Przegląd katalogu
- 95 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 95 wyników
Przeglądaj doskonałe drinki w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 95 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 64,565 opinii i ocen.
“Świetni barmani, którzy zadbali o każdy szczegół! Ogromny wybór koktajli – zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych – sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie. Profesjonalna obsługa, a do tego dostępnych jest wiele ciekawych atrakcji do wyboru. Różnorodność propozycji zachwyciła nie tylko nas, ale i wszystkich gości. Drink bar okazał się strzałem w dziesiątkę i gorąco polecamy tę ekipę każdemu, kto marzy o wyjątkowej oprawie wesela.”
“Super zorganizowany event z fajnymi miejscówkami, byliśmy z przewodnikiem Eliaszem i świetnie się bawiliśmy”
“Świetne miejsce na zakończenie wieczou. Na prawdę świetne drinki, bardzo miły barman, polecam”
“Fenomenalne miejsce, pijąc piwo w ogródku, dzięki lokalnemu klimatowi można przenieść się w czasie do lat "90. Moja propozycja nowej nazwy dla baru to: Pianka- Nostalgia. Polecam.”
“Gdyby Andrzej Grubba rozpoczynał tu karierę sportową to prawdopodobnie wiele by nie osiągnął ale nie o to tutaj chodzi.”
“Klimatyczne miejsce, idealne na spotkanie ze znajomymi przy rozmowie. Przemiła obsługa, a w szczególności barmanka! Duży plus za napoje 0%. Zdecydowanie polecam!”
“Smaczne jedzenie, miła obsługa. Jedliśmy frytki z dorsza cena 34zl za 200g, więc nie jest źle. Sama ryba praktycznie nie przyprawiona. Dostajemy sól w zestawie ale średnio przywiera do ryby. Niektóre kawałki pyszne a niektóre lekko gumowe jakby niekoniecznie dorsz biały.”
“Najlepsze frytki i kurczaki jakie istnieją, często wpadaliśmy po drodze, zawsze zadowoleni. Świeżutkie, gorące, chrupiące. Czego więcej chcieć, belgijskie oryginalne sosy to samo niebo. Nigdy nie zdarzyło się żebym odeszła stamtąd niezadowolona. A obsługa bardzo otwarta, pomocna i życzliwa :)”
“Bardzo fajne miejsce tuż przy samej zatoce. Miła obsługa, dużo leżaków. Ogromny plus za mleko roślinne bez cukru oraz mleko bez laktozy co w Jastarni bywa rzadkością.”
“Przytulna osiedlowa pierogarnia. Może nie ma do wyboru dziesiątków smaków, ale to co jest dostępne, jest bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa, ale szkoda ,ze tylko do 18 czynne”
“Świetne miejsce, aby spędzić czas i zjeść pyszną włoską pizzę. Cena adekwatna do jakości i smaku, do tego ceny nie są takie zaporowe jak u konkurencji. Włoskie składniki bardzo dobre. Chętnie wrócę i polecam innym spróbować jeśli jeszcze nie byli w tym miejscu ❣️”
“Rewelacyjne dania, rodzinna atmosfera, profesjonalna pełna pozytywnej energi obsługa. W 7 rocznicę działalności życzymy dalszych sukcesy i gwiazdki Michelin.”
“"Taka świetlica, poczekalnia dusz" Sokół & Pono”
“przemiła i kompetentna załoga, alkohol w bardzo przystępnych cenach wraz z miłym i otwartym podejściem do gości, genialnie budują atmosferę miejsca, w którym miło można spędzić czas. pozdrawiam ! na pewno jeszcze nie raz zawitam!”
“Lokal nastawiony na piwa kraftowe. Jest tu nawet urządzenie do zapakowania wybranego piwa do puszki. Wybór piw kraftowych przyzwoity, choć dziś królowały pilsy. Są też dostępne drobne przekąski. Sporo miejsc do siedzenia i nawet jest miejsce do zrobienia tatuażu, ale podejrzewam i mam nadzieję, że nie działa codziennie. Obsługa fachowa i miła. Ciekawe dekoracje dopełniają fajny klimat tego miejsca”
“Solidne drinki, przeuprzejma obsługa i baaaaardzo smaczne tacosy! Nie pozostaje nic innego jak polecić w 100% :)”
“Znaliśmy lokal już wcześniej z dobrego piwa i przystawek. Tym razem wzięliśmy tatara ze śledzia, zapiekany ser wędzony, fish & chips oraz burgera z szarpaną wieprzowiną. Wszystkie dania bardzo dobrej jakości, jedynie tatar bardzo monotonny, zbyt zdominowany smakiem śledzia @finebite”
“Organizowałam swoje wesele z Jastnym Dworze i powiedzieć, że jestem zadowolona to jak nic nie powiedzieć. Pierwsza kwestia to Pani Agnieszka, która podeszła do nas w sposób bardzo indywidualny, była wyrozumiała, odpowiadała na każde pytanie, podpowiadała rozwiązania ale absolutnie nic nie narzucała. Dwa- obsługa. Panie, które pracowały w dniu naszego wesela były 100% profesjonalne. Zainteresowane tym co się działo, informowały o tym co będzie, pytały na bieżąco o nasze zdanie i odczucia. Na stołach niczego nie brakowało bo cały czas było uzupełniane. Jeszcze raz bardzo Paniom dziękuję ☺️ Trzy- jedzenie. Goście nie mogli się nachwalić. Było przepyszne. Każda jedna rzecz nam smakowała. Dodam, że goście z celiakią, nietolerancją laktozy czy wege, również mieli dania dla siebie, przygotowane specjalnie dla nich. 4- klimat. Umowę podpisaliśmy gdy nie było jeszcze nowej sali, jednak zostaliśmy poinformowani, że taka sala powstaje i jeśli będziemy chcieli to możemy ją wybrać. Zdecydowaliśmy się na tę salę i to był dobry wybór. Okrągłe stoły, oświetlenie, dekoracje. Wszystko zrobiło cudowny klimat ✨ 5- udogodnienia. Nowa sala jest na parterze bez żadnych progów, ma również duże wejście. Może niektórzy nie zwracają na to uwagi, jednak ja tak. Zależało mi na tym aby każdy gość czy ten starszy, który ma problem z chodzeniem, czy ten najmłodszy, jeszcze leżący w wózku, mógł się sprawnie dostać na salę. Na sali jest również klimatyzacja co w sierpniu przy słońcu jest bardzo ważne. Reasumując - jeśli miałabym wybierać jeszcze raz, wybrałabym jeszcze raz to samo miejsce :)”
“"Mimosa" to nie jest po prostu miejsce, gdzie można smacznie zjeść. To prawdziwa podróż! Hasło "Vestibulado de Volta" (coś w rodzaju "Przedsionek Powrotu") w pełni oddaje jego charakter. Od progu przenosisz się w atmosferę przytulności, ciepła i przyjemnych wspomnień. Dania są wyśmienite, porcje hojne, a obsługa na najwyższym poziomie. Zdecydowanie wrócimy, aby ponownie poczuć tę jasną nostalgię. Gorąco polecam!”
“Wspaniałe miejsce. Czysto, cicho i w dogodnej lokalizacji. Elastyczni właściciele. Polecam.”
“Bardzo fajny barman w okularach, dobrze doradza w wyborze drinków, bardzo kontaktowy i miły świetnie się z nim gada. Atmosfera bardzo przyjemna, napewno przyjdę kolejny raz, polecam z całego serca”
“Bardzo przyjemny pub, dobre piwo + przyjazna obsługa = przepis na sukces! Nie wiem dlaczego miałem to miejsce na liście, może to poland discovery, może to jakieś samodzielne szukanie, a może przypadek - ważne, że warto!”
“Bardzo dobry wybór na burgera. Miałem ochotę na porządnego burgera i takiego dostałem. Baranola od ponad 10 lat w Gdyni i jest pyszna. Nie byłem z. 5 lat i miałem mily powrot. Mocno wysmażony boczek, mięso dobrze przysmażone co dodało smaku a bułka maślana super miękka. Bardzo dobrze wypadł sos czosnkowy w burgerze z krążkami cebulowymi.”
“Świetne miejsce! Bardzo smaczne, domowe jedzenie – dokładnie takie, jak u babci. Porcje duże i sycące, a ceny naprawdę rozsądne. Widać, że dania są przygotowywane z sercem i świeżych składników. Zdecydowanie warto wrócić!”
“Jeśli jesteś w Sopocie, konieczne odwiedź ten lokal! Nie tylko doskonałą lokalizacje należy doceniać ale głównie profesjonalną obsługę. Barmani wyposażeni w najlepsze składniki doradzą i przygotują coś wyjątkowego - może to być klasyk ale na lokalnym likierze lub coś zupełnie nowego - nieoczywistego, co smakuje wyjątkowo!”
“Bardzo smaczne, domowe jedzenie. Pani na barze bardzo sympatyczna. Trochę przeszkadzały muchy podczas jedzenia.”
“Fajna miejscówka, a i drinki sztos!”
“Bardzo fajna gospoda. Jedliśmy golonkę gotowaną w piwie, która średnio przypadła nam do gustu. Ale to kwestia smaku. My wolimy raczej pieczoną tradycyjnie. Porcja bardzo duża, nie daliśmy rady wciągnąć wszystkiego. Obsługa miła. Cena jak za taką porcję przystępna.”
“Klimatyczne miejsce, sympatyczna obsługa. Cudowni właściciele ! Dobra herbatka ! Dziękujemy za gościnę.”
“Przepyszne jedzenie, zawsze świeże i urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przemiła Pani obsługująca, która zawsze doradzi i podpowie co nowego w menu. Aż miło się wraca w takie miejsca. Polecam w 100%”