Opinie

  1. Sławek Olszewski ★★★★★

    Miły, sympatyczny a przede wszystkim kompetentny personel powoduje, że chce się polecić to miejsce. Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi i dlatego zachęcam do odwiedzin.

  2. Jarek T ★★★★★

    Kwiaciarnia która jest tuż obok cmentarza, a więc jest zarazem " cmentarną kwiaciarnią " gdzie można kupić znicze, wkłady, lampiony, zapałki i inne rzeczy na cmentarz. Oprócz tego bardzo dużo dekoracji. Można zamówić wiązanki na ślub, pogrzeb itp.

  3. kasiek12322 ★★★★★

    Potrzebowałam niewielki wieniec na mały grób i po odwiedzeniu kilku miejsc dalej nie mogłam znaleźć odpowiedniej ozdoby i w końcu udało mi się tutaj znaleźć idealny. Wianuszek jest naprawdę przepiękny, ciężki i solidny, więc mam pewność, że wiatr go nie przesunie. Bardzo miła obsługa, żałuję, że tak późno dowiedziałam się o tym miejscu. Polecam gorąco wejść i przekonać się jaki to miejsce ma bogaty asortyment, nie tylko są tam kwiaty, ale i wiele uniwersalnych prezentów na różne okazje, jak sugeruje szyld.

  1. Izabela Piasecka ★★★★★

    Fajna kwiaciarnia. Śliczne bukiety, wieńce pogrzebowe, kwiaty doniczkowe i cięte. Na pewno Świerże, bo wieniec wytrzymał daleką i długą podróż. Mają dużo pomysłów na prezenty. Alkohole i kosze na każdą okazję. Wspaniała, miła i bardzo pomocna obsługa.

  2. Basia Pontus ★☆☆☆☆

    Bardzo opryskliwa obsługa!!! Poprosiłam o przyozdobienie bukietu z żelek co prawda nie zakupionego w owej kwiaciarni bo nie mają tego w ofercie pani odburknęła że nie przyozdabiają rzeczy z zewnątrz ok jestem w stanie to zrozumieć ale gdy zapytałam czy mogę kupić chociaż kokardkę nawarczała na mnie że ma dużo zamówień w zeszycie ze względu na obsługę i stosunek do klienta nie polecam.

  3. Teresa Rybicka ★★★★★

    Często kupuję kwiaty i drobne upominki w tej kwiaciarni. Zamówiłam bukiety dla Jubilatów i bukieciki do ozdoby stołów, wykonanie tych bukietów przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękuję sympatycznym Paniom za piękne bukiety i tak trzymajcie.

  1. Marcin Rosinke ★★★★★

    Rewelacyjna obsługa. Pełny profesjonalizm. Świetny sklep szerokie spektrum artykułów poczynając od kompozycji kwiatowych poprzez kompilacje tworzące wysublimowane prezenty na każdą okazję. Zaopatruje się już od kilku dobrych lat i będę to czynił nadal. Gorąco polecam:)

  2. Wieslaw Janson ★★★☆☆

    Miejsce gdzie miła i sympatyczna obsługa zawsze gotowa pomóc w wyborze właściwego towaru. Otrzymasz tu nie tylko piękne kwiaty ale i szeroka gamę alkoholi oraz ozdoby do domu i ogrodu. Punkt czynny przez siedem dni w tygodniu. Można też założyć zamówienie telefonicznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Kwiaty i Upominki Beata Fedde?

Kwiaciarnia Kwiaty i Upominki Beata Fedde znajduje się przy Gdańska 34A, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Kwiaty i Upominki Beata Fedde?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Kwiaty i Upominki Beata Fedde pod numerem +48 586 785 955

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Kwiaty i Upominki Beata Fedde?

Do Kwiaciarnia Kwiaty i Upominki Beata Fedde można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements