Przegląd katalogu
- 65 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 83% Ze zdjęciami
Znaleziono 65 wyników
Przeglądaj kwatery z basenem w Gdańsku, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 65 wyników w Gdańsku, Pomorskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 30,318 opinii i ocen.
“Obsługa bardzo miła, pozytywnie nastawiona do innych osób. Panie kucharki są bardzo miłe i wyrozumiałe. W pokoju i na korytarzu panuje cisza. Sam pokój jest czysty i zadbany, pościel czysta i wyprasowana, a łóżka bardzo wygodne. Ogólna ocena: 5/5 gwiazdek – bardzo polecam!”
“Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Pokój czysty, łóżko wygodne, czajnik i tv w pokoju, na korytarzu dostęp do mikrofali. Hotelik położony na uboczu, ale niedaleko jest przystanek tramwajowy skąd dojedziemy do centrum Gdańska czy pod stadion. Gorzej z powrotem w nocy.”
“Bardzo lubię ten nietypowy mikro hotel. Byłem tam już kilka razy i zawsze wyjeżdżam z takim samym dobrym wrażeniem. Pokoje są przestronne i czyste. Łóżka wygodne. Rano pyszne śniadanie tuż obok. Bardzo miłym akcentem jest też ogólnodostępna kuchnia, gdzie można zrobić nie tylko herbatę. W tym roku odkryłem też salę z kanapami, gdzie wygodnie popracowowałem. Podoba mi się w pełni bezobsługowy checkin/checkout. Lokalizacja przy samym parku oliwskim jest rewelacyjna.”
“Byłam z córką i wnuczkiem przez tydzień w tym hotelu i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona. Czyściutko, bardzo miła obsługa, a śniadanka i obiadek super. Bardzo polecam i kiedyś jeszcze napewno wrócę. Chcę również prywatnie podziękować, Pani Mireczce. Jest Pani wyjątkową osobą, o wielkim serduszku. Dziękujemy za wszystko i życzymy dużo zdrówka. Ps. Wnusiu, cały czas wspomina, kto mu pilnował pieska. Pozdrawiamy serdecznie cały personel.”
“Podobało się · Bardzo ładne, wygodne i czyste miejsce w centrum Gdańska. Super lokalizacja, ładna łazienka, klimatyzacja, wszystko super. Nie podobało się · Urządzenia elektryczne działają tylko jeśli jest się w pokoju (karta magnetyczna). Bardzo duży minus, klimatyzacja czy lodówka tracą sens w tym momencie jeśli ktoś nie siedzi w pokoju.”
“Byłam w pokoju na samej górze. Pokój śliczny. Własna łazienka. Dwa małżeńskie łóżka i jedno pojedyncze. Ale to jeszcze nic . Najpiękniejszy jest taras ok 3.5x3.5. Piękny i idealny do opalania. Południowa strona więc słońce jest od 8 rano to wieczora. Bo do plaży 2km. Ok 25 minut spacerem.”
“Hostel w bardzo dobrym miejscu, polecam osobom które zwiedzają miasto , chcą dobry dostęp do restauracji, mieć spokój w nocy, I super pokoik , z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki. Nie było problemu z zakwaterowaniem nawet o 4 00 rano.Wiadomo żeby się zachować tak jak chciałoby się żeby i ktoś się cichutko zachował ale to chyba powinno kulturową normą. Pokoik spełnił moje oczekiwania, ważna czystość I spokój w nocy. Naprawde polecam.”
“Stylowo urządzony, czyściutki i świetnie wyposażony apartament w centrum Gdańska. Polecam!”
“Skąd się biorą te paskudne opinie w goglach? Absolutny sztos! Spa bardzo komfortowe. I można korzystać do woli! Pilnują limitu wejść, więc warto się upewnić, kiedy jest największe obłożenie. Ale nawet jak trzeba postać chwilę w kolejce to można w tym czasie skorzystać np. z siłowni. Apartament przestronny i bardzo czysty. Super wyposażony. Ręczniki i pościel jak nowe, górna póła. Jedyny mankament - zapach z mikrofali. Zgłoszone na recepcję, ale w sumie już w dniu wyjazdu, bo jakoś daliśmy z tym radę. Cieplutko w apartamencie. Polecamy klatkę A, bo zjeżdża się windą prosto do basenu. Tylko trzeba się nastawić, że widok nie będzie stąd na miasto czy rzekę. Przepiękne wnętrza, przestronnie, pachnąco i cudny świąteczny klimat już od wejścia. Bezpieczny system wejść na kartę. Bardzo dobry kontakt z obsługą. Przy centrum, więc wszędzie blisko - kilka minut piechotą do Amber sky, Mariackiego czy Neptuna, tuż przy Baszcie Tajemnic. Żabki, restauracje i przepyszny Bar Mleczny praktycznie na miejscu. Super miejsce na wypoczynek i chillout :-) Aha - jeśli to dla kogoś ważne - kanałów w TV cały przekrój i wszystko działa jak należy. Warto.”
“Super miejscówka. Blisko morza i obok przystanków tramwajowych .Czysto milo .Dostaliśmy pokoik na poddaszu malutki czyściutki na dwie nocki super idealny .Gospodarz przesympatyczny wszystko nam objaśnił a na porzegnanie przyniósł nam serniczek z polewa pychota ! Napewno tam wrócimy!”
