Apartamenty Bajkowy Gdańsk
“Śliczne mieszkanie we wspaniałej lokalizacji. Niczego nie brakuje, wyposażenie 100% i jaki widok z okna :) Przemili właściciele. Polecamy!! :)”
Znaleziono 10 wyników
“Śliczne mieszkanie we wspaniałej lokalizacji. Niczego nie brakuje, wyposażenie 100% i jaki widok z okna :) Przemili właściciele. Polecamy!! :)”
“Bardzo ładny plac zabaw, nawet w listopadzie robi dobre wrażenie dzięki jasnym kolorom, doniczkom, postaciom zwierząt. Plac trochę ukryty za ekranami, nie widać go od strony ulicy i przystanku autobusowego. Trochę szkoda, dzieci mogłyby się bawić czekając na autobus. Obok Park Kieszonkowy Przytulna. Przyjemne oświetlenie wieczorem.”
“Świetny hotel! Pokoje są bardzo wygodne, czyste i dobrze wyposażone. Lokalizacja rewelacyjna — wszędzie blisko, idealna baza do zwiedzania Gdańska. Śniadania pyszne, duży wybór w formie szwedzkiego stołu i wszystko świeże. Obsługa przemiła, pomocna i uprzejma. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę!”
“Potrzebowałem noclegu dla siebie i swoich pracowników na jedną noc w związku ze zleceniem w Gdańsku. Zarezerwowałem nocleg z racji 2 minut pieszo od miejsca pracy i to był strzał w dziesiątkę! Pokoje jak świeżo po remoncie, to samo łazienki. Super stan, czyściutko! Kawa i herbata, rano śniadanie! Płatki, mleko, kilka rodzajów wędlin, ser, pomidory, ogórki, świetne pieczywo. Super obsługa, pomocna! Zdecydowanie polecam i jeśli będę potrzebował jeszcze noclegu w tych okolicach to na pewno wrócę :)”
“Zadowolenie ...to za mało żeby określić to doświadczenie kilkudniowego pobytu...Doskonale sie bawiłam... Jak jechaliśmy na miejsce to zajrzałam do opinii, bo wcześniej nie myślałam o tym- pierwsze wrażenie bylo ok...a tu opinie niektóre- masakra...myślę sobie najpierw zobaczę a potem będę się martwić... Okazało się że negatywne opinie mocno przesadzone...pokój miałam z widokiem na ogród ale ten urzekajacy widok z jadalni w czasie śniadan wystarczył w zupełności...trzeba wstać na 8: 00( początek śniadania w cenie pokoju)- wszyscy chcą pierwsze stoliki z tym widokiem...Obsługa miła, życzliwa- wręcz bym powiedziała sympatyczna...wszyscy z którymi miałam kontakt...jak zepsuł się ekspres zapewnili od razu kawkę z baru na dole- bez najmniejszego problemu...full wypas pyszne jedzenie...smakowite specjały...kiełbaski na gorąco, żółty ser, biały ser, ryba po grecku - smak dobrej jakości produktów...pokój czysty , bardzo ciepło - telewizja w wolnej chwili- mało takich bylo, bo plaża tak blisko, że spacery przyciagaly zarówno brzegiem morza jak i ścieżkami spacerowali...Polecam z całego serca...każdy detal dla mnie był wyjątkowy...kubki do herbaty...filiżanki do kawy...nastrojowe wnętrza...”
“Super w każdym calu. Obsługa super, basen, spa, śniadania, lokalizacja mega. Opata za parking, ale bardzo niska i opłata klimatyczna, ale to nie wina hotelu. Pokoje ok, łazienka mini, przecież nie spędzam tam pary godzin. Jedyny mały minus pokoju - jestem palaczem liczyłam że na balkonie będę mogła zapalić, jednak nie wolno. Rozumiem to, jednak mi osobiście by się podobało. Poza tym płacze jak wyjeżdżam (kocham las). Liczę że szybko tu wrócę.”
“Fajny przytulny apartament miła obsługa miejsce z dostępnym basenem i siłownią polecam”
“Super noclegi w bardzo dobrej lokalizacji - blisko do plaży oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Pokoje bardzo czyste, przestronne i w pełni wyposażone, a właścicielka bardzo sympatyczna i miła :) Polecamy każdemu, kto planuje urlop w Gdańsku. My z pewnością tam wrócimy :)”