Restauracja NOVA Sopot
“Rewelacyjne dania, rodzinna atmosfera, profesjonalna pełna pozytywnej energi obsługa. W 7 rocznicę działalności życzymy dalszych sukcesy i gwiazdki Michelin.”
Znaleziono 13 wyników
“Rewelacyjne dania, rodzinna atmosfera, profesjonalna pełna pozytywnej energi obsługa. W 7 rocznicę działalności życzymy dalszych sukcesy i gwiazdki Michelin.”
“Solidne drinki, przeuprzejma obsługa i baaaaardzo smaczne tacosy! Nie pozostaje nic innego jak polecić w 100% :)”
“Znaliśmy lokal już wcześniej z dobrego piwa i przystawek. Tym razem wzięliśmy tatara ze śledzia, zapiekany ser wędzony, fish & chips oraz burgera z szarpaną wieprzowiną. Wszystkie dania bardzo dobrej jakości, jedynie tatar bardzo monotonny, zbyt zdominowany smakiem śledzia @finebite”
“Świetne miejsce! Bardzo smaczne, domowe jedzenie – dokładnie takie, jak u babci. Porcje duże i sycące, a ceny naprawdę rozsądne. Widać, że dania są przygotowywane z sercem i świeżych składników. Zdecydowanie warto wrócić!”
“Jeśli jesteś w Sopocie, konieczne odwiedź ten lokal! Nie tylko doskonałą lokalizacje należy doceniać ale głównie profesjonalną obsługę. Barmani wyposażeni w najlepsze składniki doradzą i przygotują coś wyjątkowego - może to być klasyk ale na lokalnym likierze lub coś zupełnie nowego - nieoczywistego, co smakuje wyjątkowo!”
“Polecam!!! Nigdy tak dobrze nie jadlem a często bywam w Italii. Szef kuchni ma talent do gotowania. Owoce morze świeże i pyszne. Obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno tutaj wrócimy!! Raz jeszcze dziękujemy!!! Forza Napoli!! Grande Ciro!!”
“Kelnerka pomogła nam wybrać danie i doradziła drinki. Od razu wskazała nam dania, których nie ma w menu co uważam że ważne . Dzięki niej spróbowaliśmy nowych koktajli z liczi, a teraz będzie to jeden z moich ulubionych. Jedzenie było również szybko przygotowane i bardzo smaczne. Brownie również szybko dostaliśmy , mega polecam są pyszne . Kelnerka również zwróciła szczególną uwagę na naszą prośbę, kiedy poprosiliśmy o martini, którego nie było w menu. Sama atmosfera przyjemna, Polecam”
“Odwiedziliśmy to miejsce dwukrotnie i za każdym razem wizytę uznajemy za udaną. Próbowaliśmy klasyko gatunku czyli spaghetti bolognese, carbonara, pizza diabola, burrata i tiramisu. Wszystko bardzo nam smakowało, podobnie jak lemoniada. Dodatkowo obsługa jest przemiła co dodaje uroku temu miejscu. Polecamy!”
“Fantastyczne miejsce. Mimo bliskości deptaka i mola to jest tu cicho. Ceny przystępne, obsługa przemiła a zupa rybna wybitna.”
“Niesamowicie elegancko w stylu lat 90. Świetna obsługa, cisza spokój, można porozmawiać przy dobrej kawie i deserach.”