“Zadowolenie ...to za mało żeby określić to doświadczenie kilkudniowego pobytu...Doskonale sie bawiłam... Jak jechaliśmy na miejsce to zajrzałam do opinii, bo wcześniej nie myślałam o tym- pierwsze wrażenie bylo ok...a tu opinie niektóre- masakra...myślę sobie najpierw zobaczę a potem będę się martwić... Okazało się że negatywne opinie mocno przesadzone...pokój miałam z widokiem na ogród ale ten urzekajacy widok z jadalni w czasie śniadan wystarczył w zupełności...trzeba wstać na 8: 00( początek śniadania w cenie pokoju)- wszyscy chcą pierwsze stoliki z tym widokiem...Obsługa miła, życzliwa- wręcz bym powiedziała sympatyczna...wszyscy z którymi miałam kontakt...jak zepsuł się ekspres zapewnili od razu kawkę z baru na dole- bez najmniejszego problemu...full wypas pyszne jedzenie...smakowite specjały...kiełbaski na gorąco, żółty ser, biały ser, ryba po grecku - smak dobrej jakości produktów...pokój czysty , bardzo ciepło - telewizja w wolnej chwili- mało takich bylo, bo plaża tak blisko, że spacery przyciagaly zarówno brzegiem morza jak i ścieżkami spacerowali...Polecam z całego serca...każdy detal dla mnie był wyjątkowy...kubki do herbaty...filiżanki do kawy...nastrojowe wnętrza...”
“Super w każdym calu. Obsługa super, basen, spa, śniadania, lokalizacja mega. Opata za parking, ale bardzo niska i opłata klimatyczna, ale to nie wina hotelu. Pokoje ok, łazienka mini, przecież nie spędzam tam pary godzin. Jedyny mały minus pokoju - jestem palaczem liczyłam że na balkonie będę mogła zapalić, jednak nie wolno. Rozumiem to, jednak mi osobiście by się podobało. Poza tym płacze jak wyjeżdżam (kocham las). Liczę że szybko tu wrócę.”
“Cudowne miejsce do wypoczynku blisko morza .właściciele bardzo sympatyczni .polecam z całego serca”
“Super miejsce, pokoje ładne, kuchnia, wi-fi Polecam”
“Świetna lokalizacja,duży plus za możliwość przechowania bagażu po wymeldowaniu.Pokoje czyste ,brak wieszaków i szafek ,ale na samo przenocowanie jest ok. Obsługa bardzo miła. Cena przystępna.”
“Bardzo dobre położenie: wszędzie blisko, obok legendarny Bar Turystyczny, sporo atrakcji turystycznych. Łazienka bardzo czysta, codzienne sprzątana. Pokój wygodny, czysty ze świeżą pościelą i ręcznikiem. Kuchnia dobrze zaopatrzona. Obsługa dyskretna i profesjonalna.”
“W apartamencie czułam się jak w domu. Było całe wyposażenie łącznie ze zmywarką i tp”
“Cudowne miejsce na wypoczynek, czysto, miło, blisko do Gdańska”
“Miejsce fajne jak na swoją cenę. Czysto, schludnie i miła pani właścicielka”
“Stara kamieniczka przerobiona na pokoje. Wejście trochę "creepy", wnętrze dużo lepsze. Przydałoby się oznaczenie na korytarzu gdzie są wybrane numery pokoi. Czysto (oprócz ścian, ale nie będzie się malowało po każdych lokatorach którzy nie dbają o własność innych), sprzątanie codziennie. W pokoiku czajnik, herbata, kawa i kubki. Niestety telewizora nie udało się uruchomić mimo instrukcji, ale i tak w pokoju głównie spałyśmy, dlatego aż tak bardzo nie przeszkadzało nam jak bardzo był ciasny. Nie wiem jak ogrzewanie, bo nie było potrzebne. Łazienka wyposażona i czysta. W tej lokalizacji, za taką cenę uważam, że nie ma co narzekać.”
“Bardzo polecam . Miły sympatyczny właściciel . Pokój bardzo czysty wyposażony w lodówkę i TV. Bardzo łatwo dojazd do centrum . Okolica cicha i spokojna . Super wyposażona kuchnia . Bardzo blisko sklepu .”
“Super miejsce, nawet dla dużych rodzin. Wszystko na miejscu, rzut beretem na plażę. Bardzo blisko (prosto 200m) do plaży z pieskiem.”
“Szybka i miła obsługa. Miło i sympatycznie usługują klientom. Rewelacyjne śniadania.”
“Fantastyczne miejsce. Mili właściciele Piękny widok z okna”
“W tym roku też będziemy. Wygodny i ładny domek. Na miejscu jest wszystko co potrzebne np. patelnia, pralka, parawan, miska. Do morza jest kawałek, ale droga przyjemna. Polecam”
“Bardzo przyjemnie miejsce, ciche, spokojne, zadbane, bardzo dobrze nam się spało:), do tego blisko przystanek tramwajowy i miła pani właściciel, polecamy!”
“Warunki za tą cenę spoko. Lokalizacja bardzo dobra nie daleko od dworca PKP . Pani z obsługi miła o doradzi gdzie iść i co zwiedzać. Dobra opcja oferty ze śniadaniami.”
“Położony w dzielnicy mieszkalnej. Cisza. Same apartamenty są czyste i zadbane. Są wszystkie urządzenia do gotowania. Lodówka, kuchenka, czajnik, pralka. Jest prysznic. Ręczniki, mydło.”