Polecam z całego serca! Pan dr Wojciech uratował mojego zęba, który przez innego stomatologa został skazany na ekstrakcję. Jestem bardzo wdzięczna i uważam,że to były dobrze wydane pieniądze. Pan Doktor to złoty człowiek, dokładny, życzliwy, uczciwy, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym tak bardzo ludzki i skromny. Dziękuję Panie Wojtku! Robi Pan świetną robotę! Życzę całej wspaniałej Ekipie dużo sił, zdrowia i wszystko dobrego!
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Lena ★★★★★
-
Daniel ★★★★★
Byłem na konsultacji u Pana Wojtka ,zęby leczę u Pani Eweliny .Jestem bardzo zadowolony .Polecam :)
-
Emi S ★★★★★
Z całego serca polecam dr. Woźniaka. Miałam do czynienia z trudnymi tematami, które dzięki jego profesjonalnemu podejściu, niekwestionowanej wiedzy w zakresie leczenia pod mikroskopem oraz ogromnemu doświadczeniu zakończyły się sukcesem. Jestem bardzo wdzięczna za jego opiekę!
-
Magdalena Mizak ★★★★★
Precyzja, dokładność, staranność, miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta! Zespół na szóstkę! Zdrówka dla całej ekipy Percuro, bo będę zawsze do Was wracać na leczenie zębów i higienę buzi :) polecam wszystkim ten gabinet.
-
Iga ★★★★★
Jesteśmy pacjentami Percuro od wielu lat. Jest to miejsce, w którym komfort pacjenta, profesjonalizm, precyzyjność, dokładność, życzliwość personelu są na bardzo wysokim poziomie. Pan doktor W. Woźniak to świetny specjalista, z ogromną wiedzą, nigdy wcześniej nie spotkałam tak dokładnego stomatologa, moje wypełnienia zawsze są bardzo dobrze wykonane, nie wymagają żadnej korekty. Zabiegi są wykonywane w atmosferze życzliwości i komfortowych dla pacjenta warunkach. Na ogromne podkreślenie zasługuje również czystość, o którą bardzo dba się w Percuro. Jak również cudowna p. Basia i cały personel. W każdym wymiarze 100% profesjonalizm :)
-
Gracjan Kruk ★★★★★
Polecam każdemu Gracjan. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Władysława Cieszyńskiego. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
Joanna Gachowska ★★★★★
Budzący zaufanie, profesjonalny zespół oraz nowoczesny i ładnie urządzony gabinet. Po wielu przebojach z różnymi stomatologami w końcu jestem pod dobrą opieką!
-
Grzegorz Trojanowski ★★★★★
Profesjonalna kadra stomatologiczna, piękny nowoczesny gabinet i świetna lokalizacja sprawiają, że jest to wybór nr 1 wśród gabinetów stomatologicznych w Trójmieście i okolicach!
-
Piotr Koliński ★★★★★
Nowoczesny gabinet w dobrej latwo dostepnej lokalizacji, sympatyczna profesjonalna obsługa i ceny na rozsądnym poziomie. Leczę okresowo zęby u dr. Wojciecha od ponad 7 lat i nigdy sie nie zawiodłem. Polecam 100%.
-
Wanda Cacha ★★★★★
Mam uraz do borowania, a w tym gabinecie udało się go pokonać. Na każdym kroku widać tam bardzo profesjonalne podejście do leczenia zębów, spokój i opanowanie lekarzy udzielają się pacjentom, zarówno tym starszym, jak i najmłodszym. Z małymi dziećmi na pierwszą wizytę stomatologiczną to tylko do Pana Wojtka :) Dzieciaki wychodzą zachwycone i nie mają strachu przed kolejną wizytą. W dodatku ceny mają bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurencją. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W.?
Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. znajduje się przy Władysława Cieszyńskiego 11 A, 80-809 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W.?
Można skontaktować się z Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. pod numerem +48 697 225 897
Jak można dotrzeć do Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W.?
Do Percuro. Gabinet stomatologiczny. Woźniak W. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku