Opinie

  1. Mr. Stahoo ★☆☆☆☆

    Tak niemiłej obsługi nigdzie nie widziałem. Cena nie zgadza się z tym co jest na półkach. Pani po płatności kartą po prostu sobie odeszła i nie wydała paragonu…

  2. Amelia Fijałkowska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, sprzedawczynie bardzo miłe, szczególnie Pani Julia :)) Sklep zadbany i robią bardzo smaczne panini, aż chce się wracać

  3. Eryk Xd ★☆☆☆☆

    Nie polecam bardzo nie miła obsługa dodatkowo pani coś mruczała pod nosem i miała problem ze przyszedł klient NIE POLECAM

  1. Sylwek ★☆☆☆☆

    Nigdy nie działają serwery żeby zeskanować kupon. Prosząc o sos do pizzy trzeba dopłacić 1,50 zł gdzie w każdej innej Żabce czegoś takiego nie ma. Omijajcie szerokim łukiem

  2. patrycja kniaź ★★★★★

    Super obsługa! ❤️

  3. Marzielski ★★☆☆☆

    To najsmutniejsza żabka w Kartuzach. Panie które tam pracują, robią to za karę, brak uśmiechu, nie odpowiedzą na dzień dobry czy do widzenia. Wchodząc tam czuję się jak bym odwiedzał obóz karny na dalekiej Syberii.

  1. Mateusz Kozien ★★★★★

    Super żabka najlepsze hot dogi

  2. Anonimowy Anonim ★★★★★

    Królowa wszystkich żabek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Gdańska 31, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements