Przegląd katalogu
- 462 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 462 wyników
Przeglądaj pub grillowy w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 462 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 471,539 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub grillowy z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Władysławowo i innych.
“Fantastyczne miejsce nie tylko dla kibiców. Wystrój sportowo artystyczny odciąga uwagę od smartfona.”
“Szukaliśmy z kolegami takiego baru z klimatem na mecze i się nie zawiedliśmy, atmosfera KLASA ŚWIATOWA, przekąski do litrowego piwka TOP ( świetne stripsy ) , oraz właściciele mega otwarci i przyjaźnie nastawieni . Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni . POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!! Pozdrawiamy z Pruszcza i do zobaczenia !!!”
“Best Polski espresso so far (9 pln)”
“Super miejsce na piwo. Duży wybór piw i alkoholi. Fajny klimacik.”
“Miejsce, w którym każdy czuje się jak lokals! Jeżeli chodzi o pizzę to bardzo podoba nam się integralność ciasta, sosu i sera. Jedząc ten placek czujemy, że wszystko idealnie się ze sobą łączy. Bardzo miła i sympatyczna obsługa sprawia, że chce się odwiedzać to miejsce. Fantastyczny klimat lokalu sprawia, że chętnie wraca się tam (tam) rok w rok. Dużym plusem jest dostępność litovela cytrynowego w wersji alko i nealko:) Polecam pizzę oraz cały experience;)”
“Pijalnia piwa działająca na terenie klubu sportowego Checz. Podaje się tu tylko piwo (w atrakcyjnej cenie). Wystrój lokalu jest dość nowoczesny, znajdują się tu wygodne kanapy, tarcza do darts i tv, gdzie wyświetlane są transmisje sportowe. Towarzystwo mieszane – trochę młodzieży, trochę starej gwardii. Lokal posiada też ogródek piwny, z którego można oglądać na żywo mecze żeńskiej drużyny piłkarskiej.”
“Wpadliśmy zaraz po wizycie w aquaparku. Obsługa sympatyczna, zapytana o wykaz alergenów, podała nam do stolika bez problemów. Porcje sycące, a jedzenie smaczne. Musieliśmy trochę poczekać, ale w obecnych czasach to nic zaskakującego (wolę poczekać i nie mieć jedzenia przygotowanego z "gotowców" lub odgrzewanego naprędce). Myślę, że spokojnie można wpaść na obiad i się nie rozczarować.”
“„To przemiłe, eleganckie miejsce Golden Street Pub zawdzięcza swoja nazwe adresowi, czyli ulicy Złotej” słowa mojej koleżanki całkowicie oddają klimat jaki panuje w tym pubie. Wraz z Pauliną serdecznie polecamy zwłaszcza w porze wieczornej.”
“Rewelacyjne miejsce z najlepszym piwem, obsługą i towarzystwem!”
“Świetne miejsce z unikatową atmosferą. Polecam wszystkim młodym ludziom. Można łatwo nawiązać nowe znajomości, lub dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Wystrój klasyczny, menu zrozumiałe dla każdego I na każdą kieszeń. Polecam”
“Jedzenia nie jadłem ale miejsce super. Muza piwo obsługa - wszystko na 5 a nawet 6”
“Jedno z lepszych domowych obiadów jakie jadłam w okolicy. Ogromna porcja, smak idealny. Polecam !”
“Super lokal, obsługiwał mnie barman Maks, kultura osobista na wysokim poziomie, profesjonalne podejście ale również bardzo pozytywny i pomocny!!! Polecam gorąco”
“Świetni barmani, którzy zadbali o każdy szczegół! Ogromny wybór koktajli – zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych – sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie. Profesjonalna obsługa, a do tego dostępnych jest wiele ciekawych atrakcji do wyboru. Różnorodność propozycji zachwyciła nie tylko nas, ale i wszystkich gości. Drink bar okazał się strzałem w dziesiątkę i gorąco polecamy tę ekipę każdemu, kto marzy o wyjątkowej oprawie wesela.”
