Zamówiliśmy mcflurry i dostaliśmy pół kubka lodów wymieszane z polewą lody tak samo jeden wielki żart po podejściu do obsługi pada zdanie że są to polskie standardy a nie Niemieckie śmiech na sali ewidentnie szefostwo chce oszczędzić
Zdjęcia
Opinie
-
Agata Kankowska ★☆☆☆☆
-
Anonimowy 666 ★☆☆☆☆
Jestem zdziwiony całą sytuacją, zamówiłem zimowe mcflurry twix ku mojemu zaskoczeniu kubek był wypełniony w 1/3 na dodatek lody były roztopione bez posypki twix więc chwile pogmerałem w nich by znaleźć tego twixa no i znalazłem jedną ,,płaską pastylke”. Podeszłem więc do obsługi z zapytaniem czy na pewno lodów powinno być tak mało i gdzie jest ten twix bo po prostu go tam nie ma. Pani z obsługi odpowiedziała mi że taka jest polityka firmy i jeśli je sobie wymieszam to tak to właśnie wygląda… Szczerze? Mega mocne wystarczyło powiedzieć przepraszam lody leżały za długo na wydawce czy na czym tam leżą i że ktoś nie sypnął twixa a nie śmiać sie w oczy że jak sobie tak wymieszałem tak to właśnie wygląda xDDD
-
Ziutek ★☆☆☆☆
Kupiłem mcflurry za 12zł... i dostałem pół kubka roztopionego na pół, podkreślam ROZTOPIONEGO na pół loda, z marnie wymieszaną polewą karmelową. Strasznie nie polecam tego mcflurry tutaj kupować. Jakoś w Pucku dają tyle że cały kubek jest wypełniony. Nie pozdrawiam, I nie polecam tu kupować, bo jeżeli tak jest z mcflurry, to nie wiem co musi być z burgerami, frytkami, I wrapami. *załączone zdjęcie zrobiłem przed rozpoczęciem jedzenia
-
Antoni Puskarczyk ★★☆☆☆
Byliśmy dzisiaj rano na jedzeniu o godz 11 kiedy kończyła się oferta śniadaniowa, zamówiliśmy 3 kanapki chikker, kanapki były stare bułki twarde i miały nie świeżą sałatę. Wrażenie jak by były z poprzedniego dnia. Nie polecam przyjeżdżać z rana
-
karol poncyleusz ★☆☆☆☆
Na dostawie dostałem połowe lodów, połpwa mniej niż tegp co na miejscu, 15 zł za pół kubeczka lodów to przesada
-
M.U ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo. Na 10 razy w tejże restauracji, nie było tak,że wszystko się zgadzało. Zawsze jedzenie na wynos.Oszukują na wszystkim ,absolutnie. W boxach stripsow nie dało się zjeść, były tak przypalone. Wina leży po stronie ludzi, pracują tam za karę,są niemili i wykłócają się, że zamówienie się zgadza... fryturę też się zmienia, bo czuć stechlizna. Może ktoś się wreszcie za nich weźmie, bo to wola o pomstę do nieba.
-
AG_KruK ★☆☆☆☆
Obsługa z drive polecam umyć uszy. Pani w blond włosach z plakietka „uczę się” perfekcyjne podejście do klienta, po zgłoszeniu, ze zamawiałem coś innego niż dostałem odwracając się klnie pod nosem do klientów. Nie wydaje mi się, ze w ogóle można taka osobę dopuścić do pracy z klientem.
-
Tomasz Marszał (TM) ★☆☆☆☆
Jak mam ponad 40 lat to jeszcze nie widziałem tak fatalnej obsługi w McDonald's a trochę ich w życiu odwiedziłem. Porcje frytek bardzo małe np w stosunku do tego co jest w innych punktach. Dzisiaj wjechałem z dzieciakami schekow nie ma bo maszyna nie działa pan zaproponował lody czekoladowych brak... Innym razem byliśmy było to samo. Nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję że ktoś z centrali McDonald's czyta te komentarze i trochę pogoni właścicieli lub managerów bo to nie tylko moja opinia znajomymi twierdzą to samo. Ja już tam nie wrócę wolę pojechać do Lęborka lub Rumi.
-
Sealby Chan ★☆☆☆☆
kupiliśmy jedzenie na wynos. chciałam wziąć zestaw wrapa czyli wrap, sałatka z sosem vinegret oraz napój. kasjerka nabiła mi wszystko oddzielnie przez co musiałam zapłacić więcej. sosu oraz widelca do sałatki nie otrzymałam, a sałatki w pudełku praktycznie nie było. błagam zatrudnijcie w końcu kogoś porządnego, bo podobnych akcji było o wiele więcej jednakże wybaczałam bo każdemu się zdarza, ale to jest już przesada. byliśmy stałymi klientami tej restauracji, już nie wrócimy tu nigdy. wole jechać 15 km do Rumi i dostać dobrze skompletowane zamówienie oraz nie zostać oj*banym na kasę.
-
Xyz23 ★★☆☆☆
Lody smaczne ale ich ilość jest trochę śmieszna. Wczoraj kupiłam te same lody, lodów było zdecydowanie więcej, dziś niektóre nie sięgały nawet połowy kubeczka. Jednego dostałam bez polewy, kolejny praktycznie roztopiony. Pani z drive’a nie odpowiedziała na nasze „dzień dobry” i bez słowa dała nam zamówienie, po czym zamknęła okienko. * Dla porównania lody (po prawej) zakupione również dziś tylko, że w Gdyni Głównej*:-)))
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Tartaczna 1, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 515 171 486
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku