Dobry standard lokalu - świetny stosunek jakości do ceny. Lokalizacja blisko centrum i dworca PKP. Super widok z okna, no i ogród zimowy. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Dziubinski ★★★★★
-
Joanna Wojciechowska-Kidoń ★★★★★
Super widok, cicho, czysto i przyjemnie. Mega wygodne łóżko. Polecam.
-
Christopher Thompson ★★★★★
Przestronny, nowocześnie urządzony apartament. Blisko centrum, w tym samym budynku żabka. W apartamencie mikrofala, zmywarka, kuchnia, lodówka, czajnik i TV. Jest też balkon z widokiem na wodę
-
Magdalena F. ★★★★★
Bardzo miły apartament, przestronne pokoje, całoś bardzo fajnie urządzona. Świetna lokalizacja i przedewszystkim było czysto
-
Andrzej W. ★★★☆☆
Rezerwowałem poprzez Booking, wyraźnie zaznaczałem, że szukam apartamentu z dużym małżeńskim łożem. Na zdjęciach pięknie, super i hiper. Ustaliłem też z właścicielem termin przyjazdu w godz. 14-15. Dochodziła godzina 15, pan portier wydał mi klucze do lokalu oraz pilota do garażu. Jakież było moje zdziwienie po otwarciu drzwi, brudne zawiniątko na łóżku, które okazało się wersalką a nie małżeńskim łożem, brudy na podłodze, worek ze śmieciami, brudne naczynia a przede wszystkim brzydki zapach wewnątrz, żeby nie powiedzieć smród. Totalny szok i zaskoczenie, szczególnie mojej żony, dla której ten wyjazd miał być niespodzianka. I był, a jakże. Po telefonicznym kontakcie z właścicielem tego przybytku oznajmiłem, że nie zostanę tutaj ani minuty dłużej. Właściciel dobrotliwie zaproponował spacer, a on podeślę „ekipę sprzątającą”, na co się nie zgodziłem i zażądałem odwołania rezerwacji oraz zwrotu całej wpłaconej kwoty, co na szczęście nastąpiło i jest to jedyny pozytyw tej historii. Zostałem wprowadzony w błąd, świadomie czy nie, to już nie będę dociekał. Miał być apartament, było zaniedbane i brudne tzw. „studio” choć i to jest określenie na wyrost, zwykła nora. Sknerusem i dusigroszem nie jestem, niemal z marszu zarezerwowałem sobie apartament w hotelu Mercure przy ul. Heweliusza. Kwota wyższa, ale za to porządny standard i spokój. Nie rozumiem takiego sposobu prowadzenia „byznesu” Jako klient jestem rozczarowany i zdecydowanie nie polecam „apartamentu” czy też „ studia” o numerze 87 A. Totalna porażka, tym bardziej, że zawsze dotychczas z radością wystawiałem pozytywne opinie, czego w tym przypadku zrobić nie mogę. Wydawało mi się, że skoro ma przyjechać gość, to lokal powinien być posprzątany, z czystą pościelą i porządnie przewietrzony. Porażka.
-
Malgorzata Mucha ★★★★★
Fajne dwupoziomowe mieszkanie pięknie urządzone a do tego super ogródek na którym poranna kawa smakuje znakomicie.
-
Magdalena Mucha ★★★★★
Serdecznie polecam pobyt w tym mieszkaniu. Byliśmy razem z dziećmi w listopadzie. Piękne urządzone mieszkanie w super lokalizacji. Super kontakt z właścicielami. Na pewno jeszcze wrócimy :)
-
Ульяна ★★☆☆☆
Uwagi: 1) Cudze brudne skarpetki na łóżku. 2) Brudny kibel (przy tym na górze naklejono, że wszystko było dezynfikowane). 3) Zamknięta szafa - nie ciągnąć! Naprawdę mieliście Państwo nadzieję, że ludzie będą pozostawiać majtki na wieszaku? 4) Bardzo zimno w pokoju w czasie zameldowania, grzejnik trzeba ustalać samodzielnie.
-
Dominika Derda ★★★★★
Piękne miejsce w samym centrum miasta! Czysto i komfortowo. Polecam ❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dwie Motławy 004?
Dwie Motławy 004 znajduje się przy Toruńska 20, 80-747 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Dwie Motławy 004?
Do Dwie Motławy 004 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku