Przegląd katalogu
- 462 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 462 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 462 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 471,539 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Władysławowo i innych.
“Lokal w świetnej lokalizacji, bar serwuje wszystkie możliwe drinki. Ceny są super. Daniela i Angelika wprowadzaja mega atmosfere”
“Polecam serdecznie! Bardzo miła obsługa. Widać, że lokal jest prowadzony z pasją. Szczególnie polecam burgera sezonowego z dynią, jest idealny. Bardzo klimatycznie, a do tego można przyjść ze zwierzem :)”
“Klimatyczne miejsce, idealne na spotkanie ze znajomymi przy rozmowie. Przemiła obsługa, a w szczególności barmanka! Duży plus za napoje 0%. Zdecydowanie polecam!”
“Dziękujemy Panu Da mianowi za świetną obsługę! Barmani/kelnerzy są bardzo dobrze obeznani w tym co mają w karcie. Są w stanie bardzo dokładnie opisać każdego drinka i opowiedzieć o alkoholach, na których bazują, co doceniliśmy podczas wizyty. Polecam Rakietnik, Corn n oil oraz ich oryginalny odpowiednik Pinacolada!”
“Trafiliśmy dość późno i zupełnym przypadkiem, ale okazało się, ze trafiliśmy w 10! Świetna obsługa barmańska, która nie kończy kontaktu po wydaniu drinka i skasowaniu za niego. Dawno nie byłam w Gdyni i cieszy mnie fakt, że po długim czasie wyłączenia gastronomi z życia, takie miejsca się otwierają. Miły dla oka wystrój, przejrzyste menu i nowo poznane smaki. Spędziliśmy tam niesamowity wieczór i na pewno jeszcze nie raz wrócimy!”
“Pani Martyna zadbała o nas w sposób świetny. Truskawkówka była najlepsza. Obsługa przez Panią Martynę i Paulinę była najlepsza polecamy to miejsce !!”
“Panowie fachura, piwerka smaczne, super czarne puszki. Następnym razem kupię rum i burbon.”
“Polecam każdemu to miejsce!! Klimat 10/10, drinki 10/10 a obsługa? 100/10! Pan Łukasz jest cudownym, rozmownym i sympatycznym człowiekiem. Pomocny, przyłóż do rany. Na pewno będę wracać co rok!”
“Najlepsze frytki i kurczaki jakie istnieją, często wpadaliśmy po drodze, zawsze zadowoleni. Świeżutkie, gorące, chrupiące. Czego więcej chcieć, belgijskie oryginalne sosy to samo niebo. Nigdy nie zdarzyło się żebym odeszła stamtąd niezadowolona. A obsługa bardzo otwarta, pomocna i życzliwa :)”
“Bardzo fajne miejsce tuż przy samej zatoce. Miła obsługa, dużo leżaków. Ogromny plus za mleko roślinne bez cukru oraz mleko bez laktozy co w Jastarni bywa rzadkością.”
“Przede wszystkim na wyróżnienie zasługuje przemiła obsługa! Miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Każdy fan Harrego Pottera będzie zadowolony z wizyty, a nawet śmiem twierdzić, że ktoś, kto nie należy do grona entuzjastów młodego czarodzieja również znajdzie coś dobrego dla siebie. Zdjęcia poniżej, chociaż zdecydowanie mało artystyczne, przedstawiają wszystko, czego spróbowałem podczas swoich pierwszych i zdecydowanie nie ostatnich odwiedzin. Z całego serca polecam piwo kremowe, jest to wręcz obowiązkowa pozycja (ja piłem w wersji z rumem). Cała reszta okazała się nie mniej pyszna i również rekomenduję przetestowanie tych zacnych trunków. Kolejno był to drink Ravenclaw oraz shoty Feniks, Akromantula, Wilkołak i Druzgotek.”
“Fajne miejsce na Aperol Spritz lub piwo. Z dala od tłumów i tanio. Klimat industrialny. Muzyka elektroniczna w tle. Jest gdzie posiedzieć. Z widokiem na przepływające łódki.”
“Razem z dziewczyną zamówiliśmy coś czego nazwy nie pamiętam, za 69 zł. Zostało nam to podane w karawce, wyjatkowo mocne i słodkie niczym nalewka ale bardzo dobre. Ewidentnie lokal nie oszukuje w kwesti cena - alkohol bo siekało solidnie. Przemiłym gestem było podanie nam wody przez baramana. Generalnie lokal ma bardzo przyjemny klimat, było tłoczno ale dało się komfortowo rozmawiać. Polecam każdemy fanowi Jagera i jak i osobom chcącym przeżyć coś nowego.”
“Warto odwiedzić i zjeść dobrą rybkę i nie tylko smażoną bo w ofercie dostępne różne warianty rybki. Kolejny raz zjadłem ze smakiem. Ciepłe i pachnące prost z prawdziwej wędzarni opalanej drewnem.”
“Przytulna osiedlowa pierogarnia. Może nie ma do wyboru dziesiątków smaków, ale to co jest dostępne, jest bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa, ale szkoda ,ze tylko do 18 czynne”
“Jak wspaniały i ciekawy jest Gdańsk można przekonać si w tym miejscu. Foodtrucki średnie Ale : Art ,atmosfera i muzyka po prostu znakomite ! Polecam . Bartek Ps. Nie w weekendy - zbyt duża frekwencja :(”
“Jeśli ulica Piwna to oczywiście piwo. Duży wybór piwa. Widok za oknem zacny.”
“Klimat sportowy, dużo możliwości bo i na zewnątrz można na dużym tv coś obejrzeć, w środku rzutnik i kilka tv. Jedzonko spoko. Obsługa pomocna.”
“Odwiedziłem lokal pierwszy raz, znajoma mnie zaprowadziła. Oldschool'owy klimat, muzyka głownie rockowa z lat '80 i wczesnych '90. Drinki z karty - rewelacja. Drinki spoza karty jeszcze lepsze. Polecam. Pozdrowienia dla kelnera Michała, zaskoczył koleżanki świetnymi drinkami”
“najlepszy bar, a obsługa jeszcze lepsza”
“Super klimacik, szkoda, że krafty (chyba) jedynie butelkowane w dość sporych cenach (PanIpani 25zł), ale za klimacik, miłą obsługę i fajny pomysł daje 5.”
“Widać i czuć masę pozytywnej energii włożonej w wystrój lokalu i tworzenie zgranej społeczności wokół tego miejsca; Specjal za 5 złotych, kawa i mocniejsze trunki - fantastycznie.”
“Bardzo przyjemnie miejsce, przytulne z klimatem, po jedzenku można pograć w gry. Jedzenie pysze i porcje porządne.”
“Przepyszne koktajle, świetna obsługa.”
“Niepozorny lokal z przyjemna atmosfera oraz dobrym wyborem browarów i alkoholi.Obiekt czysty,zadbany.”
“Bardzo miła obsługa. Pani za barem zna się na piwie i na alkoholach mocnych. Pizza jest na cienkim, chrupiącym cieście, a pozostałe składniki też są wysokiej jakości. Na zewnątrz jest ogród zimowy z przegrodami z dakronu, a latem pewnie je otwierają i mamy przestronne patio.”
“To miejsce to prawdziwy raj dla miłośników piwa i dobrego jedzenia! Wybór piw jest ogromny – każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji smakowych. Do tego jedzenie jest przepyszne! Menu pełne jest różnorodnych dań, idealnie komponujących się z serwowanymi trunkami. Na uwagę zasługuje również obsługa – zawsze uśmiechnięta, uprzejma i pomocna, sprawia, że atmosfera jest naprawdę przyjazna i swobodna. Zdecydowanie polecam to miejsce na wieczór z przyjaciółmi lub spokojny relaks przy dobrym piwie i jedzeniu!”
“Fajna muzyka, drinki robione od serca, niskie ceny, a co najlepsze piłkarzyki za darmo, czego chcieć więcej? Polecam!!”
“Najlepsze hamburgery!!! Przemiła atmosfera, sympatyczni właściciele, sporo zabawek dla dzieci. Polecamy!!”
“Restauracja w bardzo fajnym klimacie, dużo drewnianych modeli statków. Bardzo czysta, obsługa bardzo miła, sympatyczna i pomocna. Jedzenie przepyszne i w rozsądnych cenach. Zamawialiśmy smażoną flondrę, pieczonego halibuta, polędwiczki dla córki i lemoniadę. Polecamy i pozdrawiamy”