Przegląd katalogu
- 86 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 86 wyników
Przeglądaj pub grillowy w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 86 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 67,726 opinii i ocen.
“Będąc turystycznie w długi sierpniowy weekend odwiedziliśmy ten lokal. Jedzenie bardzo, bardzo smaczne. Zupa pomidorowa jak u babci, barszcz z uszkami wybitny. Devolay zakręcony idealnie, po przekrojeniu wylewa się z niego tona masła. Karkówka z grilla - czuć posmak tego grilla, to dobrze. Ale jak nie lubisz mięsa z tłuszczykiem to nie zamawiaj, to danie jest dla wykwintnych mięsożerców. Mi to smakowało. Naleśniki świetne, śmietana rzucona na nie jest słodka. Kompocik jak domowy. Z małych minusów to kolejne dania są podawane za szybko po sobie, i trochę wystygną, ale to bistro, więc rozumiem. Pochwalam zręczność i szybkość kuchni. W lokalu jest gorąco. Ale są stoliki na dworzu. Obsługa na najwyższych lotach, Pani za kasą bardzo komunikatywna, świetnie doradzi i wszystko wyjaśni. Koszt za pełny wypasiony obiad z deserem dla dwóch osób to około 100 zł, ale warto - naprawdę nie będziesz żałował. Ja już nie mogę doczekać się kiedy tam wrócę. Polecam.”
“Bardzo dobra tikka masala. Nie tak ostra jak w indiach ale nie mogę narzekać bo aromatu jej nie brakowało. Chlebki naan idealne. Polecam”
“W tej tawernie w sezonie w weekend panuje duży ruch, ale na jedzenie, przynajmniej w naszym przypadku i tak nie było trzeba czekać bardzo długo. Podczas naszego pobytu w Orłowie byliśmy w sumie w tej restauracji 3 razy, bo serwuje bardzo smaczne jedzenie, dobrze podane w moim zdaniem bardzo dobrych cenach jak na jakość, ilość i lokalizację restauracji. Obsługa uprzejma. Jedyny minus to zbyt mała liczba toalet, jak na ilość klientów, jaka jest w stanie pomieścić lokal. Mimo tego drobnego minusa warto wpaść. Polecam”
“Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa :) Zamówiliśmy - zapiekankę fitness i naleśnik z szpinakiem. Duże porcje i smaczne :) Serdecznie dziękujemy.Ceny atrakcyjne. Polecamy :)”
“Przemiła obsługa, świetne pierogi i inne dania. Smaczne obiady - mozna tez wziac na wynos. Oczywiscie, ceny też bardzo przystępne :) Jedynie sam lokal nie jest zachęcający...ale mimo to, warto odwiedzić i jeśli nawet nie usiąść na miejscu, to kupić na wynos.”
“Contras Café ma niepowtarzalny nadmorski klimat, który potęguje bliskość plaży. To idealne miejsce, by usiąść na chwilę, odpocząć i cieszyć się spokojem oraz szumem morza. Połączenie świetnej kawy z relaksującą atmosferą nadmorskiego miasta daje naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Gorąco polecam zarówno mieszkańcom Gdyni, jak i turystom szukającym miejsca, gdzie można delektować się kawą z widokiem na morze”
“Klasyczny bar mieszczący się na placu przy stacji Leszczynki SKM. Lokal ma osiedlowo-robotniczy charakter. Panuje tu gwarna atmosfera. Klientela typowa dla takich miejsc – głównie starsza, ale jest też trochę młodzieży. W pijalni wydzielono dwie części - dla palących oraz niepalących, z czego ta pierwsza oddzielona jest od baru szklaną ścianą. W części dla niepalących znajduje się stół bilardowy, dart i bar. W sali dymnej jest telewizor, na którym można obejrzeć mecz. Napić można się tu piwa i mocnych alkoholi lanych w nietypowy sposób z butelek przymocowanych do ściany do góry nogami. Ceny bardzo atrakcyjne.”
“NAJLEPSZE KURCZAKI JAKIE JADLEM DOTYCHAS!!!! POLECAM SERDECZNIE KAZDEMU WARTO SPRÓBOWAĆ!!”
“Idealne miejsce na popołudniowe piwo z kolegami po pracy. Miła obsługa, blisko do przystanku SKM i ZKM.”
“Takie pytanie do właściciela, czy można liczyć na sylwestra ????”
“Nie wiem czemu jestem pierwszy.”
“Polecamy pana Macieja, mieliśmy okazję korzystać z jego usług podczas eventu w Hotelu Sadova w Gdańsku ubiegłego roku. Na pewno skorzystamy ponownie jak będzie taka potrzeba.”
“Każdy kto studiował w okolicy zna :) zawsze zimne dobre piwo, bardzo duży wybór, pyszna zapiekanka, klimat ten sam jak zawsze :)”
“Flądra i halibut pyszne! Porcje słuszne :-) do tego frytki - lepsze niż w popularnym fastfoodzie. Miła obsługa. Gorąco polecam.”
“Zatrzymałem się w Smażalni Ryb Fregata na szybki posiłek i wybrałem zupę rybną – strzał w dziesiątkę. Podana zupka była gorąca, bardzo smaczna, z dużymi kawałkami ryby, a do tego chrupiące grzanki z masłem czosnkowym idealnie dopełniały całość. W menu znajdziemy też rosół i pomidorową w porcji 300 ml za 5 zł. Obsługa miła i pomocna. Polecam!”
“Najlepsza zapiekanka ever!!! I do tego jest tam od zawsze i ostała się jako jedyne....bo jest najlepsza :) POLECAM! Zapiekanka + keczup + sos chrzanowy!”
“Od wielu lat Hik jest niezmiennie jednym z najlepszych barów w których jadam tanio i bardzo smacznie. Codziennie inny zestaw dnia, jest domowym obiadem składającym się z dwóch dań. Jedzenie można również zamówić na wynos lub z dostawą do domu. Polecam.”
“Dorszyk bardzo smaczny, duża porcja, frytki świeże, surówki własnej roboty. Polecam! Na pewno tu wrócę na rybkę.”
“Dobre pierogi i pyszny pieczony ziemniak z sosem tzatziki i potwierdzam że nie śmierdzi żulem.Ceny niestety dość wysokie”
“Podróżuje i lubię zjeść w miejscach, gdzie oferują dania "domowe", lub zbliżone(wiadomo, domowego nic nie zastąpi). Oceniam na 5 gwiazdek. Dla mnie bardzo dobre dania i blisko dworca głównego pkp Gdynia. Cenowo tez dobrze. W środku mało miejsca, ale na zwenątrz jest zadaszony teren lokalu, można miło zjeść. Polecam to miejsce, nie wiem skąd te niskie oceny, ja chętnie tutaj wrócę.”
“Idealne miejsce na wypicie piwa w cieplejsze dni. Można zakupić piwo i spożyć je za niewielką dodatkową opłatą. Obsługa miła. Jest toaleta, kilka stolików. Kiedyś takich miejsc z klimatem było więcej. Obecnie ciężko trafić na porównywalny lokal.”
“Typowy mleczniak. Duży plus za ilość, z moich talerzy na pochwałę zasługuje kura. Reszta dobra, bez uniesień, bez zastrzeżeń. Całość widoczna na zdjęciu 25zł”
“Bardzo dobry "burger z kotletem mielonym", można zjeść na miejscu”
“Jeżeli ktoś szuka jakości, oraz najlepszego smaku to trafić lepiej niestety nie mógł. Negatywne komentarze na jakie tutaj trafiłem to kompletne nieporozumienie. Najlepsze Kurczaczki jakie kiedykolwiek jadłem.”