NIE POLECAM!!!!To jest najgorszy warsztat w jakim byłem!!!! Przywiozłem samochód powiedziałem co trzeba wymienić 2 tygodni ani dzwonili ani nic… zadzwonił sam powiedzieli że mogę odebrać samochód a jak przyjechał okazało się że jednak samochód nie jest naprawiony chcieli za to że nic nie zrobili 600 złotych i powiedzieli żeby samochód zostawił dalej (będą wymieniali to o czym mówiłem odrazu) w końcu odebrałem samochód po miesiącu nic nie naprawili (ten problem z jakim przejechałem został) samochód był zasmarkany brudny i rozjebany…. Oszustwo!!! Foto dodaje niżej
Zdjęcia
Opinie
-
Vovka.__ ★☆☆☆☆
-
Damian ★★☆☆☆
Zgłosiłem się do warsztatu z Oplem Astrą J z LPG z problemem z odpaleniem — odpalał dopiero za 6–7 razem. Diagnoza była trudna, auto stało w warsztacie 3 tygodnie. Usterka została usunięta… na chwilę. Niestety problem powrócił, a ja straciłem zaufanie do warsztatu. Boję się, że kolejne wizyty skończą się tym samym — samochód będzie stał tygodniami na parkingu, a diagnoza nadal będzie niepewna. Wydałem 2700 zł praktycznie na marne, a auto dalej nie działa jak powinno. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
-
Patrycja B ★★★★★
Drugi raz korzystam z usług warsztatu i drugi raz jestem zadowolona. Namiar dostałam z polecenia do naprawy Peugeota. Tym razem problem w drodze na coroczny przegląd, który kończył mi się już za 2 dni. Szybki telefon do warsztatu i Pan przyjął moje auto od razu tego samego dnia mimo że byłam pare minut po zamknięciu. Szybka diagnoza i na drugi dzień z rana telefon że auto może być do odbioru za godzinę. Niesamowity profesjonalizm, życzliwość i ukierunkowanie na potrzeby klienta. Auto śmiga jak nowe, a przegląd zrobiony w terminie bez problemu. Taki warsztat w okolicy to złoto. Polecam każdemu i na pewno będę wracać jeśli zajdzie taka potrzeba.
-
Michał ★☆☆☆☆
Tragedia. Auto przetrzymują tygodniami. Kasują jak za zboże a jakoś mizerna. Kontakt praktycznie zerowy. Po naprawie rozrządu reklamacja na drugi dzień. Nie dowieźli terminu, który sami zaproponowali. Finalnie po kilku dniach pasek zaczął piszczeć, ale już nie wracałem. Poprawnie założyli w innym warsztacie. Naprawa metodą prób i błędów. Wymienili 1 świece, gdzie komplet był zmieniany tydzień wcześniej o czym ich informowałem. Zrobili jedną rzecz, kolejną zepsuli. Szkoda czasu i nerwów. Błądzą jak dziecko we mgle, zdziwieni, że „zrobili i nie działa”. Polecam omijać szerokim łukiem. Nie byłem w gorszym warsztacie
-
Quin Te ★☆☆☆☆
Obawa jest wrócić nawet na reklamację. Do warsztatu trafiłem z polecenia jako, że mechanik u którego dotychczas jeździło autko miał zawalone terminy na zbyt długi okres. Trafiło na kompletny przegląd podwozia, zmianę elementów zawieszenia które tego wymagały, zmiękczenie zawieszenia. Dodatkowo był problem z wypadaniem zapłonu i łącznik elastyczny wydechu. Zdałem się na warsztat w temacie tego co jest do wymiany i zgodziłem na kwotę. Niestety jak się okazało po powrocie do mechanika który znał to auto (dla mnie był to świeży zakup w tamtym momencie) zdemontowano mi porządne zawieszenie gwintowane - które wystarczyło tylko wyregulować i wstawiono najtańsze co może być. Z wypadaniem zapłonu poradzili sobie tak, że wymienili świece (poprzednie były kilkumiesięczne, ale pomyślałem że niby nie duży wydatek a jak ma poprawić to poproszę), już po tygodniu problem wrócił...a należało zająć się regulacją dawkowania paliwa, bo była zbyt bogata mieszanka i obecnie po tym zabiegu samochód spisuje się świetnie. Głośnej pracy wydechu w ogóle nie ruszono, zrobione zostały same proste rzeczy. Jednym słowem zapłaciłem za naprawę która nie przyniosła większego rezultatu, ktoś przytulił gwintowane zawieszenie a na koniec dostałem zdjęcia z przeglądu po wykonanej robocie tak jak w załączniku, z brakującymi śrubami btw. Te które jakimś cudem się trzymały też należały wymienić. W związku z powyższym nie wrócę do tego warsztatu nawet z hulajnogą.
-
lehwar szymon ★☆☆☆☆
Nie dam im naprawić roweru !!! Partacze i zwyczajni oszuści . Pacjent VW , lekki wyciek płynu hamulcowego , zadanie do wykonania dla warsztatu : Naprawić . Rudy kudłaty niski pseudo mechanik wyciął przewód hamulcowy i zamontował chińskie złączki . Dwa dni po odbiorze auta miałem przegląd , na stacje diagnostyczna wjechałem już bez hamulców . Unikać jak ognia
-
Tomasz Sulich ★★★★★
Sytuacja była raczej nagła. Padł rozrusznik. Pan Adam przyjął auto niemal od ręki. Naprawa również była szybka i wszystko zostało elegancko poskładane do kupy. Teraz kręci jak głupi :) Dla mnie bardzo ważne, że zostałem przyjęty szybko bez umawiania się na za x czasu. A to nie jest takie oczywiste ostatnio. Cenowo też rozsądnie. Polecam.
-
Filip Grabowski ★★★★★
Posiadamy flotę samochodów, każdy z nich zawsze oddajemy do warsztatu Rambit i nigdy się nie zawiedliśmy, profesjonalne podejście do klienta, ceny bardzo dobre, a przede wszystkim naprawy są skuteczne oraz na najwyższym poziomie z czystym sumieniem polecam.
-
Stefan Ponikiewski ★★★★★
Polecam z całego serca, bardzo profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt z klientem, mimo awaryjnego zostawienia auta, naprawa bardzo szybka i poprawna. Ceny niezwykle przystępne jak na obecne czasy. Gorąco polecam!
-
AUTO-SZYBY Paweł Kowalski ★★★★★
Pacjentem była Mazda CX-9 z silnikiem 3,7 na uszczelkę pod głowicą, ogarnięte w niecały miesiąc, polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rambit Mechanika pojazdowa?
Rambit Mechanika pojazdowa znajduje się przy Hutnicza 24, Chylonia, 81-061 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rambit Mechanika pojazdowa?
Można skontaktować się z Rambit Mechanika pojazdowa pod numerem +48 515 121 956
Jak można dotrzeć do Rambit Mechanika pojazdowa?
Do Rambit Mechanika pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku