nie zdałem z 8 przedmiotuw i nie mam kolegow, wyzywajom mnie
Zdjęcia
Opinie
-
Jan ★☆☆☆☆
-
sexter moggin ★☆☆☆☆
Zawsze byłem sceptyczny, jeśli chodzi o tą szkołę. Opinie krążą o niej takie, jakie krążą, co z resztą widać po ocenach na tej cudownej aplikacji. Znicz na swoim grobie szkoła postawiła, przyjmując w swoje szeregi niejakiego C.L, znanego pod pseudonimem "Azbest". Ten człowiek jest chodzącym dziełem zniszczenia. Jego maniakalne hobby robienia TEGO pod pociągi towarowe, oraz gdyńską komunikację miejską są odrażające. Często chodzi przebrany za futrzaka, strasząc bardziej normalnych uczniów tego bastionu. Stanowczo odradzam wchodzenia z nim w konfrontację, jeśli chcecie państwo wysłuchiwać godzinnych teorii o five night at Freddy's. Mam nadzieję, że jego bracia wyrosną na normalnych, szanujących siebie ludzi.
-
Adam A. ★★★☆☆
Pozdrawiam moją dawną szkołę. Wtedy to się nazywało XII LO i było to już ponad 20 lat temu. Nic nie wychowało mnie lepiej niż ta szkoła. Tutaj po raz pierwszy zrozumiałem, że osoba starsza i wydawałoby się doświadczona może być głupsza niż uczeń. Dzięki temu bardzo wzrosła moja samoocena. To była ważna nauka w życiu :) I jeszcze o nauczycielach dowiedziałem się, że zwykle do tego zawodu ciągnie osoby mierne o skłonnościach komunistycznych. Co tam jeszcze... Pozdrawiam tego kolegę pajaca z zawodówki co zabierał w barze ludziom zapiekanki czy hamburgery, pamiętacie gościa? :) Niezła patola. Paje były pyszne! Pozdrawiam księdza, nie pamiętam nazwiska, co kazał napisać referat o błędach kościoła, ale obniżył mi ocenę bo wypisałem za dużo błędów kościoła, w tym ten, że kościół współpracował z nazistami. No cóż, z pewnością jego wiara była silniejsza niż wiedza :) Pozdrawiam tego nauczyciela, który dał uczniom zadanie na 6, a potem odmówił wystawienia oceny gdy się okazało, że ktoś wykonał zadanie tak dobrze, że nauczyciel nie mógł po prostu ogarnąć swoim wąskim rozumem, że uczeń może coś takiego zrobić sam - bo sam był zbyt mierny żeby to zrobić. Pozdrawiam panią od polskiego, która intensywnie i z radością wlepiała wszystkim 3 z każdego sprawdzianu z polskiego, ale przez 4 lata nigdy nie powiedziała ani słowa jak zrobić żeby było 5. Ocenianie było tu ważniejsze widać od tego, żeby kogoś coś nauczyć :) Pozdrawiam tego nauczyciela informatyki co musiałem mu podpowiadać na lekcjach bo sam nie rozumiał tematu o którym mówił :) Pozdrawiam pana, który intensywnie powtarzał nam, że nic z nas nie będzie. Chyba widział jakie jego życie jest mierne i chciał ściągnąć innych do swojego poziomu. A większość z naszej klasy skończyła lepiej niż ten nauczyciel. Teraz ponoć robi w związkach zawodowych, w sumie praca odpowiednia do jego kwalifikacji. Było sporo śmiesznych sytuacji w szkole, więc nie oceniam jej na 1. Chodziło tak trochę fajnych ludzi. Np. jak mieliśmy zacząć nosić obuwie zmienne do szkoły, a wiadomo że kapcie bardzo pasują do marynarki, którą się w tej szkole nosiło. Więc niektórzy przychodzili w śmiesznych papuciach. A jak Pani dyrektor stała przy wejściu i pilnowała żeby ktoś nie wszedł bez kapci, to kapcie kolejnym wchodzącym podawaliśmy przez okno. Prawie cała klasa weszła na jednych tenisówkach. Może ktoś jeszcze pamięta jakieś fajne historie? Ta szkoła to wtedy była szkoła przetrwania. Jak ją przeżyłeś to byłeś gotowy do życia i już nic nie mogło stanąć na twojej drodze :)
