MEDIVEC
“Bardzo polecam Medivec. Trafiłam tam będąc w ciąży do dr Pęksy (cudownej pani doktor!) i myślałam że moja przygoda z tym ośrodkiem się zakończy, ale trafiłam z dzieckiem do fantastycznej pediatry p. Ewy Woś-Wasilewskiej i mimo ogromnych korków aby dojechać z Gdańska to nasze wizyty tam będą nadal się odbywać. Chciałabym zwrócić również uwagę na panie pracujące w rejestracji. Meeega pomocne, miłe i uśmiechnięte (zawsze). Dzisiaj jedna pani z rejestracji próbowała tak pozmieniać godziny,-abyśmy z maluchem jak najkrócej czekali. Troche czasu nad tym spędziła, za co jestem jej bardzo wdzięczna (‚niestety nie znam imienia). Reasumując „rejestracja” na medal. Zawsze słyszałam: „sprobujemy”, „nie ma problemu”, a nie jak w niektórych placówkach: „ nie ma takiej opcji”. Szczerze polecam i żałuję że nie jest to placówka bliżej mojego miejsca zamieszkania ;)”