Opinie

  1. Богдана Оніщук ★★★★★

    Bardzo lubię chodzić do tego sklepu , obsługa super ! Dziewczyny bardzo miłe !!! Polecam

  2. Dorota Pranszk ★☆☆☆☆

    Pani obsługująca. Dodam że z Polski bardzo nie miła nawet dzien dobry nie odpowiada. Coś szepta na ucho do drugiej ekspedientki. Zero szacunku. Praca za kare

  3. Aga M. ★★★☆☆

    Mam ocenić obsługę i klimat. Obsługa powolna, Panie na kasie często z minami jakby za karę tam stały (może te ze wschodnim akcentem się starają). Jak się o coś pytasz to albo nie wiedzą albo z łaską odpowiadają. Wykładają towar na półki, którego do kasy nie ma wprowadzonego. Wprawdzie zaleta jest parking, ale wolę przejść się dalej np do Lewiatana czy Konkola. Tu bardzo niechętnie

  1. Magda Lempkowska ★☆☆☆☆

    Pani z Ukrainy na kasie nie rozumiejąca Polskiego powinna zostać na magazynie. Ogólnie nie przyjemna.

  2. Karolina K ★☆☆☆☆

    Dzisiaj przed godziną 15 przy kasie była nie miła brunetka nawet dzień dobry nie powiedziała cena przy produkcie inna niż przy kasie na co bezczelnie odpowiedziała że to nie ona kłada tą cenę. Jeszcze do tego nos w telefonie zamiast zająć się klientami i praca na sklepie. Jak by za karę tam była tak twarz krzywiła totalny brak szacunku do ludzi żeby w taki sposób się zachować.

  3. nieee ! ★☆☆☆☆

    Nie chcieli mi sprzedac energetyka. Kasejrka klocila sie ze mna mimo tlumaczen, ze ustawa nie weszla. Nasteonym razem zadzownie na policje. Ignorantia iuris nocet

  1. MarLej ★★★★★

    Zakupy zawsze w bardzo miłej atmosferze

  2. Aga “Aga” Ta ★☆☆☆☆

    Dzisiejszej młodej Pani na kasie przydało by się się szkolenie co do odnoszenia się do klientów !

  3. Martyna Szemis ★★★★★

    Wszystko czego potrzeba w jednym miejscu i otwarte 7dni w tygodniu :)

  1. El-Pyrrra ★★☆☆☆

    Nic ciekawego mimo że sklep w dobrej lokalizacji. Panie kasujące mają dużo czasu, nastoisz się w kolejce zanim łaskawie skasują. Pieczywo średnie, wyroby cukiernicze typu drożdżówki ze sztychem. Ceny dosyć wysokie. Także z przymusu można tu zajrzeć ale na codzien jednak nie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum Kartuzy?

Delikatesy Centrum Kartuzy znajduje się przy Marszałka Piłsudskiego 4, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum Kartuzy?

Można skontaktować się z Delikatesy Centrum Kartuzy pod numerem +48 661 909 269

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum Kartuzy?

Do Delikatesy Centrum Kartuzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements