Tak niemiłej obsługi nigdzie nie widziałem. Cena nie zgadza się z tym co jest na półkach. Pani po płatności kartą po prostu sobie odeszła i nie wydała paragonu…
Zdjęcia
Opinie
-
Mr. Stahoo ★☆☆☆☆
-
Amelia Fijałkowska ★★★★★
Bardzo miła obsługa, sprzedawczynie bardzo miłe, szczególnie Pani Julia :)) Sklep zadbany i robią bardzo smaczne panini, aż chce się wracać
-
Eryk Xd ★☆☆☆☆
Nie polecam bardzo nie miła obsługa dodatkowo pani coś mruczała pod nosem i miała problem ze przyszedł klient NIE POLECAM
-
Sylwek ★☆☆☆☆
Nigdy nie działają serwery żeby zeskanować kupon. Prosząc o sos do pizzy trzeba dopłacić 1,50 zł gdzie w każdej innej Żabce czegoś takiego nie ma. Omijajcie szerokim łukiem
-
patrycja kniaź ★★★★★
Super obsługa! ❤️
-
Marzielski ★★☆☆☆
To najsmutniejsza żabka w Kartuzach. Panie które tam pracują, robią to za karę, brak uśmiechu, nie odpowiedzą na dzień dobry czy do widzenia. Wchodząc tam czuję się jak bym odwiedzał obóz karny na dalekiej Syberii.
-
Mateusz Kozien ★★★★★
Super żabka najlepsze hot dogi
-
Anonimowy Anonim ★★★★★
Królowa wszystkich żabek
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Gdańska 31, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku