Przegląd katalogu
- 179 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 179 wyników
Przeglądaj pediatrician w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 179 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 9,721 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatrician z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Sopot, Pruszcz Gdański i innych.
“Bardzo miła kobieta. Ma ogromne doświadczenie i wie co robi. Bardzo polecam”
“Wspaniała Pani doktor, cierpliwie wszystko tłumaczy, z uśmiechem na twarzy, bardzo polecam”
“Bardzo polecam dr ginekolog Nataliię Gryschenko! Bardzo miła, empatyczna. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Wizyta NFZ może być na najwyższym poziomie”
“Szczerze polecam! Od 15 lat jestem pacjentką przychodni. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania personelu. Lekarze są bardzo kompetentni i zawsze chętni do udzielenia szczegółowych wyjaśnień, co daje poczucie, że zdrowie pacjenta jest dla nich priorytetem. terminy wizyt są elastyczne, co ułatwia planowanie. Czystość i nowoczesne wyposażenie przychodni również zasługują na pochwałę. Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką otrzymuję, serdecznie polecam tę placówkę każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług medycznych! pozdrowienia dla dr Krystyny i Daniela Goralczyk”
“Polecam doktora Tomasza Stefańskiego, bardzo dobre podejście do pacjenta i profesjonalizm”
“Polecam Panią Doktor w 100%. Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na wizytę. Profesjonalna i miła pomoc. Takich lekarzy powinno być więcej.”
“Dzisiejsza wizyta u lek. dent. Adama była wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Pan doktor wykazał się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale także empatią i zrozumieniem dla mojego strachu przed zabiegami stomatologicznymi. Gabinet jest nowoczesny, czysty, a atmosfera bardzo przyjazna, co sprawia, że można poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Już od wejścia przywitała mnie wspaniała obsługa. Każdy etap leczenia został mi dokładnie wyjaśniony, co dodatkowo zmniejszyło mój stres. Dzięki delikatnemu podejściu doktora Adama oraz jego precyzyjnym umiejętnościom, wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki stomatologicznej w Gdańsku!”
“Bardzo dobra P. Neurolog. Polecam”
“Korzystam z usług pediatry i położnej i oceniam na 5 gwiazdek. Jeśli chodzi o rejestrację to nie mam problemów, ale staram się chodzić osobiście a nie rejestrować przez telefon. Nie wiem czy istnieje idealna przychodnia na NFZ, wiaodmo że służba zdrowia jest niedofinansowana, ale ja mimo wszystko jestem zadowolona.”
“Duże zaangażowaniem pacjentem jestem zadowolona. Polecam!”
“Miła rodzinna atmosfera. Dzisiaj niespodziewanie zadzwoniłam w sprawie EKG. Od wczoraj boli mnie pierś po lewej stronie. Zostałam od razu przyjęta. Sympatyczna pani pielegniarka wykonała badanie i przekazała mnie lekarzowi. Zawsze sprawnie. Niegdy nie czekam dlugo. Należę do tej przychodni z całą rodziną od 15 lat? jak się tylko tu sprowadziliśmy. Polecam serdecznie. Nigdzie nie chciałabym sie przenosić. Pozdrawiam Basia Cichocka”
“Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Pawła Łyszkowskiego, który jest specjalistą charakteryzującym się świetnym, indywidualnym podejściem do pacjenta oraz ogromnymi pokładami empatii. Podczas wizyty, doktor cierpliwie odpowiadał na wszelkie moje pytania, szczegółowo wszystko wyjaśniając. Samo leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie, czułem się w 100 % zaopiekowany. Każdemu zmagającemu się z problemami natury stomatologicznej polecam wizytę u dr. Łyszkowskiego.”
“Bezboleśnie i sprawnie. Pełen profesjonalizm. Doktor Janek to świetny stomatolog, polecam!”
“Serdecznie polecam. Skorzystałem z usług i jestem bardzo zadowolony. Kontakt i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.”
“Bardzo dobra pani pediatra . Polecam”
“Mam akurat takiego pecha,że co roku coś mi dolega.. a pan dr już dwukrotnie pomógł mi błyskawicznie. I chyba tego oczekujemy od lekarza. Ja polecam”
“Świetny pediatra, konkretny ale ze wspaniałym podejściem. Poświęcił nam bardzo dużo czasu i wszystko wytłumaczył.”
“Bardzo jęstem wdzięczna ì dziękuję Pani Doktor Stomatolog Malgorzacie Sass a takze Pani Asystence za okazanie mi wielkiej życzliwóci przyjecie mnie z bólem i usuniecie zęba. .Ciszę się, że otrzymalam od Pań pomoc.Życzę.wszystkiego dobrego.”
“Nigdy nie miałam problemów z wizytą swoją lub dzieci tego samego dnia. Trzeba tylko z rana dzwonić lub być. Lekarze pediatrzy godni polecenia. Trafne diagnozy i optymalne leczenie.”
“Bardzo dobry lekarz, ma pojęcie o temacie i doborze terapii. Szczerze polecam.”
“Z czystym sumieniem polecam dr.Stawicką, bardzo uprzejma i konkretna. Poświęca dużo czasu! Wreszcie znaleźliśmy dobrego pediatrę!”
“Dr Lemczak leczył moją córkę starymi i sprawdzonymi metodami. Postawił na nogi po długotrwałym leczeniu ,,nowoczesnymi metodami czyt. ANTYBIOTYKAMI". Super podejście, fantastyczny lekarz.”
“Cudowny lekarz i człowiek, wbrew opiniom ktorw tu czytam posiada dużą empatię a jednoczesnie potrafi utemperować rodzica, który często jest nadopiekuńczy... Panią profesor znam od prawie 20 lat, prowadziła moich obu synów ze wspaniałym skutkiem. Na szczęście nie była to konsultacja onkolologiczna, nigdy jednak, nawet w przypadku zwykłego przeziębienia, nie dawala Pani profesor odczuć , że niepotrzebnie przyszliśmy. Jest to naprawdę cudowna,ciepła kobieta i fantastyczny lekarz.”
“Bardzo kompetentny lekarz. Polecam”
“Bardzo dobry lekarz, polecam.:)”
“Mega lekarz. Po 0,5 roku chodzenia po lekarzach z bólem brzucha w końcu z polecenia trafiłem na doktora.”
“Bardzo miła i pomocna P.Doktor.Polecam.”
“Bardzo miła młoda Pani na rejestracji - brunetka . Życzliwa z uśmiechem czego nie można powiedzieć o jej koleżance. Serio, młoda dziewczyna a w obsłudze jak zgorzkniała starsza Pani”
“Dr Michalaska Geller to najlepszy pediatra jakiego w zyciu spotkałam. Lekarz z powołania. Wspaniala i ciepła osoba. Do tego bardzo dobre kompetencje. Nigdy sie nie zawiodłam. Polecam każdemu rodzicowi. Ponadto polecam rowniez położną P. Ewę. również bardzo ciepla i miła osoba. Panie i Pan z recepcji rownież sympatyczni i bardzo pomocni.”