Przegląd katalogu
- 1,159 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 1159 wyników
Przeglądaj dentysta w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,159 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 40,448 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentysta z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Bardzo lubię przychodzić, właśnie do tego stomatologa. Nie dość, że zawsze jest miło, to ceny też są bardzo na rękę. Poziom premium. Bardzo szanuję waszą pracę Kobietki! Oby tak dalej!”
“Najlepszy stomatolog z jakim miałem kontakt w swoim 67 letnim zyciu”
“5 gwiazdek to wręcz za mało. Wspaniałe podejście do pacjenta, widać wiedzę i doświadczenie. Była to "awaryjna" wizyta, a zarówno termin jak i jakość nieporównywalne do mojego codziennego dentysty. Serdecznie polecam, i dziwię się że tak mało ocen.”
“Jeśli szukasz dentysty polecam tego Pana , moja córka która panicznie się bała dentystów i poszła pierwszy raz na fotel już stwierdziła że tylko tu będzie chodzić i z uśmiechem siada na fotel :)”
“Super lekarz wyrwanie zęba szybko solidnie”
“Jestem pod ogromnym wrażeniem, pełna uznania dla wiedzy, diagnozy i podejścia do pacjenta przez Pana Dr Karola Blok, Specjalisty Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu. Lekarz Ten przywraca radość Życia. Jako Jedyny po scharakteryzowaniu dolegliwości od razu rozpoznał schorzenie i pomógł. Dziękuje i polecam.”
“Przyjął mnie bardzo miły Pan Stomatolog. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, po godzince urabiania mojego "wyjątkowego" ząbka, cel został osiągnięty i jestem w pełni zadowolona. Koszt wizyty standardowy. Polecam bardzo! ♥️”
“Profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta ze strony całej kadry Dental Revolution. Jedno z niewielu miejsc, gdzie w szybkim terminie poratowano w bólu. Usunięcie ósemki - bezbolesne i sprawne. Miejsce, któremu można zaufać i czuć się bezpiecznie.”
“Jak najbardziej polecam Panią doktor Paulinę Polkowską. Ortodoncja na najwyższym poziomie . Wkoncu trafiłam na odpowiednią osobę która zajęła sie mną jak należy. Po wieloletniej walce wkoncu odpowiednia osoba na właściwym miejscu . Zawsze uśmiechnięta i pozytywna oraz przede wszystkim z dobrym podejście do problemu . Szczerze polecam.”
“Bardzo miła i profesjonalna pani Doktor. Klarownie przedstawia plan leczenia.Wizyty możliwe o różnych porach dnia, pomoc udzielana szybko i skutecznie. Serdecznie polecam!”
“Chodzę do pana Piotra od lat z całą rodziną. Za nic nie poszłabym do innego. Pełen profesjonalizm, brak bólu, szybkość, staranność, dokładność. Plomby trzymają się latami. Polecam wszystkim.”
“Bardzo miła obsługa . Pani doktor jak i Pani do pomocy , miłe i przyjazne . Wszystko odbyło się bez bólu i cierpienia. Napewno tam wrócę:) Szkoda że tak późno się dowiedziałam o tak fajnym gabinecie stomatologicznym w naszej okolicy . Cenowo również atrakcyjnie !”
“Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pani Ewa wykazuje się pełnym profesjonalizmem, wnikliwością i dokładnością w swojej pracy. Dużo czasu poświęca, aby odpowiedzieć na nurtujące pytania i wyjaśnić istotę problemu. Jest to dentysta, do którego chce się wracać :).”
“Jakiś czas temu byłem u Pana Daniela, profesjonalnie doradził mi dobór mplanta, jest to juz kolejna wizyta w tym zakresie usług, wszystkie trzymaja sie juz kilka lat bez żadnych komplikacji, z całego serca polecam.”
“Przez dlugie lata szukalem w Gdańsku dentysty mojego zaufania i ostatecznie wolalem jeździć do mojej przyjaciolki w Niemczech, gdyż czułem się tutaj źle traktowany - do Momentu, gdy odkryłem Esthetic Dental Studio i pracujacych tam lekarzy stomatologów! Bezwzględnu na to, co miałem do „zrobienia”, wszyscy pracujący tam stomatolodzy zdobyli moje pełne zaufanie i teraz wiem, że już nigdzie indziej nie będę chodził. Podejście do klienta, profesjonalizm i wiedza są na najwyższym poziomie a pani higienistka poprostu meisterklasse !!! Dziękuję z całego serca, że Was znalazłem i mogę czuć się u Was w dobrych rękach ! Dla mnie najlepsze miejsce w Gdańsku ❤️”
“Dr. Dominik panuje nad sytuacją. Jest konkretny i kompetentny”
“Bardzo sie balam o mojego staruszka bo trzeba mu bylo zrobic zabieg i zadbac o zęby. Na grupach ludzie polecali dr Skalską. Pierwsza wizyta - rozeznanie tematu co bedzie robione. Potem echo serca i badania krwi (nie trzeba robic u nich). No i nastepna wizyta juz sam zabieg. Bardzo sie balam, ale niepotrzebnie. Kostek sie wybudzil, zaopiekowany. Dostalam pelna dokumentacje i zalecenia po zabiegu. Jesli chodzi o cene to tez pytalam przed zabiegiem pani doktor i powiedziala ze bede musiala uszykowac min. 1000 zl i tak tez bylo. Bardzo polecam! Kostek dochodzi do siebie juz na kanapie. :)”
“Gabinety Dental Pro z profesjonalnym leczeniem stomatologicznym i życzliwą obsługą lekarską to najwyższa klasa obsługująca każdego klienta w jego potrzebie..po każdej wizycie wychodzę zawsze usmiechniety...polecam,klient z Łeby.”
“Chciałbym w tym miejscu zarekomendować wspaniałą specjalistkę, Panią dr. Elżbietę Jasińską, która specjalizuję się w leczeniu kanałowym, protetyce, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyce. Efekty estetyczne są zdumiewające, a dzięki pracy Pani dr. nadwrażliwość zębów i fluoroza przestała być problem. Serdecznie polecam cały zespół Dental Expert !! Lekarz godny zaufania. Załączam zdjęcia po i przed leczeniem.”
“Do kliniki Perfect Smile zadzwoniłem w celu leczenia zębów i poprawienia uśmiechu. Miałem niestety wielkie obawy co do rozpoczęcia leczenia ze względu na strach. Po pierwszym telefonie z Panią Aleksandrą z recepcji trochę poczułem się pewniejszy, konsultacja z Dr.Tomaszem Zarańskim uświadomiła mnie ze to będzie nieco dłuższą droga niż zakładałem. Po kilku wizytach wszystko się zmieniło i zamiast traktować dentystów jak wrogów to z chęcią przyjeżdżałem na kolejne wizyty. Później po ostatnich wizytach, czekało mnie założenie aparatu i kilka wizyt z doleczeniem zębów. Pani Dr. Marta Szukalska świetnie się teraz mną opiekuje i prowadzi w kolejnych wizytach aby wszystko sprawnie doprowadzić do końca leczenia ortodontycznego.Niedługo czeka mnie jeszcze kilka wizyt u Dr. Tomka Zarańskiego ale to już berdzie czysta przyjemność. Polecam również Panią Aleksandrę i Alicję z recepcji które zawsze świetnie prowadza rozmowę i miło mi się spędza czas podczas oczekiwania na dentystę. Świetny kontakt również z Panem Marcinem Głuszkiem który chętnie rozwiązuje trudne sytuacje z moimi wizytami.Na koniec pozwolę sobie wspomnieć o Pani Oli,Ani i Celinie które opiekowały się mną podczas zabiegów i leczenia. Taki zespół to skarb. Naprawdę Polecam klinikę Perfect Smile Clinic. Do zobaczenia”
“Od lat, jak tylko otworzył się Premiere Dent korzystam tutaj z usług stomatologicznych, ale ostatnie wizyty przeszły moje oczekiwania i zasługują na polecenie wszystkim tym, którzy może szukają swojego dentysty. Uważam, że warto informować jeżeli spotyka nas cos wyjątkowego i dobrego. Nie łatwo stworzyć przyjazną i bezstresową atmosferę w takim miejscu, a jednak dr Michał Citko to potrafi. Jego podejście to jakaś magia, spokój, poczucie humoru, dociekliwość i zaopiekowanie na takim poziomie, że mnie to zadziwia zawsze... No i jego prace są dopasowane idealnie. Dziękuję również Pani Marcie Frontczak za te wszystkie lata uśmierzania mojego bólu. Polecam to miejsce z całego serca!”
“Polecam wizyty u Pani Doktor Molskiej, przemiła osoba, bardzo empatyczna. Idealna dla dzieci i dorosłych, którzy boją się siadać na fotel. Konkretne leczenie, przydatne wskazówki.”
“Pani Katarzyna to światło stomatologii. Każdemu kto będzie się zastanawiał nad wizytą w tym miejscu serdecznie polecam. Mimo mojej skomplikowanej sytuacji odnośnie przyjmowania leków po terapii (wrzody żołądka), i ósemek leżących bokiem, które musiały zostać usunięte chirurgicznie z powodu stanu zapalnego, wspominam całą tą sytuację jako najprzyjemniejsza wizyte i najbardziej profesjonalne doświadczenie z dentystą w swoim życiu. Pani Doktor dobrała mi odpowiednie leki, tak aby mój żołądek nie ucierpiał podczas rekonwalescencji, a w dodatku lek przeciwbólowy po tak skomplikowanym zabiegu byłem zmuszony brać tylko raz po zejściu znieczulenia. To tylko potwiedza z jaką precyzją i jak delikatnie musiał zostać przeprowadzony sam zabieg. Już następnego dnia nie czułem prawie żadnego bólu, byłem w stanie spać po stronie wyrywanych zębów, i jeść miękkie letnie posiłki. Bardzo dziękuję!”
“Ortodoncja zawsze kojarzyła mi się z bólem i długim leczeniem, a w Markiewicz Clinic przeżyłam miłe zaskoczenie. Dr Piotr Cierkowski prowadził moje leczenie bardzo spokojnie, cierpliwie tłumaczył każdy krok. Dzięki temu czułam się pewnie, a aparat przestał być dla mnie problemem. Dziś mam proste zęby i ogromną wdzięczność dla całego zespołu.”
“Dr. Kasia - anioł !!! Mega profesjonalistka. Wyrwanie zęba trwało sekundy i było bezbolesne!!! Zanim zdążyłam się zorientować było już po wszystkim. Pani doktor jeszcze raz z całego serca dziękuję ❤❤❤”
“Mimo pierwszych wątpliwości dotyczących jakości usług w Medicover Stomatologia, pani doktor Matviiv oraz panie z recepcji przyczyniły się do odbudowania mojego zaufania w stosunku do Medicover. Pani doktor starannie wykonuje swoją pracę, jak również jest bardzo miła i sprawia, że pacjent czuję się w gabinecie swobodnie. Z minusów - brak miejsc parkingowych dedykowanych pacjentom Medicover. W niektórych godzinach ciężko jest znaleźć miejsce a parking jest dość drogi.”
“Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego, wykonuję tu także leczenie zachowawcze i regularne higienizacje. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich specjalistów – pełen profesjonalizm, miła atmosfera i świetne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca!”
“Miałam przyjemność być na wizycie w przychodni stomatologicznej DEBESTIM na higienizacji jamy ustnej u higienistki stomatologicznej Anny Batorskiej, która została przeprowadzona profesjonalnie wraz z zebraniem dokładnego wywiadu z pacjentem oraz zwróceniem uwagi na częste błędy popełniane podczas codziennego dbania o zęby. Pani higienistka Anna Batorska bierze udział w licznych szkoleniach, dzięki czemu przekazuje pacjentowi aktualną wiedzę dotyczącą higieny jamy ustnej - pierwszy raz dowiedziałam się o skrobakach do języka. Już je zakupiłam, używam i jestem bardzo zadowolona :) A cała wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze z najwyższą dokładnością wykonania zabiegu higienizacji. Po higienizacji jamy ustnej udałam się na przegląd stomatologiczny do lekarza dentysty Łukasza Romanowskiego. Pan lekarz dentysta bardzo dokładnie zbadał moją jamę ustną i zauważył próchnicę zlokalizowaną między zębami i zaproponował wypełnienie ubytku co zrobił z niezwykłą dokładnością. Muszę też przyznać że Pan doktor razem z higienistką stomatologiczną pracują bardzo sprawnie i precyzyjnie, a dodatkowo wypełnienie jest wykonanie z najwyższej jakości kompozytu światłoutwardzalnego.Na fotelu stomatologicznym w przychodni DEBESTIM można się poczuć zaopiekowanym w rękach najwyższej klasy specjalistów. Sama liczba dyplomów na wszystkich ścianach Pana lekarza dentysty i Pani higienistki stomatologicznej mówi sama za siebie i podobno dyplomy już przestały się mieścić na ścianach :) Co więcej, moją uwagę zwróciła punktualność umówionej wizyty. Na pochwałę zasługuje również Pani pracująca na rejestracji, której uśmiech potrafi odczarować nawet tak straszne miejsce jakim jest gabinet stomatologiczny, za co bardzo jej dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi przychodni DEBESTIM za profesjonalne przyjęcie i na pewno zostanę stałą pacjentką przychodni DEBESTIM.”
“Usługi w Dentus oceniam jako rzetelne i dobrze zorganizowane. Podczas wizyt panowała spokojna atmosfera, a wszystko było wyjaśniane w prosty sposób. Zabiegi wykonano poprawnie i bez pośpiechu. To miejsce, do którego można podejść z uzasadnionym zaufaniem”
“Uczęszczam w to miejsce już od paru ładnych lat i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich odbytych wizyt dentystycznych. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Ponadto zabiegi wykonywane są naprawdę dobrze i profesjonalnie, a także zwykle są krótkie i mało bolesne. Polecam z całego serca!”