Przegląd katalogu
- 444 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 444 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 444 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 374,293 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa sushi z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Bardzo miłe zaskoczenie, porcje spore i sycące. W curry czuć było mleko kokosowe, kurczak smaczny, warzywa dobre. Sajgonki również bardzo dobre - jednak polecam brać do nich sos czerwony, ten czarny który widać nie pasował :) Na szybkie jedzonko które ma być sycące jest super”
“Zamawiam tą pizze od kiedy przeprowadziłem sie do Bojana. Uważam, że mają jedne z najlepszych ciast do pizzy jakie kiedykolwiek jadłem. Jest przepyszne! Dużo składników troche jak w takiej domowej pizzy, polecam jak najbardziej:)”
“Pizza ciekawy smak ma. Składniki serio spadają z pizzy, ale jest ich dużo więc to nie przeszkadza. Dostawa bez problemowa, bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie. Ogólnie oceniam na plus.”
“Bardzo dobre jedzenie żurek przepyszny, treściwy smak jak u babci , rewelacyjny. Porcje spore, ceny przystępne. Warto odwiedzić.”
“Jedzonko zamówione na dowóz i powiem tak: Po pierwsze bardzo doceniam ze macie tyle opcji wege i aż TRZY (!!!) kotlety wege do wyboru. Naprawdę to jest więcej niż czasem w Gdańsku a tu mamy wejherowo!! Naprawdę doceniam. Po drugie: -zapiekanka-BOSKA moja osoba partnerska wziela opcje z rukolą suszonymi pomidorami i feta a do tego sos bazyliowy GENIALNA, dawno nie smakowało tak bardzo jedzenie na dowóz. Bardzo świeże bardzo intensywne smaki. Jak za swoją cenę to po prostu szok. Wyśmienita. Burger -jakos miesiąc temu zamówiłam sobie burgera z kotletem buraczanym-opinia solidne 10/10 żadnych zastrzeżeń nie mam i tak mi smakował ze dziś postanowiliśmy zamówić po raz drugi od was. Tym razem wzięłam burgera z kotletem z groszku i fasoli. I tak jak cały Burger był niezwykle smakowity (ekstra pikle macie naprawdę) świeży i jakościowy tak przydałoby się zmienić bułkę :) ostatnio jak brałam była inna teraz ta była sztuczna i bardzo ciężko się jadło bez rozwalenia wszystkiego. Ale szczerze mówiąc przy takich walorach smakowych to naprawdę jest pikus wiec ocena 5/5 Zyczymy dobrego wieczorku całemu zespołowi i dziękujemy za tak szybka dostawę i pyszne jedzonko ❤️”
“Nie wiem na 100% ale chyba najlepsza pizza w Gdyni. Dostawa ekspresowa... Zdjęcia innym razem bo już nie ma.”
“Super miejsce zaraz przy plaży. Miła obsługa, miejsca zarówno w środku jak i na zewnątrz. Mega pyszna pizza, szczególnie ta z gruszką i orzechami ( Pera). Szkoda tylko, że czas obsługi dość długi pomimo niedużej liczby gości.”
“Zamawiałem już 4-5 razy (z dostawą 7km). Ciepłe (nawet frytki), dużo dodatków, sera, mięsa, chaczapuri sztos. Jestem szokowany że coś takiego można zamówić w nocy i to będzie takie dobre. Mam nadzieję że tak będzie nadal.”
“Wspaniale miejsce! Niesamowita i miła obsługa! Dobra jakość posiłków, też muszę ująć że szybko dostaliśmy zamówienie! Porcję są mega duże, nie dałam rady dokończyć tego burgera, chociaż był niesamowity w smaku. Napewno jeszcze wrócę, i to nie raz!! Na sali czysto, w ubikacja porządek, no Marzenie!! Ceny w porównaniu do wielkości porcji i jakości, są naprawdę spoko. Polecam!!!”
“Jedzenie smaczne, obsługa kelnerska przyjaźnie nastawiona, bywaliśmy niejednokrotnie na pizzy, makaronie, burgerze czy zestawie przystawek, lokal czysty i zadbany. Kucharz komunikatywny i sprawny. Polecam”
“Zamówiliśmy pięć sztuk : margherita, kurczak serowy, pieczarki i szynka , pepperoni i ananas). Dostawa na czas, zamówienie zgadzało się , pizza ciepła. Składniki świeże i smaczne, dobry sos w pizzach. Spokojnie można polecić pizzerię . Wszystko zjedzone :-) Pozdrawiamy i dziękujemy”
“Kiedy pierwszy raz po dłuższej przerwie wstąpiliśmy do pizzerii Familiia, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Zawsze lubiliśmy to miejsce, jednak to co ujrzeliśmy przerosło nasze oczekiwania. Klimatyczne wnętrze sprawiło, że poczuliśmy się jakbyśmy znowu byli we włoskiej pizzerii. Zarówno dania obiadowe jak i pizza na wysokim poziomie.”
