Szanowny Panie Krzysztofie chciałbym podziękować za okazaną pomoc oraz za wyjątkową uprzejmość i zaangażowanie. To, z jaką cierpliwością i profesjonalizmem podszedł Pan do tematu, budzi najgłębszy szacunek. Pana gotowość do poświęcenia swojego czasu i uwagi, aby mi pomóc, jest absolutnie godna podziwu. Cenię sobie szczególnie Pana naturalną uprzejmość i pogodę ducha. W dzisiejszych czasach taka kultura osobista i życzliwość w kontakcie z drugim człowiekiem to rzadkość i prawdziwy skarb. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za wszelkie wskazówki i za to, że mogłem liczyć na Pana wsparcie. Pana pomoc była nieoceniona i na pewno jej nie zapomnę. Życzę Panu samych sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności!
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwester Malitowski ★★★★★
-
Adam ★★★★★
Szanowny Panie Krzysztofie, chciałbym serdecznie podziękować za okazaną pomoc w sprawie mojego samochodu. Jestem pod wrażeniem Pana profesjonalizmu i rzetelności, z jaką podszedł Pan do rozwiązania problemu. Pana uprzejmość i zaangażowanie sprawiły, że wizyta w serwisie była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dziękuję raz jeszcze za Pana cenną pomoc i wzorową obsługę. Z poważaniem, Adam
-
Adam Kozłowski ★★★★★
Ogromne podziękowania dla Pana Krzysztofa z Serwisu BMW Szanowny Panie Krzysztofie, Piszę, aby wyrazić ogromne zadowolenie i szczerą wdzięczność za Pana wyjątkową pracę i profesjonalizm podczas ostatniej wizyty serwisowej mojego pojazdu BMW. Chciałbym podkreślić, że poziom świadczonej przez Pana usługi przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Od momentu przyjęcia zgłoszenia, aż po finalny odbiór samochodu, czułem się w pełni zaopiekowany. Pańskie rzetelne podejście do diagnostyki i następnie precyzyjne wykonanie wszystkich prac serwisowych są godne najwyższej pochwały. Mój samochód pracuje teraz bez zarzutu, a odczuwalna poprawa jest znaczna i natychmiastowa. To niezwykle budujące, gdy można trafić na fachowca, który z tak wielkim zaangażowaniem podchodzi do powierzonego mu zadania. Pańska dogłębna wiedza techniczna i skrupulatność w każdym detalu sprawiły, że mam pełne przekonanie o najwyższej jakości wykonanej usługi. Dziękuję za poświęcony czas, jasną komunikację dotyczącą zakresu prac i kosztów, a także za tę dodatkową troskę, która wyróżnia Pana na tle innych. Jestem absolutnie usatysfakcjonowany i bez wahania będę polecał Pana i Państwa serwis każdemu właścicielowi BMW. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję za tak znakomitą usługę. Jest Pan prawdziwym ambasadorem jakości marki BMW. Z wyrazami szacunku i zadowolenia, Adam
-
Gudio Gudio ★★★★★
Mój stały mechanik. Definitywnie polecam niezdecydowanym, a korzystałem z usług kilku innych w Gdyni.
-
Mariusz ★☆☆☆☆
Wizyta umówiona 2 tygodnie wcześniej.Po tygodniu informacja o cenie na komunikatorze.Na miejscu dowiaduje sie że nie potwierdziłem wizyty mimo że nie miałem żadnej informacji że muszę potwierdzic i że tarcze hamulcowe są niedostępne do mojego 6 letniego samochodu.oczywiscie zrezygnowałem z usługi .Brak możliwości płacenia kartą tylko gotówka.Nie polecam.
-
Iwo ★★★★★
Polecam serdecznie. Miła obsługa, szybka i profesjonalna naprawa. Panowie nie boją się poważnych napraw, remont silnika w Mini R56 S wykonany perfekcyjnie. Wszystko chodzi jak powinno. Cenowo również jest przyjaźnie dla klienta - we wszystkich innych serwisach, gdzie się pytałem to chcieli więcej za taką naprawę.
-
noMan Dab ★☆☆☆☆
totalna masakra, samochod trzymany przez ponad 2 miesiace, koszt niebotyczny a samochod po tygodniu znowu przestal jezdzic, autoryzowany serwis zrobil diagnoze i potwierdzil, ze nic z rzeczy, za ktore zaplacilem nie zostalo zrobione, komputer wywala tyle bledow, ze brak miejsca na dwoch kartkach a4. totalnie odradzam ten warsztat a sprawe kieruje do sadu i skarbowki
-
Michał Michał ★☆☆☆☆
Nie polecam. Panowie wcisneli mi uzywana czesc (bo na nowa nie chcialem wydawac, a zamiennik rzekomo nie pasowal), za kwote nieadekwatna do stanu tejze czesci-tzw szrot za 250 zl. Auto popsulo sie po 8 tyg i musze sie z tym bujac dalej. Nigdy wiecej tam nie zawitam. Kolejny cwaniacki warsztat. Omijac szerokim łukiem!
-
Maciej “Antek” ★☆☆☆☆
Za spore pieniązki "naprawione auto" 3 letnie- naprawa pozostawiła wiele do życzenia!!! Potraktowanie właściela i auta, podaczas składania uwag wogóle nie na poziomie. Wrzucony lewarek w bagaznik ( lewalek w momecie oddawania był na swoim miejscu, przykręcony, po co był ruszany?), połamane plastiki o których dowiedziałem się jak auto zaczęło się dziwnie zachwywać, brak osłony pod silnikiem (osłona była fabrycznie zamontowana pod podwoziem), problemy ( które miały być usinięte, za które zostały zapłacone pieniądze) z ruszaniem w dni "chłodniejsze".. nie polecam !! Czy to tak ma wyglądać: po każdej naprawie uzytkownik ma sprawdzać auto czy wszystko jest na swoim miejscu ?
-
jakub o ★★★★★
Chłopaki znają się na rzeczy. Za przysłowiowy "psi grosz" wyeliminowali usterke której nie mogli nawet wykryć w salonie BMW. Doświadczenie i profesjonalizm u KN nic dodać nic ująć.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres QSERVICE KN AUTO KRZYSZTOF NOWAKOWSKI?
QSERVICE KN AUTO KRZYSZTOF NOWAKOWSKI znajduje się przy Słoneczna 63, Witomino-Leśniczówka, 81-605 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do QSERVICE KN AUTO KRZYSZTOF NOWAKOWSKI?
Można skontaktować się z QSERVICE KN AUTO KRZYSZTOF NOWAKOWSKI pod numerem +48 518 811 213
Jak można dotrzeć do QSERVICE KN AUTO KRZYSZTOF NOWAKOWSKI?
Do QSERVICE KN AUTO KRZYSZTOF NOWAKOWSKI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku