Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Wejherowie, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w Wejherowie, Pomorskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 60,448 opinii i ocen.
“Fajnie, że się jeszcze zachował :)”
“Najlepszy sklep kibica oraz najlepsza obsługa”
“Z tego co widzę ludzie wymagają Turcji na Pomorzu /ale tak to mianowicie parę razy zdążyło mi się tam jadac i zawsze się dało tym najeść pllus nie trzebalo jakoś przepłacać 3minuty czekania to też nie jest jakoś sporo w porównaniu do innych kebabów gdzie tam się czeka minimum 15 minut także jeżeli ktoś nie chce czekać 15 minut i zjeść coś przyzwoitego to polecam”
“Żabka zadbana, miła obsługa bardzo polecam ten sklep”
“Polecam kawę i hot dogi, ceny niższe niż w Żabce!”
“Mały, urokliwy sklepik z duszą! Dwie przesympatyczne panie, które zawsze witają uśmiechem i chętnie służą pomocą, tworzą cudowną, rodzinną atmosferę. Zakupy tutaj to czysta przyjemność – można liczyć na miłą rozmowę, fachowe doradztwo i uczciwe ceny. Zawsze znajdę to, czego potrzebuję, a czasem nawet coś więcej. Taki sklep to prawdziwy skarb w naszej okolicy!”
“Bardzo miła obsługa, duży wybór towaru,dobrej jakości i przepyszne ciasta.”
“Pyszna kawa , hot-dog w dobrej cenie dwa za 13”
“Okuratne miejsce całe te,polecam danie numer 207”
“Bardzo szybka dostawa 10-15 minut I pyszna pizza capriciosa ❤️ polecam”
“Pizza zamówiona na dowóz, od was pierwszy raz, bez zarzutu, dużo składników, ciepła, dobre sosy, meksykański-fajna ostrość, polecam”
“Chłopaki na magazynie wporzadku idzie się dogadać co do rozładunku ogolnie polecam”
“Polecam!! Najlepszy devolay jaki jadłam”
“Naprawdę świeże owoce i warzywa!”
“Polecam obsługa w męskim jak i damskim wykonaniu zasługuje na podwyżkę ! Profesjonalne podejście szczególnie polecam sekcje wędlin na sklepie”
“Dobry asortyment,atrakcyjne promocje,miła obsługa”
“Przemiła obsługa. Nie po raz pierwszy robiłam zakupy w tym sklepie i z pewnością nie ostatni. Gorąco polecam”