“Bardzo smaczna pizza,znika szybko z talerza. Przemiła obsługa. Polecam”
“Trochę czekania było, ale to pewnie przez pogodę.. Jednak warto było poczekać! Jedzonko przyjechało smaczne i gorące. Ogromne porcje, dużo krewetek. Na pewno jeszcze zamówię nie raz :)”
“11 listopada zamówiłam dwie xxl pizzę z podwójnym serem i szynką gdy byla promocja 1+1 gratis z dostawą i sosami składniki były świeże ciasto chrupiące po prostu idealna i wyjątkowa pizza, 28.11 zamówiłam przy tej samej promocji ale przez Uber Eats 2 capriciosse XXL z sosem 1000 wysp za który trzeba było dodatkowo zapłacić ale znowu pizza gorąca, chrupiąca, czas dostawy był taki jak podali, obsługa miła, sos pyszny świeży normalnie moja ulubiona pizzeria nawet na zimno ta pizza jest ekstra, polecam.”
“Dla takiej pizzy warto tu przyjechać. Jestem mile zaskoczony. Bardzo dobre ciasto, składników na bogato, dobry smak. Sieciowe pizzerie mogą się schować. Bardzo miła obsługa ;)”
“Rewelacyjna pizza duża ilość składników, bardzo miła obsługa, lubię pizza hut lecz w Trójmieście nie zawsze obsługa się stara , tu byłem ostatnio 2 razy i byłem mega zadowolony dlatego ta pozytywną opinia . Polecam!”
“Bardzo przystępne ceny, jedzenie bardzo dobre, pyszny devolaj, kotlet mielony, frytki, ogórki posypane koperkiem i polane sosem. Polecam to miejsce”
“Miła Pani blondyna ,zrobiła nam pyszną pizzę ,byłam zdziwiona z jakości pizzy ,zawsze jemy w pizza hut w swoim miastu ,ale nie jest taka dobra. Dziękuję”
“Odwiedzialam pizzerie z mamą, mezem i corkami. Na stale mieszkamy w Holandii, przyjezdzamy taz do roku do Pl I powiem szczerze ze dawno nie bylam w tak milym miejscu z tak pysznym jedzeniem! Wszyscy sie najedlusmy do syta plus reszte zabralismy ze soba. Pani z obslugi bardzo mila, atmosfera super, mega klimatycznie a co najeazniejsze w cale nie bylo drogo, moim zdaniem ceny adwekwatne do jedzenia ! Serdecznie polecamy ! I napewno wpadniemy przy kolejnej wizycie w PL.”
“Pizza bardzo smaczna, obsługa przemiła, bardzo polecam.”
“O gustach się nie dyskutuje, ale w kontekście słabych ocen trudno przejść obojętnym. Zamawiam tam pizze od początku istnienia lokalu, jadłem już placki w większości lokalnie dostępnych pizzerii, zdecydowanie nypd wygrywa smakiem i jakoscią, nie zdarzyło się aby pizza była spalona czy nieświeża. Ciasto dobrze wypieczone, składniki bez zastrzeżeń, nie rozpada się w rękach, w smaku bardzo dobra. Faktycznie porcje poledwiczek mogły by być większe, ale ogólna ocena jest 5 gwiazdek jest zasłużona.”
“Edit 18.08.21 - nadal pycha calkowita. Ramen kimchi wymiata. Przyjdź i zjedz... Wpadłem przypadkiem... Z ulicy ... No to wezmę ramen... I strzał w dziesiątkę... Pycha, wspaniałość i extra. Duże, dobre, odpowiednio pikantne i kwaskowate. Ekipa robi robotę. Na pewno wrócę. Cena jak cena - 36 zl, dla mnie ok zważając na miejsce. Wpadać, jeść i się cieszyć.”
“Pyszna pizza ! Zawsze zamawiam Venezia na grubym cieście z zamianą ogórka na ostrą paprykę i od 5 lat nigdy się nie zawiodłam ;) bardzo uprzejmi pracownicy, pizza zawsze dochodzi gorącą- pomimo, że mieszkam 7 km od pizzerii. Ciągnacy ser, soczyste ciasto, pyszny boczuś i salami :) ulubiony sosik czosnkowy zawsze gratis :) polecam pizzę:) Brat wybrał pizzę Rukola na cienkim cieście i też jest zadowolony :) Pozdrawiam zespół i życzę miłej pracy :) Karolina z Brętowa :)”
“Zamówiliśmy trzy pizze, bardzo rzadko spotyka się tak pozytywną energię! Pani Aleksandra przyjmująca zamówienie była niesamowicie uprzejmy, co od razu poprawiło nam humor. Obserwowanie pani Julii, która przygotowywała pizzę było również bardzo przyjemne. Pizza pyszna i gorąca. Polecam z całego serca!””
“Odkąd pierwszy raz zamówiliśmy stąd pizzę, nie zmieniliśmy pizzeri od dłuższego czasu. Jedzenie zawsze ciepłe, grube ciasto to obłęd, konsystencja znakomita, sama pizza również, najbardziej polecam pepperoni.”
“Byłem w tej Restauracji ze swoją rodziną już 3 razy. Za każdym razem wszystkie przygotowane dania, tak samo smaczne. Miejsce przyjazne dla rodzin, kącik zabaw dla dziecka oraz możliwość zrobienia własnej pizzy przez moją Córeczkę, która świetnie się przy tym bawiła. Obsługa wie co robi, kuchnia wydaje dania w dobrym czasie oraz ogólny nastrój miejsca oceniam na bardzo dobry. Ceny bardzo przystępne dlatego można odwiedzać te miejsce często. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym miejscem i gorąco polecam !”