Opinie

  1. Jakub Banaś ★★★★★

    Spędziłem w tym hostelu dwie noce i oceniam je pozytywnie. Zabudowane łóżka dają prywatność, są ręczniki i w pełni wystarczające śniadanie jak za tą cenę. Obsługa bardzo miła i z pewnością jeszcze wrócę.

  2. Aneta Kaszak ★★★★★

    Hostel godny polecenie.Miło,czysto,dobra lokalizacja.Pani w recepcji przemiła jak i pani przygotowująca pokoje.Zawsze na krótkie wyjazdy z rodziną wybieramy hostele i myślę że jak na razie to ten numer 1.Dziekujemy.

  3. Piotr Wojtylak ★★★★★

    Potrzebowałem noclegu dla siebie i swoich pracowników na jedną noc w związku ze zleceniem w Gdańsku. Zarezerwowałem nocleg z racji 2 minut pieszo od miejsca pracy i to był strzał w dziesiątkę! Pokoje jak świeżo po remoncie, to samo łazienki. Super stan, czyściutko! Kawa i herbata, rano śniadanie! Płatki, mleko, kilka rodzajów wędlin, ser, pomidory, ogórki, świetne pieczywo. Super obsługa, pomocna! Zdecydowanie polecam i jeśli będę potrzebował jeszcze noclegu w tych okolicach to na pewno wrócę :)

  1. Arieluwa Janas ★★★★★

    Mimo pierwszego trudnego znalezienia w nocy. Miłe miejsce do którego chętnie chce się wrócić

  2. Joa Jar ★★★★★

    Pierwsze to atmosfera, wyrozumiałość i uprzejmość personelu. Dwa to świetna lokalizacja. Trzy- jest czysto, niczego nie brakuje. Bardzo chętnie wracam do tego miejsca.

  3. Beata P ★★★★★

    Super przyjazne miejsce. Personel na 5+, szczególnie pani Kasia, która się zatroszczyla o mnie widząc, że potrzebuję pomocy. Genialny pomysł z cateringiem śniadaniowym Brawa dla Was. Polecam z całego serca Beata Pawłusiewicz

  1. Zorin Aristos ★★★★★

    Najlepszy hostel jaki odwiedziłem w Gdańsku, a korzystałem z noclegów w około 10. Czysto, pokoje po remoncie. Szafki zamykane. W pokoju tv, stolik, pufy. Kuchnia w pełni wyposażona. Śniadania w formie boxów (ser, wędlina, masło, warzywa) plus "szwedzki stół" z pieczywem, płatkami sniadaniowymi, dżemem. Kawa i herbata dostępne całą dobę. Miła obsługa. Super atmosfera. Hostel położony jest w odległości ok. 10 minut pieszo od PKP Gdańsk Główny, 15 minut od Starego Miasta. Centrum Solidarności po drugiej stronie ulicy. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

  2. Mykola Vasylyk ★★★★☆

    Świetny hostel. Lokalizacja w centrum miasta. Jeśli nie znasz miasta, a przyjechałeś na dworzec kolejowy, jedź tramwajem 8 lub 10, jeden przystanek, zobaczysz to od razu. Znajduje się na najwyższym piętrze. Bardzo miła obsługa, mili, mili, życzliwi ludzie. A pokój jest czysty , schludny i schludny .Fajnie sprawiło , że każdy pokój ma prysznic i WC .Prysznic ma mydło ,szampon ,papier toaletowy ,pasta do zębów ,środki odkażające ,ręczniki .Są śniadania smaczne i zdrowe . A teraz opowiem o niedociągnięciach, mam nadzieję, że administracja je zmieni. Nie rozdawaj kapci nawet za pieniądze jednorazowe, dalej prysznic mały, trudno się odwrócić, dalej, pod prysznicem nie ma mopa do posprzątania po sobie, dalej,gniazdo mi się zepsuło, wtyczka ciągle wypadała, ciężko było ładować, półka niezbyt wygodna bo w nocy dotykasz jej ręką i co było na niej było na tobie. Rano w pokoju 6 było zimno, przeziębiłem się... W końcu to, co mi się nie podobało - czy śniadanie jest zimne, a nie ciepłe, rozumiem kilka razy można jeść, ale jak tu mieszkasz tydzień, nie chcesz ich , ja chcę inne śniadania, rozumiem, że to moja zachcianka. Mimo to bardzo mi się podobało, myślę, że właściciele przynajmniej coś naprawią i wrócę jak najszybciej. Polecam pobyt w tym hostelu cicho, spokojnie, dobra obsługa, czysto i przytulnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Olympic Hostel?

Olympic Hostel znajduje się przy Jana z Kolna 7, 80-864 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Olympic Hostel?

Można skontaktować się z Olympic Hostel pod numerem +48 798 322 722

Jak można dotrzeć do Olympic Hostel?

Do Olympic Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements