Opinie

  1. Magda Lena ★★★★★

    Polecam z całego serca! Pan dr Wojciech uratował mojego zęba, który przez innego stomatologa został skazany na ekstrakcję. Jestem bardzo wdzięczna i uważam,że to były dobrze wydane pieniądze. Pan Doktor to złoty człowiek, dokładny, życzliwy, uczciwy, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym tak bardzo ludzki i skromny. Dziękuję Panie Wojtku! Robi Pan świetną robotę! Życzę całej wspaniałej Ekipie dużo sił, zdrowia i wszystko dobrego!

  2. Daniel ★★★★★

    Byłem na konsultacji u Pana Wojtka ,zęby leczę u Pani Eweliny .Jestem bardzo zadowolony .Polecam :)

  3. Emi S ★★★★★

    Z całego serca polecam dr. Woźniaka. Miałam do czynienia z trudnymi tematami, które dzięki jego profesjonalnemu podejściu, niekwestionowanej wiedzy w zakresie leczenia pod mikroskopem oraz ogromnemu doświadczeniu zakończyły się sukcesem. Jestem bardzo wdzięczna za jego opiekę!

  1. Magdalena Mizak ★★★★★

    Precyzja, dokładność, staranność, miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta! Zespół na szóstkę! Zdrówka dla całej ekipy Percuro, bo będę zawsze do Was wracać na leczenie zębów i higienę buzi :) polecam wszystkim ten gabinet.

  2. Iga ★★★★★

    Jesteśmy pacjentami Percuro od wielu lat. Jest to miejsce, w którym komfort pacjenta, profesjonalizm, precyzyjność, dokładność, życzliwość personelu są na bardzo wysokim poziomie. Pan doktor W. Woźniak to świetny specjalista, z ogromną wiedzą, nigdy wcześniej nie spotkałam tak dokładnego stomatologa, moje wypełnienia zawsze są bardzo dobrze wykonane, nie wymagają żadnej korekty. Zabiegi są wykonywane w atmosferze życzliwości i komfortowych dla pacjenta warunkach. Na ogromne podkreślenie zasługuje również czystość, o którą bardzo dba się w Percuro. Jak również cudowna p. Basia i cały personel. W każdym wymiarze 100% profesjonalizm :)

  3. Gracjan Kruk ★★★★★

    Polecam każdemu Gracjan. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Władysława Cieszyńskiego. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  1. Joanna Gachowska ★★★★★

    Budzący zaufanie, profesjonalny zespół oraz nowoczesny i ładnie urządzony gabinet. Po wielu przebojach z różnymi stomatologami w końcu jestem pod dobrą opieką!

  2. Grzegorz Trojanowski ★★★★★

    Profesjonalna kadra stomatologiczna, piękny nowoczesny gabinet i świetna lokalizacja sprawiają, że jest to wybór nr 1 wśród gabinetów stomatologicznych w Trójmieście i okolicach!

  3. Piotr Koliński ★★★★★

    Nowoczesny gabinet w dobrej latwo dostepnej lokalizacji, sympatyczna profesjonalna obsługa i ceny na rozsądnym poziomie. Leczę okresowo zęby u dr. Wojciecha od ponad 7 lat i nigdy sie nie zawiodłem. Polecam 100%.

  1. Wanda Cacha ★★★★★

    Mam uraz do borowania, a w tym gabinecie udało się go pokonać. Na każdym kroku widać tam bardzo profesjonalne podejście do leczenia zębów, spokój i opanowanie lekarzy udzielają się pacjentom, zarówno tym starszym, jak i najmłodszym. Z małymi dziećmi na pierwszą wizytę stomatologiczną to tylko do Pana Wojtka :) Dzieciaki wychodzą zachwycone i nie mają strachu przed kolejną wizytą. W dodatku ceny mają bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurencją. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W.?

Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. znajduje się przy Władysława Cieszyńskiego 11 A, 80-809 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W.?

Można skontaktować się z Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. pod numerem +48 697 225 897

Jak można dotrzeć do Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W.?

Do Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements