Hello Flowers - Kwiaciarnia całodobowa REDA - Kwiatomat 24/7
“Otrzymałam kwiaty z Kwiatomatu na Dzień Kobiet. Piękna i trwała kompozycja.”
Znaleziono 8 wyników
“Otrzymałam kwiaty z Kwiatomatu na Dzień Kobiet. Piękna i trwała kompozycja.”
“Niezwykłe miejsce pełne koloru, kwiatów i dobrej energii! Właścicielka to prawdziwa artystka z cudownym wyczuciem i ogromnym sercem – wystarczy chwila rozmowy, by stworzyła bukiet, który mówi więcej niż słowa i staje się małym dziełem sztuki. Kwiaty zawsze świeże, kompozycje przepiękne, a uśmiech i serdeczność sprawiają, że chce się wracać!”
“Zawsze kwiaty cięte są świeże i długo stoją. Polecam gorąco, ceny teraz są ok.”
“Zawsze kupi się tu świeże i piękne kompozycje kwiatowe zarówno z kwiatów ciętych jak i doniczkowych. Przemiła Pani florystka doradzi i podpowie.”
“Bardzo dziękujemy za piękne kwiaty na nasze wesele :) Polecamy i serdecznie pozdrawiamy.”
“Potrzebowałam niewielki wieniec na mały grób i po odwiedzeniu kilku miejsc dalej nie mogłam znaleźć odpowiedniej ozdoby i w końcu udało mi się tutaj znaleźć idealny. Wianuszek jest naprawdę przepiękny, ciężki i solidny, więc mam pewność, że wiatr go nie przesunie. Bardzo miła obsługa, żałuję, że tak późno dowiedziałam się o tym miejscu. Polecam gorąco wejść i przekonać się jaki to miejsce ma bogaty asortyment, nie tylko są tam kwiaty, ale i wiele uniwersalnych prezentów na różne okazje, jak sugeruje szyld.”
“Pełen profesjonalizm - począwszy od pierwszego spotkania, aż po finalny efekt. Dekoracje wyszły idealnie -przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Polecam z czystym sumieniem. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek inny lepiej urzeczywistniłby marzenia o wystroju sali oraz ślubu w plenerze. Dziękujemy!”