni.”
“Szybka sprawna i profesjonalna obsługa. Duży plus za obsługę w sobotę.”
“Naprawa wykonana błyskawicznie i co najważniejsze solidnie. Zdecydowanie polecam”
“Pan bardzo miły. Wymiana opon szybko, sprawnie. Wrócimy na pewno. Pozdrawiamy.”
“Byłem u kilku mechaników z żony autem a ma Renat Clio 4 z 2016 r. i nie wiedzieli dla czego piszczy oraz są skoki napięcia tam w pierwszej wizycie od razu podeszli do sprawy wachowo i profesjonalnie i znaleźli przyczyne umówili wizytę j tego samego dnia był gotowy do odebrania po naprawie Polecam tych panów na pewno pomogą”