-
Anna Lesiak ★★★★★
Jestem zdziwiona ze są tak negatywne opinie mój syn zaczął chodzić w zeszlym roku czyli idzie do 2 klasy i jest bardzo zadowolony.Nawet powiedział że wkońcu trafił na klasę gdzie nie musi się starać o względy.Nauczyciele też wychodzą do uczniów z pomocą więc jestem zdziwiona.Ja polecam tą szkołe
-
Dawid Szczygielski ★☆☆☆☆
Ta szkoła to masakra szczególnie pod względem uczniów jeszcze nauczyciele to są w porządku w większości. W tej szkole żeby być traktowany dobrze przez uczniów trzeba się do nich przymilać i robić to co oni więc kto kolwiek idzie do tej szkoły ktoś kto ma z was jakąś kulturę osobistą jest etyczny I moralny to odradzam totalnie jeszcze bym szczerze polecił technikum bo tam po 1 roku nie ma tych patusów ale to co dzieje się w branżowych szkołach to szkoda gadać szczerze zastanówcie się czy chcecie tam iść bo jak pójdziecie tam nawet do lepszego technikum to bardzo możliwe że ktoś was okradnie bo to się tam zdarza. Dodając jeszcze w skrócie jak się będziecie wyróżniać I będziecie lepsi w nauce itp będziecie mieli podcinane skrzydla a jak ktoś z was jest w miarę normalny to niech szczerze unika tej szkoły I niech każdemu powie kogo zna żeby nie wybierał tej szkoły z góry dziękuję mam nadzieję że pomogłem wam
-
Szklanka67 ★☆☆☆☆
Jedna z najgorszych szkół do wyboru w 3mieście. Budynek w koszmarnym stanie, wszystko się sypie i widać grzyb na ścianach na wyższych piętrach. Nauczyciele głównie siedzą tam jak "za karę" i faktyczne nauczanie mają w głębokim poważaniu. Jedyne co wyniosłem z tej szkoły podczas swojego pobytu przed zmianą na inną to brak chęci do życia, niechęć do zawodu i gardzenie osobami w podobnym wieku co nie widzą życia poza e-petami i piciem. ogólnie mówiąc nie polecam wcale, jeśli masz dobre oceny i plany na przyszłość to omijaj tę placówkę szerokim łukiem.
-
Jola J ★★★★☆
Fajna szkola ..i nauczyciele...Powinni dostac kase na odnowienie tej Wspanialej szkoly...
-
Da Orz ★☆☆☆☆
Piotr gryf zjadł mi stopy w toalecie na poziomie 600 oraz w kantorku sprzątaczek grasują dziki oraz pani Kacharzyna. Polecam, idzie się nabawić chorób psychicznych. Ze szkoły wyniosłem 2 łozyska oraz blok silnika pod pachą ale tak śmierdziało że się stopił i teraz mam rękę z amelinium
-
AdreN FrikFajter ★★★★★
Szkoła najlepsza w 3city , w niej nie tylko nauczyłem się zawodu, lecz nauczyłem się żyć w tym antyludzkim kraju. Po ukończeniu szkoły i pójściu do pracy w „zawodzie” zwracają się do mnie fachowiec. Teraz jestem prezesem i jezdze s-klasa , wiec polecam ta kanciapę
-
Radosław A. ★☆☆☆☆
Zdecydowanie zły wybór. Nauczyciele bez powołania i ambicji do nauczenia czegokolwiek uczniów i skrajnie nie profesjonalni. Jeśli ktoś chce się wyuczyć zawodu i przy tym zdać maturę to od tej szkoły trzymać się jak najdalej. Budynek w opłakanym stanie. 4 lata zmarnowane pełne nerwów i nieprzespanych nocy przez niekompetencję nauczycieli
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni?
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni znajduje się przy Morska 79, Grabówek, 81-222 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni?
Można skontaktować się z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni pod numerem +48 586 216 891
Jak można dotrzeć do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni?
Do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku