Instytut BeautyMed
“Po -le -cam !!! Pani Ewa wspaniała osoba - bardzo miła i z ogromną wiedzą. Chętnie pomoże i doradzi. Wszyscy zresztą bardzo mili i uprzejmi. Serdecznie polecam, z pewnością pomogą.”
Znaleziono 3 wyników
“Po -le -cam !!! Pani Ewa wspaniała osoba - bardzo miła i z ogromną wiedzą. Chętnie pomoże i doradzi. Wszyscy zresztą bardzo mili i uprzejmi. Serdecznie polecam, z pewnością pomogą.”
“Instytut nie na darmo nosi nazwę zdrowia i urody. Otrzymasz w nim nie tylko usługę i poradę dotyczącą urody ale także dowiesz się jak o nią dbać od wewnątrz. Polecam z całego serca P. Kamilę i jej gabinet, wracam tam z przyjemnością.”
“Wszystko bardzo profesjonalnie. Pani Marta pomaga w doborze zabiegu. Mezoterapia mikroigłowa przyniosła super efekty. Ogólnie obsługa bardzo miła. Cały salon bardzo czysty i przytulny :)”