Przegląd katalogu
- 1,395 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 1395 wyników
Przeglądaj salon manicure w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,395 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 53,830 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera salon manicure z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Rumia, Wejherowo, Sopot i innych.
“Pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalizm i sympatyczna atmosfera. Polecam :). Kolejna wizyta u Pani Katarzyny po sześciu tygodniach - standardowo w celu korekty makijażu permanentnego brwi i ponownie jestem usatysfakcjonowana. Z pewnością powrócę do Salonu Pani Katarzyny i będę polecać Jej pracę. Zdjęcie - na dowód mojej opinii załączę po pełnym zregenerowaniu skóry.”
“Jestem nieskończenie wdzięczna Pani Dorocie za kreatywność, umiejętność słuchania, życzliwość i złote ręсе❤”
“Nareszcie mam piękne , nieodpadające i nie przeszkadzające w niczym rzęski. Pani Maja przemiła , aplikacja szybka, bezbolesna i moje niby łzawiące oczy bez łzawień. :D Gorąco polecam i na pewno zostanę stałym klientem :D”
“Szczerze polecam mistrzynię nożyczek – Tatianę! Byłam u niej już drugi raz i znów jestem zachwycona! Tatiana to prawdziwa profesjonalistka – doskonale wyczuwa kształt fryzury, dopasowuje cięcie do rodzaju włosów i stylu życia. A co najważniejsze – fryzura długo się utrzymuje i pięknie odrasta, nie tracąc formy nawet po kilku tygodniach. W moim życiu było już wiele "wow" po wyjściu z salonu, ale u Tatiany to coś więcej – to komfort, dbałość o szczegóły i uczucie, że naprawdę komuś zależy, żebyś wyglądała pięknie. Jeśli szukasz "swojej" fryzjerki – właśnie ją znalazłaś. Gorąco polecam!”
“Byłam dzisiaj na paznokciach jestem bardzo zadowolona bardzo miła obsługa Lucynka dba o każdy szczegol paznokcie swietnie wykonane także dziewczyny zapisujcie się do Lucyny naprawdę warto”
“Zmagam się z dosyć problematycznymi stopami, lecz Pani Alicja jako jedyna sobie z nimi poradziła. Nigdy nie miałam tak starannie wykonanego pedicure, warte każdych pieniędzy. Serdecznie polecam!”
“Profesjonalizm, super atmosfera, miałam zabieg oxybrazji świetny na tę porę roku. Jestem zadowolona z doboru zabiegu do mojej cery i porad których mi udzielono. Jestem stałą klientką i nie mam zamiaru zmieniać salonu bo spełnia moje oczekiwania. Bardzo polecam.”
“Jestem zachwycona. Pani Stella to profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia. Widać że to co robi, robi z pasją. Byłam dziś na strzyżeniu. Od początku Pani zadbała o mój komfort, dopytywała np. podczas mycia czy nie boli mnie szyja i podczas rozczesywania czy wszystko dobrze. Mimo że jestem bardzo wrażliwa na ciągnięcie a włosy mocno mi się plączą to prawie wcale nie czułam dyskomfortu bo wszystko było robione z wyczuciem i delikatnością. Podczas strzyżenia również byłam dopytywana np o to czy na codzień układam, włosy, jak bym wolała obciąć z przodu. Czułam że Pani Stella wie co robi i ma pomysł. Oprócz tego jest bardzo ciepła, przyjazna i uśmiechnięta. Finalny efekt był bardzo zadowalający, włosy są super obcięte, bardzo dobrze się układają. Na pewno będę wracać!!”
“Byliśmy przekłuć uszka mojej córce jestem bardzo zadowolona pełen profesjonalizm Pani która wykonywała zabieg przesympatyczna z super podejściem do dziecka naprawdę polecam ! No i te kolczyki z jednorożcem ;) W salonie czyściutko widać ze Panie dbają jedyne o co mogę się przyczepić to Pani z recepcji słabo się nadaje na to stanowisko mało sympatyczna jak by siedziała za karę ale to moja opinia żar o corka zachwycona a na tym najbardziej mi zależało została zaopiekowana tak jak powinna Serdecznie dziękuje ❤️”
“Ostatnie parę razy bylam i tutaj dodatkowa pochwała dla niej za to, że zawsze stara się doradzić, ma pomysł na manicure, który trafia w gusta klientki. Polecam to miejsce wszystkim.”
“Przepięknie zrobione pazurki. Polecam Panią Klaudię P. Po raz kolejny zrobiła mi cudeńka . A było naprawdę nad czym pracować. Moje naturalne mają naprawdę nieciekawy kształt, a Pani Klaudia pokazała mi, że mogę mieć śliczne paznokcie i cieszyć się pięknymi dłońmi. Dziękuję bardzo za tę metamorfozę i przemiłą obsługę.”
“Do salonu UROK do fryzjera pani Magdy chodzi moja całą rodziną, jesteśmy zadowoleni z Jej profesjonalizmu, pracuję szybko pięknie , usługi kosztują bardzo tania, obsługa są miła i przyjemna. Polecam”
“Polecam konsultacje i zabiegi na brwi u Pani Pameli. Korzystałam również z koloryzacji typu ombre u Pani Marzeny, również wyszłam zadowolona z uzyskanego efektu. Polecam”
“Obsługa profesjonalna, za każdym razem jak korzystam z usług manicure oraz pedicure jestem mega zadowolona paznokcie u rąk i nóg pięknie pomalowane wszystko dopieszczone. Korzystałam również z zabiegów na twarz polecam fajny relaks ceny przystępne. Z usług salonu korzystam systematycznie i jestem bardzo zadowolona Joanna”
“Super ciepły klimacik, pełen profesjonalizm. Po masażu widać pozytywny efekt. Bardzo polecam”
“Pani Klaudia wykonuje pracę z pasją i zaangażowaniem makijaż wytrzymał mi bardzo długo wyglądał jak nienaruszony po tylu godzinach chętnie zapraszam i polecam nie pożałujesz”
“Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta . Salon godny polecenia. Jeżeli ktoś po wyjściu z salonu chce wyjść z uśmiechem i zadowoleniem z usług musi odwiedzić właśnie La Passione !”
“Dziś byłam pierwszy raz i jestem zachwycona. Fajna atmosfera. Pani przemiła. Pełen profesjonalizm. Na pewno wrócę!”
“Wizyta w tym gabinecie to ogromna przyjemność, chociaz bylam gościnnie, czulam sie jak u siebie. Pedicure wykonany szybko i profesjonalnie. Henna zrobiona idealnie. Gdy zawitam jeszcze raz do Ustki na pewno wrócę, tymczasem POLECAM.”
“Wspaniałą osoba i miejsce, korzystam z usług p Małgosi od 5 lat regularnie, kobido rewelacja”
“Robię paznokcie i pielęgnacje włosów w salonie od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona”
“Wyjątkowe miejsce i wspaniała obsługa.”
“Serdecznie polecam masaż u Pani Angeliki. Masaż ciała profesjonalnie wykonany. Przestały boleć plecy i mięśnie twarzy nie są spięte. Obsługa przemiła, ceny przystępne. Na pewno wrócę❤️”
“Bardzo miłe miejsce, miła atmosfera i profesjonaliści! Przychodzę tu tylko dla urody i dobrego nastroju.”
“Polecam, profesjonalnie i miło.”