Przegląd katalogu
- 2,722 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 2722 wyników
Przeglądaj school w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,722 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 81,232 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Zajecia interesujące, są prowadzone w taki sposób ze żaden mały nurek się nie zniechęca. Bardzo miła atmosfera wprowadzona przez p. Ewelinę, która to Pani w naszej grupie zajęcia prowadzi. Z podejściem do najmłodszych, ale też i do tych starszych. Dziękujemy za to! Karolinka i jej mama.”
“Z polecenia znajomych wybraliśmy ośrodek szkolenia Awax i była to bardzo dobra decyzja. Pani Weronika okazała się bardzo miłą i cierpliwą osobą o doskonałym podejściu do naszego psa. Widac bylo juz efekty po pierwszych zajeciach. Dostaliśmy też pełno cennych wskazówek na dalsze wychowanie naszego goldenka. Gorąco polecamy!”
“Serdecznie polecam! Zajęcia dopasowywane są indywidualnie, w zależności od potrzeb - począwszy od nauki gramatyki, słówek po rozmowę na przeróżne tematy. Polecam każdemu, kto chciałby przełamać barierę językową, zacząć swobodnie rozmawiać po angielsku oraz osobom, które chcą w przyjemny sposób przygotować się do egzaminów. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera, aż chce się uczyć angielskiego ❤️”
“Zaczęłam swoją przygodę z kite surfingiem w tej szkole i to był świetny wybór! Instruktorzy profesjonalni, potrafią przekazać wiedzę w prosty sposób w luźnej i przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu. Jeszcze na pewno wpadniemy! :)”
“Przedszkole godne polecenia. Pracownicy kompetentni i empatyczni w stosunku do dzieci i rodziców. Przedszkole umożliwia dzieciom dodatkowe zajęcia, np. piłkę nożną, judo oraz zajęcia sensoryczne itp. Organizowane są wycieczki i warsztaty dla dzieci. Dzieci prawie codziennie wychodzą na zewnątrz, bądź na spacery. Jestem zadowolona z posępów jakie zrobiło moje dziecko .”
“Szkoła spełniła moje oczekiwania, a jestem bardzo wymagającym klientem. Ludzie elastyczni, normalni, nie robią problemów, darzą człowieka zaufaniem. Dekoracja i styl przypominały mi Florydę, co dodatkowo uprzyjemniało pobyt.”
“Porządna szkoła, zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, nie są monotonne i nudne jak w szkole. Więcej wyniosłam po roku nauki w Cogito niż po kilku latach w szkole publicznej. Czekając na zajęcia można sobie zrobić herbatkę w cogitowej kawiarence :) bardzo sympatycznie :) polecam serdecznie!”
“Przyjemna, kameralna przestrzeń do praktyki jogi z uważną i uśmiechniętą nauczycielką. Jest klimat ale nie ma przesadnego w niektórych studiach duchowego zadęcia. Polecam serdecznie jogowym wyjadaczom ale i osobom chcącym w miły sposób poznać tę praktykę.”
“Bardzo fajnie było popływać kajakiem, bardzo dziękuję!”
“Serdecznie polecam zajęcia w ASC Gdańsk ! Cudowni instruktorzy i atmosfera zajęć. Córeczka zrobiła ogromne postępy i bardzo pokochała wodę. Na zajęciach są nagrywane filmy z których można mieć super pamiątkę. Organizacja zajęć odbywa się przez wygodną aplikację i łatwo można odrabiać zajęcia. Ciepła woda przewijaki wszystko jak trzeba. Chodzimy juz na kolejny cykl zajęć i napewno zapiszemy się tez na następny. polecam z całego serca!”
“Jesteśmy ogromnie zadowoleni z przedszkola Mega Mocni z Togi, szczególnie z grupy Bosmani. Pani Ania i pani Dagmara to wspaniałe wychowawczynie – zawsze troskliwe, serdeczne i uśmiechnięte. Nasze dziecko jest zawsze czyste, dopilnowane i odpowiednio ubrane, nigdy nie wraca brudne czy zaniedbane. Najlepszym dowodem na to, że wszystko jest świetnie, jest to, że nasze dziecko codziennie biegnie do przedszkola z radością. Czuć, że w tej grupie panuje ciepła i przyjazna atmosfera. Polecamy”
“Żłobek był wspaniałym miejscem! Panowała tam ciepła atmosfera, świetne warunki i różnorodne zajęcia. Ciocia Aneta i ciocia Roksana są cudowne – pełne serca, cierpliwości i zaangażowania. Nasze dziecko chodziło tam z uśmiechem, a my mieliśmy pewność, że jest w najlepszych rękach.”
“Jestem bardzo zadowolona z usługi”
“Bardzo polecam! Lekcje z panem Mateuszem pomogły mi w nadrobieniu i zrozumieniu materiału z matematyki. Świetne podejście do ucznia, cierpliwość i wyrozumiałość. Bardzo dokładnie tłumaczy oraz dba o to aby wszystkie zagadnienia były przerobione w jasny i zrozumiały sposób.”
