Opinie

  1. Karolina Lewińska ★★★★★

    Manicure klasyczny pięknie zrobiony w przyjemnej i relaksującej atmosferze. Dominika świetnie zadbała o moje paznokcie.

  2. Paulina P ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona. Nie do końca wiedziałam czego chcę, ale wiosenna sugestia pani Dominiki okazała się strzałem w 10!

  3. Kazimierz Belka ★★★★★

    Ostatnio byłem na pedicure u pani Agnieszki M i jestem bardzo zadowolony! Zabieg wykonany starannie, w miłej i relaksującej atmosferze. Pani Agnieszka to profesjonalistka z super podejściem do pracy – pogadać można, pośmiać się. Wrócę chętnie.

  1. Michał Breszka (Asodiumshit) ★★★★★

    Z przyjemnością polecam panią Agnieszkę – to prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu. Jej zaangażowanie, wiedza i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że współpraca z nią to czysta przyjemność. Usługi, które oferuje, są na najwyższym poziomie, a efekty jej pracy zawsze spełniają, a często nawet przewyższają oczekiwania. Zdecydowanie warto jej zaufać!

  2. Beata Kołakowska ★★★★★

    Przede wszystkim chciałabym podziękować właścicielowi za zrozumienie i empatię. Kiedy zadzwoniłam żeby odwołać zaplanowaną wizytę, z powodu sytuacji losowej, tym samym tracąc ostatnią szansę na wykorzystanie podarunkowego vouchera sam wyszedł z inicjatywą i bez zbędnych pytań przedłużył mi go o ponad dwa miesiące. Dzięki temu mogłam osobiście przekonać się o magii tego miejsca, profesjonalizmie pani Beaty i muszę przyznać że CHCĘ TAM WRACAĆ !!!

  3. Kontr Akt ★☆☆☆☆

    Witam serdecznie Nie polecam tego salonu... Pani która mi robiła paznokcie u nóg. tak mi frezarka pojechała po skórkach że strasznie mi leciała krew do dzisiaj mam opuchnięty palec. Nawet jak po skończonej pracy nie dała mi plasterka tylko jakiś papierek cały but zakrwawiony, ból nie do zniesienia Pani tłumaczyła się tym że jest zmęczona i jestem jej 8 klientka - serio co mnie to obchodzi przecież, place za usługę 150 zł Nigdy więcej tam nie wrócę Nie polecam

  1. Kamila Pulkowska ★★★★★

    Wspaniały relaks, w końcu znalazlam saunę w której przebywanie to czysta przyjemność. Przemiła atmosfera, pięknie pachnące ręczniki i pyszna herbatka :) na pewno będę wracać, polecam

  2. Katarzyna Skowron ★★★★★

    Miejsce z klasą, a zarazem przytulne. Najbardziej ujmuje mnie dbałość o detale, dbałość o klienta, sterylność, przyjazna atmosfera, którą zapewniają właściciele i cała kadra. Paznokcie wykonane bardzo starannie i trwale. Dołączam zdjecia :) Polecam - same plusy :)

  3. Karina Kupper ★★★★★

    To była moja pierwsza wizyta w salonie Chcesz Tu Wracać. Salon przepięknie urządzony. Paznokcie zrobione dokladnie i bardzo starannie. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Naprawdę chce się tu wracać :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chcesz Tu Wracać Salon kosmetyczny?

Chcesz Tu Wracać Salon kosmetyczny znajduje się przy Lawendowe Wzgórze 25, 80-175 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chcesz Tu Wracać Salon kosmetyczny?

Można skontaktować się z Chcesz Tu Wracać Salon kosmetyczny pod numerem +48 727 020 838

Jak można dotrzeć do Chcesz Tu Wracać Salon kosmetyczny?

Do Chcesz Tu Wracać Salon kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements