Opinie

  1. Natalia Kostuch ★★★★★

    Serdecznie polecam to wspaniałe przedszkole - „ ciocie” spełniają się w swoje roli idealnie tworząc super atmosferę :) wszystko jest tak jak każda mama chciałaby dla swojego dziecka!

  2. Ewa Skierka ★☆☆☆☆

    Mój syn chodził do tej konkretnej placówki rok. Był to w dużej mierze najgorszy rok. Dziecko jest nadruchliwe potrzebuje się wybiegać, wyszaleć. Panie zaczęły mi zgłaszać ze syn bije inne dzieci i nauczycielki i że się denerwuje. Od razu zareagowałam i poszłam do prywatnej poradni bo na państwową trzeba czekać prawie rok. Po 5 godzinnej diagnozie, dostaliśmy opinie z zaleceniami. Panie w przedszkolu powiedziały ze one chcą opinie z państwowej poradni. Udało się w końcu tam dostać i co pani psycholog podtrzymała opinie z poradni prywatnej- syn jest nadruchliwy i to tyle potrzebuje wsparcia dorosłych, rodziców i przedszkola. Panie z przedszkola kolejny raz nie zadowolone. Pani dyrektor wezwała mnie na rozmowę w maju zaczynając od słów :”nadchodzi czas przedłużania umów na kolejny rok szkolny… „ więc od razu spytałam czy chcą nie przedłużyć synowi umowy i usłyszałam ze nie że liczą na współpracę ze mną jako matka żeby dziecku pomóc poradzić sobie z emocjami. Oczywiście przystałam na rodzaj współpracy gdzie panie prawie codziennie pisały jak złym dzieckiem jest mój syn. Rozmawiałam z dzieckiem o tych sytuacjach zawsze była ta sama odpowiedź że był zły bo jest smutny ze mamy nie ma obok. Mamy połowę sierpnia i dostaje wiadomość ze mam się stawić na rozmowę. Myślałam że jeżeli rozmawiamy o dziecku to nie w jego obecności. Myliłam się pani wychowawczyni przy dziecku wykrzyczała mi ze umowa jest do końca sierpnia, ze nie zabierze go na wycieczkę do zoo. Syn nawet się mnie spytał dlaczego pani tak krzyczała na siebie. Następnego dnia poszłam do dyrektorki w związku z nagannym zachowaniem wychowawczyni która krzyczy na rodzica w obecności dziecka. To pani dyrektor wypaliła że miałam całe wakacje żeby „załatwić” dziecku orzeczenie. Dziecku któremu nic nie zdiagnozowano… spytałam po co to orzeczenie skoro kompetentne osoby powiedziały ze nie ma takiej potrzeby to usłyszałam ze one by dostały kogoś do pomocy że mogłam prosić bardziej żeby jednak dali mimo braku wskazań orzeczenie. Dziecko ostatecznie wypisałam przed końcem umowy. W między czasie panie notorycznie zabraniały dziecku uczestniczyć w zajęciach tak jak innym dzieciom bo jest za silny bo jest za szybki bo nie słucha. Kuriozalna sytuacja: syn oddalił się od grupy nie powinien ale zamiast dwie panią zostawić z grupą i jedną żeby za nim poszła to stały i wolały żeby wrócił. Syn niejednokrotnie opowiadał że został w sali gdy inne dzieci szły na plac zabaw albo zajęcia albo gdy dzieci coś robiły on miał siedzieć na podłodze- co przytoczyło mi też inni rodzice ponieważ ich dzieci o tym mówiły w domu. Pani nie raz wrzuciła jego pieluszkę ( przy niej ma takie poczucie bezpieczeństwa) na szafę bo nią rzucał. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich instytucji. Nie dajcie się drodze rodzice zwieść tym świetnym opinia w przedszkolu jest plakat ze za dobrą opinię na Google rodzic dostaje kubek ;) A jeśli wasze dziecko będzie miało jakiś problem to je odeślą a nie tak jak się chwalą w swoich postach że są wykwalifikowana kadra która radzi sobie ze wszystkim. Pozdrawiam.

  3. Arkadiusz Dąbrowski ★★★★★

    Wiele się słyszy o różnych przedszkolach. Ja jednak najwięcej słyszę o jednym: MAPECIAKI a to za sprawą mojego bratanka, który spędził tam już swój pierwszy rok. Wiem, że początki były dla Niego trudne ale dzięki "ciociom" adaptacja przebiegła sprawnie a potem to już tylko same zachwyty. Przedszkole zapewnia dzieciom ogrom atrakcji od zwyczajnie niezwyczajnych leśnych spacerów, wycieczki do parku na lody, plac zabaw, wyjazdy do kina, sal zabaw czy sezonowych atrakcji dla dzieci. Wiem że do przedszkola przyjeżdża piesek, pani od zabaw sensorycznych, trener kickboxingu czy piłki nożnej i wiele innych których nie sposób zapamiętać. To jest przedszkole z prawdziwego zdarzenia - godne polecenia.

  1. Marta Kaszubowska ★★★★★

    Jedno z lepszych przedszkoli w okolicy. Dużo wycieczek, zajęć sportowych i zabawy połączonej z nauką. Panie są zawsze uśmiechnięte i pomocne. Dodatkowym plusem jest też bliskość lasu, gdzie Mapeciaki często chodzą na spacery oraz plac zabaw, gdzie mogą się wyszaleć.

  2. Magdalena Niklas ★★★★★

    Dwójka moich dzieci spędziła w tym przedszkolu kilka bardzo udanych lat. Dzieci lubią chodzić do Mapeciaków, bo Panie są miłe i oddane, sale przestronne, przedszkole zawsze kolorowe zaskakuje co tydzień nowymi ozdobami tematycznymi, no i jest wiele zajęć dodatkowych, przez co maluchy się nie nudzą. Polecam z czystym sumieniem :)

  3. Magdalena P ★★★★★

    Polecam przedszkole Mapeciaki Sucharskiego, już chodzi moje 2 dziecko i nie zamienilibyśmy na żadne inne. Dzieci bardzo chętnie idą, rano wstają z uśmiechem, bo idą do przedszkola i swoich ulubionych Pan. Nauczycielki konkretne, miłe, bardzo pomocne i serdeczne. Zawsze miło witają wszystkie dzieci i rodziców. Polecam każdemu.

  1. Angelika Kreft ★★★★★

    Synek uwielbia chodzić do Mapeciaków. Z podekscytowaniem opowiada, co działo się na zajęciach. Panie dbają zarówno o miłą atmosferę, jak i z dużym zaangażowaniem przygotowują zajęcia. Za każdym razem zachwycamy się pięknymi dekoracjami, które wprowadzają dzieci w temat zajęć i tworzą magiczną atmosferę. Uśmiech na twarzy dziecka gwarantowany.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole Mapeciaki?

Przedszkole Mapeciaki znajduje się przy Jana Kotłowskiego 2A, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole Mapeciaki?

Można skontaktować się z Przedszkole Mapeciaki pod numerem +48 506 127 000

Jak można dotrzeć do Przedszkole Mapeciaki?

Do Przedszkole Mapeciaki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements