Przegląd katalogu
- 59 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 59 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Kartuzych, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 59 wyników w Kartuzych, Pomorskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 23,569 opinii i ocen.
“Bardzo lubię chodzić do tego sklepu , obsługa super ! Dziewczyny bardzo miłe !!! Polecam”
“Przepyszny obiad, bardzo duża porcja. Polecam!”
“Bardzo fajne miejsce na zjedzenie tam posiłku,choć mogliby mieć lepszą wentylację. Szczerze można polecić pizzę oraz gyrosa. Miła obsługa.”
“Bardzo dobre jedzenie, również dania kaszubskie. Porcje duże, wszystko cieplutkie i świeże. Miła i sprawna obsługa. Możliwość wejścia z psem. Ceny adekwatne do oferty. Dla mnie duży plus.”
“Najlepszy kebab w okolicy! Świeże składniki, soczyste mięso i chrupiące pieczywo. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Porcje są naprawdę duże, a ceny uczciwe. Gorąco polecam każdemu, kto szuka prawdziwego smaku kebaba!”
“Wyjątkowe miejsce ! Każdy znajdzie coś dla siebie ! Polecam z całego serca ❤️”
“Bardzo dobra pizza Obsługa sympatyczna Szkoda że nie ma tam ogródka na zewnątrz , bo w upał byłoby przyjemniej posiedzieć na dworku Polecam”
“To mój pierwszy zakup i z całą pewnością nie ostatni. Obsługa przesympatyczna. Bardzo dziękuję”
“Pizzernia osiedlowa z dużą ilością miejsca. Oddalona od Rynku około 20min. Polecam ,różnorodne menu. Potrawy bardzo ładnie pachną, smaczne i dość spore porcje. Ceny przystępne. Miejsca w środku oraz ogródek zewnętrzny. Polecam”
“Tania "mordownia" z piwem otwarta 24h.”
“Półki zawsze pełne towaru. W godzinach popołudniowych i wieczornych idzie dostać produkty promocyjne. Panie pomimo nawału pracy są uśmiechnięte i zawsze pomocne. Polecam aż miło wracać na zakupy :)”
“Z tego miejsca chciałabym podziękować Pani Monice, która jest bardzo pomocna przy obsłudze kas automatycznych. Jest empatyczna, uprzejma , zawsze szybko jest tam gdzie klient potrzebuje pomocy. Ja osobiście kilkakrotnie korzystałam z pomocy p. Moniki. Zawsze uprzejmie, profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Dziękuję”
“Bardzo dobre obiad, nigdy się nie zawiodłam i miła obsługa :)”
“Bardzo bogaty asortyment sklepu jak na ta cześć regionu. Możesz tu kupić praktycznie wszytko czego potrzebujesz. Super cukiernia w której kupisz ciasta własnego wypieku. Lody także smaczne. Bardzo miła obsługa która chętnie pomaga w wyborze produktów. Wszystko w jednym miejscu. Polecam także dla turystów :)”
“Bardzo dobre jedzenie i obsługa”
“Jedzenie git, fajny wystrój, czysto, miła obsługa, dziwna muzyka.”
“super atmosfera i niesamowita kolekcja otwieraczy.”
“Super wyposażony sklep. Obsługa klienta bardzo miła i profesjonalna. Polecam w 100 %.”
“Super miejsce na wakacje i ferie. Dużo fajnych zajęć na półkoloniach.”
“Bardzo miła obsługa, sprzedawczynie bardzo miłe, szczególnie Pani Julia :)) Sklep zadbany i robią bardzo smaczne panini, aż chce się wracać”