“Polecam z całego serca. Van pierwsza klasa, super klimat, piękne drineczki. Obsługa na najwyższym poziomie, pełna profeska!”
“Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Drink Masters za niezapomnianą oprawę naszego wesela w Oklaskach w Stanisławie. Profesjonalizm, klasa i pełne zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty, tak w skrócie można opisać współpracę z tym zespołem. Goście byli zachwyceni wyjątkowymi koktajlami, które nie tylko pięknie wyglądały, ale przede wszystkim wyśmienicie smakowały. Drink Masters stworzyli wyjątkową atmosferę, dodając naszej uroczystości elegancji i nuty nowoczesności. Z czystym sumieniem polecamy każdemu, kto chce, aby jego przyjęcie było na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz spotkamy się przy ich barze! Z pozdrowieniami, Kinga i Paweł”
“Pyszne kanapki, zwłaszcza łososiowa. Dorsz, świetnie doprawiony, podany z cytryną. Duże porcje surówek i frytek. Czas oczekiwania bez zastrzeżeń. Widok na morze i odległość do niego tworzą dobry klimat do spędzania popołudnia przy piwie lub drinku. Polecam!”
“Karkówka wybitna, kiełbasa tak samo. Bardzo duże porcje. Serdecznie polecam”
“Niezwykle przyjemne miejsce, klimatyczne i przyjazne. Obsługa na najwyższym poziomie a samo jedzenie po prostu czapki z głów dla kuchni i jej szefowej .... absolutnie przepyszne!!! Właściciel to prawdziwa ikona tego miejsca, dziękujemy i pozdrawiamy ... wrócimy jak tylko będziemy w pobliżu.”
“Rewelacyjny, sympatyczny Pan barman. Czekoladowe ciacho bardzo dobre podobnie jak drink. Miejsce klimatyczne, ciche i czyste. Polecam.”
“Bardzo ciekawe miejsce na mapie Gdańska. Pyszna, rozgrzewająca nalewka na gorąco, idealna na chłodny dzień. Polecam agrestową!”
“Jedzenie i drinki są wyjątkowe. Obsługa bardzo miła. Shisha super, smakowała i do tego długo działała. Jesteśmy pod wrażeniem i napewno tutaj wrócimy!”
“Świetne miejsce na zakończenie wieczou. Na prawdę świetne drinki, bardzo miły barman, polecam”
“uroczy koktajl bar w centrum Gdańska, który z zewnątrz wygląda zupełnie niepozornie, ale nie dajcie się zwieść, w środku jest bardzo przytulnie i bardzo komfortowo, naprawdę zachęca do pozostania tu na dłużej prawdziwy koktajl bar w centrum Gdańska, który z zewnątrz wydaje się być sprzężony i pozornie, ale nie dajcie się zwieść, bo w środku jest naprawdę rewelacyjnie i bardzo komfortowo. naprawdę fajnie było tu być porady są naprawdę świetne i nie pozostawiają nic do życzenia menu jest naprawdę bardzo kreatywne i każdy koktajl smakuje bardzo dobrze szczególnie te godne uwagi whisky sour i kilka rekomendacji, które otrzymaliśmy od miłej obsługi doskonałe naprawdę możemy tylko polecić ten bar i nawet jeśli jest trochę zatłoczony przynieś ze sobą trochę czasu, a spędzisz tu bardzo przyjemny wieczór”
“Fenomenalne miejsce, pijąc piwo w ogródku, dzięki lokalnemu klimatowi można przenieść się w czasie do lat "90. Moja propozycja nowej nazwy dla baru to: Pianka- Nostalgia. Polecam.”
“Pan Przemysław i Pan Paweł odjebali zajebistą robotę, polecam. Takich kotów jak oni to ze świecą szukać.”
“Naprawdę mega obsługa, drinki wyglądają i smakują super, barmanka Vira bardzo pozytywna i pomocna w wyborze!!”