“Żłobek to cudowne miejsce – ciocie mają ogromne serce do dzieci. Codziennie czekają atrakcje w pięknym ogrodzie, a na każdą okazję organizowane są wyjątkowe wydarzenia– od Dnia Dziecka z klaunem i zwierzątkami po Mikołaja z prezentami. Tymuś czuł się tu bezpiecznie i chodził z ogromną radością.Bardzo tęsknimy ❤️”
“Polecam te przedszkole, już drugie dziecko z rodziny tam chodzi. Dobre jedzenie, ciekawe zajęcia dla dzieci i własny duzy ogród.”
“Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, najlepsza kadra”
“Polecam szkołę Małe Nurki - chodzę z Córką na zajęcia od kiedy skończyła 4 miesiące. Panie prowadzące Ania i Ewelina bardzo profesjonalne, cierpliwe, z pomysłem na zajęcia, które są atrakcyjne również dla starszych dzieci. Córka ma teraz 3 lata i bardzo lubi te zajęcia.”
“Wspaniałe przedszkole i wspaniała kadra ;-)! Mnóstwo kreatywnych zajęć, codzienne spacery, Yoga, angielski, norweski, warsztaty, wycieczki, pikniki rodzinne. A do tego indywidualne podejście do dzieci i współpraca z rodzicami. To Wszystko sprawia, że nasze dzieci mają najlepszy możliwy start. Nasze córki chętnie rano wstają - chcą być pierwsze w przedszkolu i wychodzić ostatnie... To chyba najlepsza możliwa rekomendacja :-D Zdecydowanie polecamy!”
“W tym roku kończymy prawie 3 letnią przygodę z Przedszkolem Fasolka. Jakbym miała napisać wszystko za co jestem wdzięczna to nie starczyło by miejsca. Syn chodzi do grupy Limonki. Miał potrzebę długiej adaptacji, tzn długo trwało jego zaaklimatyzowanie się ale nigdy nikt mi go nie wyrywał z rąk, zawsze był przytulany i jego potrzeby uszanowane. Zajęcia dla dzieci to ogromny plus od jogi, z terapeutą si do teatru emocji włącznie. Organizowanie różnych wyjść do teatru itp. Fasolka to miejsce bardzo przyjazne dzieciom i rodzicom. Jestem ogromnie wdzięczna, że syn mógł chodzić do Państwa placówki. Przestawienia dla rodziców są przygotowane od A do Z. Nie mogłabym nie wpsomnieć o Pani Natalii, prowadzącej Naszą grupę, która dba i wspiera dzieci najpiękniej przy wsparciu Pani Weroniki. Całą kadra tworząca to miejsce to nie są ludzie z przypadku i to doskonale widać. Pani dyrektor bardzo dba o to miejsce i widać to na każdym kroku. PS. Nie sposób nie napisać o wspaniałej kuchni i cudach, które Panie gotują dla dzieciaków, o Paniach dbających o porządek.. PS2. Polecam wszystkim to miejsce, jakbym kiedykolwiek miała jeszcze małego człowieka to zapisałabym go tylko i wyłącznie do Fasolki. DZiEKUJĘ to za mało. Pozdrawiam serdecznie z całego serducha. Mama Alka M.”
“Prawdziwe, przyjazne dla dzieci przedszkole”
“Dwoje dzieci uczeszcza i jestesmy bardzo zadowoleni, swietna kadra, duzo przestrzeni w klimatycznym budynku, super lokalizacja. Bardzo dobra wspolpraca z dyrekcja. Dzieci chodza chetnie i zaadaptowaly sie blyskawicznie.”
“Polecam lekcje przygotowujace do egzaminu 8-klasisty u Pani Malwiny. Bardzo mila atmosfera polaczona z profesjonalizmem. W niedlugim czasie nadrobilem zaleglosci, zrobilem ogromne postepy, co pozwolilo mi uzyskac bardzo dobre wyniki na egzaminie. Zdecydowanie polecam !!!!”
“Serdecznie polecam lekcje z English JokerS. Program nauczania i materiały zostały przygotowane indywidualnie pod moje potrzeby. Przechodzę przez gramatykę z jedną lektorką oraz ćwiczę konwersacje z drugą, co daje świetne efekty. Do tego bardzo wysoka elastyczność w umawiania lekcji pozwala zachować ciągłość nauki, pomimo nieprzewidzianych okoliczności, które czasem wymuszają odwołanie lekcji. Zdecydowanie szkoła godna uwagi!”
“Szczere 5 gwiazdek!! Właśnie ukończyłem kurs open water diver i polecam go zrobić każdemu właśnie w Azymucie pod okiem Wojtka. Zajęcia teoretyczne, które zazwyczaj na większości kursów są nudne były prowadzone w taki sposób, że słuchało się i czerpało wiedzę z dużym zaciekawieniem. Część praktyczna również ekstra - widać, że Wojtkowi zależy, aby kursanci potrafili nurkować, a nie tylko „odwalić swoje i iść do domu”. Ćwiczenia powtarzane do momentu, aż zostaną opanowane przez wszystkich uczestników. Podczas całego kursu miła, przyjazna atmosfera i dużo śmiechu. Uprawnienia zdobyte, a dzięki tak fajnemu wprowadzeniu wiem, że przy nurkowaniu zostanę na dłużej. Polecam!!”