Bardzo ciekawe miejsce na mapie Gdańska. Pyszna, rozgrzewająca nalewka na gorąco, idealna na chłodny dzień. Polecam agrestową!
Zdjęcia
Opinie
-
Maria Rzetelska ★★★★★
-
Rexx Good ★★★★★
Fantastyczna atmosfera. Trafiliśmy na quizowanie była to niewątpliwa dodatkowa atrakcja klubu. Naleweczki pierwsza klasa. Polecamy
-
dAniołek samo zło ★★★★★
Super klimatyczne miejsce ,obsługa znająca się na swojej pracy na 5+, wyborne nalewki w granicy 15-18,%, można usiąść delektować się wybornym trunkiem spoglądając na port jachtowy, wieczorami pięknie oświetlony.
-
Grzesiek K ★★★★★
Smak nalewek bardzo wyrazisty. Porzeczkowa i wiśniowa - mocny, bogaty smak. Piwo kaszubskie smakowite. Dla osób stroniących od alkoholu- kawa w dobrej atmosferze.
-
Agnieszka Z ★★★★★
Świetne miejsce z nalewkami. Dwa stałe smaki wiśnia i czarna porzeczka. Do tego smak sezonowy, próbowaliśmy już żurawiny i agrestu. Niektóre smaki również na ciepło. Wszystkie są godne polecenia. Dodatkowo w lokalu są planszówki, które umilają czas przy degustacji nalewek
-
Atn Pwj ★★★☆☆
Mega ciekawe miejsce, które bardzo polubiliśmy! Nalewki bardzo smaczne i duży plus za to, że jest wybór na ciepło lub zimno. Kolejny plus za obsługę, z którą mieliśmy przyjemność dotychczas. Kolejny za program lojalnościowy z pieczątkami. Zaglądamy co jakiś czas i zawsze wszystko elegancko! Niestety dzisiaj trochę czar prysł. Wstąpiliśmy w zamyśle na dwie może trzy nalewki. Mieliśmy świadomość, że w piątek odbywają się quizy stąd też nie zdziwiło nas, że wszystkie stoliki poza tymi na środku z miejscami do stania są zarezerwowane. Przy barze odpowiedzieliśmy że nie mamy rezerwacji i zaznaczyłem "Ale my na szybko." W tym momencie, grupa osób która weszła za nami została poinformowana gdzie mają stolik z rezerwacji i zaproszona do zajęcia miejsca. I dopiero wrócono do nas. Zanim zdążyłem powiedzieć, co chcielibyśmy zamówić usłyszałem pytanie "A może na wynos?!" Serio? Zamów, ale spadaj? Średnio to zabrzmiało droga pani "czarna". Wzięliśmy na wynos bo chcieliśmy wasze nalewki dlatego że zdążyliśmy je polubić. Na przyszłość wypadałoby się zastanowić co powiedzieć zanim się faktycznie otworzy usta. Pewnie i tak wrócimy, tylko najpierw sprawdzimy kto za barem ;)
-
Caterpillar Bro’s ★★★★★
Bardzo dobra nalewka, próbowalismy w Pijanej Wisni i ta nam bardziej smakowała. Polecam!!!
-
Ragnar Lodbrok Viking ★★★★★
Super miejsce na wypicie nalewki. Lokal fajnie położony,dość duży i odpowiednio urządzony- ma swój klimat. Nalewka z wiśnióweczki i porzeczki rewelacyjna. Można także wypić na ciepło. Warto też zwrócić uwagę na bardzo miłą obsługę. Polecam na pójście z osobą towarzyszącą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dolewka by Tintura?
Dolewka by Tintura znajduje się przy Szafarnia 11, 80-750 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dolewka by Tintura?
Można skontaktować się z Dolewka by Tintura pod numerem +48 791 181 674
Jak można dotrzeć do Dolewka by Tintura?
Do Dolewka by Tintura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku