Opinie

  1. Tomasz Chmielewski ★★★☆☆

    Z plusów to zdecydowanie lokalizacja choć akurat w grudniu to nie ma co tu robić i wszędzie jest daleko, choćby na małe jakiekolwiek zakupy. Jedzenie nie jest złe jeśli chodzi o wykupione posiłki. Natomiast restauracja i kotlet schabowy z kapustą to niestety porażka. Pokoje ? Cóż, słychać po sąsiedzku dosłownie wszystko. Strefa z basenem spoczko. To ona daje w tym hotelu co najmniej 1.5 gwiazdki..

  2. Ania Sz ★★★☆☆

    Byłam kilka razy, raz na dłuższy pobyt, nieraz na weekend i powiem tak: chaos na śniadaniach i obiadokolacjach, nikt nie panuje ani nawet nie udaje, że panuje nad hordami biegających dzieci. Ściany z kartonu, znam całą historię życia każdego z sąsiadów. Na wielki plus 50m do morza i przemiła obsługa. Dodatkowy minus-nieważne, ile tam jesteś parking płatny. A ten parking to czasem miejsce na górce między drzewami.

  3. Art of Kura ★★★★★

    Super w każdym calu. Obsługa super, basen, spa, śniadania, lokalizacja mega. Opata za parking, ale bardzo niska i opłata klimatyczna, ale to nie wina hotelu. Pokoje ok, łazienka mini, przecież nie spędzam tam pary godzin. Jedyny mały minus pokoju - jestem palaczem liczyłam że na balkonie będę mogła zapalić, jednak nie wolno. Rozumiem to, jednak mi osobiście by się podobało. Poza tym płacze jak wyjeżdżam (kocham las). Liczę że szybko tu wrócę.

  1. Mat ★★☆☆☆

    Pięknie położony obiekt w środku lasu i dosłownie 5 minut do plaży. Fajne miejsce do zaszycia się czy ucieczki przed codziennoscia. Strefa z basenem nowa i na poziomie choć woda zbyt chłodna zwłaszcza dla dzieci zapewne z racji oszczędności.. Sale zabaw dla dzieci na plus. Niestety generalny stan pokojow fatalny. Wstyd oferować coś takiego ludziom. Pokoje po prostu wyją o remont. Standard z przed 15 -20 lat. Skrzypiące podłogi, odpadajace listwy. Zmęczone meble, ale łazienka to już po prostu dramat. Słuchawka prysznicowa się nie trzymała, fugi brudne itd. Jedzenie średnie, soki to czysta chemia. Jeśli szukasz klimatu sanatorium to jest to miejsce dla Ciebie. Podsumowując jest duży potencjał z racji pięknego położenia oraz 20 minut od Gdańska, ale całość po za basenem wymaga remontu już dawno. Brak windy. Dźwiganie wózka dla dziecka w cenie.

  2. Anna Sowinska ★★★★★

    Największy atut hotelu, to jego położenie, w środku lasu i bardzo blisko szerokiej, piaszczystej plaży. Obsługa też na duży plus, wszyscy sympatyczni i pomocni. 3 sale zabaw, każde dziecko i nie tylko znajdzie coś dla siebie. Basen jak na hotelowe standardy naprawdę fajny, sporo stref dla każdego. Woda w basenie głównym nie jest zbyt ciepła, ale po kilku minutach się człowiek oswaja. Jedzenie smaczne i spory wybór, menu dla dzieci i wegetarian. Największy minus to łazienki, ta w pokoju standard pamięta lata 90. Jest czysto i woda cieplutka, ale widać zużycie drzwi i płytek. Poduszki też wymagają wymiany. Ogólne wrażenie pozytywne, na pewno wrócimy latem, żeby zobaczyć jak hotel i otoczenie wyglądają otoczone zielenią. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry.

  3. autoryzacja kamil ★★★★☆

    Przybyliśmy tutaj, ponieważ nie było w innych hotelach miejsca na dogodny pobyt, a zdziwiła mnie cena jaka zapłaciliśmy (bardzo dobra cena). Na samym wstępie ludzi komentarze są naprawdę dziwne i niezbyt zgodne z rzeczywistości. Obsługa bardzo miła a personel ocena 6. W pokojach pewnie ze przydałby sie jakiś remont ale najważniejsze ze jest absolutnie czysto! Śniadanie- wielki wybor. Restauracja bardzo dobra ale mało dań głównych. Strefa dla dzieci suuuperowa, naprawdę można sie z nimi pobawić lub mogą sie same zająć. Basen bardzo fajny jednak w basenie woda trochę zimna a po basenie trzeba przejść przez główny hol gdzie jest chłodno. Daje ocenę 4 bo widzę zaangażowanie ludzi oraz obsługę, a resztę rzeczy takie jak temperatura w basenie lub Dania w restauracji można naprawić i dlatego Warto wystawiać opinie. A i oczywiście super miejsce do spacerów I 100metrow od morza. Polecam

  1. Bożena Bandurska ★★★★★

    Hotel położony w sosnowym lesie, blisko plaży,za to duuuzy Plus.Można spacerować godzinami. Zatrakcjami dla maluchów,jak i dla dorosłych.Można wypożyczyć rowery,(płatne)z przyczepką dla pociech,leżaki,parasole w sezonie letnim.Jest sala zabaw,SPA,baseny jaquzi,mini bicze wodne. Basen jest bezpieczny dla pływających,max głębokość 138 cm. Brodzik dla maluchów.Ratownicy na miejscu.Wodne akcesoria . Restauracja na parterze i na piętrze,na poziomie -1 sala taneczna. Hotel jest dostosowany dla osób na wózku,jest podjazd i winda . Pokoje typu Apartament są przestronne, z balkonem typu loggia; czyste, wyremontowane,z wyposażoną lodówką (zawartość płatna ,ceny wysokie), są ręczniki,suszarka,sejf,czajnik bezprzewodowy +mini produkty do parzenia (kawa,herbata). Jedzenie bardzo dobre,różnorodne, bufet dla dzieci,dla wegan .I co najważniejsze, nawet 5 min przed zamknięciem stołówki produkty są uzupełniane. Strefa wodna-ratownicy,sprzęty do pływania,ręczniki są bezpłatne,za to za szlafroki basenowe trzeba zapłacić bezzwrotnie (30zl / szt),więc lepiej wziąć swoje. Są też szatnie z szafkami,i zapleczem sanitarnym. Sklep poza sezonem,jest w samym Sobieszewie,ok 4 km,(czas jazdy ok.15 min w jedną stronę)ale autobusy komunikacji podmiejskiej działają zgodnie z rozkładem jazdy. Biletów nie można kupić w autobusie (jedynie poprzez aplikację lub w każdym innym punkcie sprzedaży na terenie Trójmiasta). Pobyt uważam za bardzo udany (w Andrzejki) Wypoczęłam i na pewno jeszcze tam się pojawię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Orle Centrum Konferencyjne?

Hotel Orle Centrum Konferencyjne znajduje się przy Lazurowa 8, Wyspa Sobieszewska, 80-680 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Orle Centrum Konferencyjne?

Można skontaktować się z Hotel Orle Centrum Konferencyjne pod numerem +48 583 080 791

Jak można dotrzeć do Hotel Orle Centrum Konferencyjne?

Do Hotel Orle Centrum Konferencyjne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements