Przegląd katalogu
- 33 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 33 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 33 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 4,253 opinii i ocen.
“Sklep ma oryginalne produkty. Można znaleźć coś naprawdę unikatowego. Polecam”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Kupiłam kolejny dres i pizame zimową bawełnianą. Coraz lepsza jakość . Polecam”
“Współpracowaliśmy z Panem Dawidem, który jest bardzo profesjonalny i zaangażowany. Wszystko przebiegło sprawnie, a pomoc i rady na każdym etapie były bardzo pomocne. Polecam!”
“Polecam Pana Bartłomieja, podczas sprzedaży nieruchomości wykazał się doświadczeniem i wiedzą. Jeśli były pytania zawsze służył profesjonalną pomocą, fachowiec w swojej branży.”
“Polecam serdecznie firmę MAGAS. Szybkie terminy, miła obsługa, solidny montaż, czysto, pełen profesjonalizm. Montowane refreksole spełniają swoją funkcję w 100%, obniżyły temperaturę podczas upału w mieszaniu o 5 stopni.”
“W Willi Gardena mieliśmy rezerwację pokoju dwuosobowego na trzy doby. Pokój czysty, widny, z balkonem, na stanie ręczniki, czajnik, szklaneczki i filiżanki, oraz mała hotelowa lodóweczka. Do plaży Gdynia Orłowo spacerkiem około 20 min. W pobliżu galeria handlowa, około 200 m. od Willi. Bardzo miły Pan właściciel, zmienialiśmy termin rezerwacji i bez problemu Pan nam zamienił bez żadnych dopłat pomimo tego że wstępnie rezerwacja była na czerwiec a zmiana wypadła już na lipiec czyli w sezonie już droższym. Doba hotelowa do godz. 11:00 ale mogliśmy te pół godziny dłużej zostać gdyby była taka potrzeba. To byłyby plusy, Minusem natomiast jest wielkość pokoju, gdyż jest on bardzo mały. Na taki krótki pobyt weekendowy można dać radę, ale przy dłuższym pobycie wakacyjnym byłoby ciężko. Maleńka szafa, brak miejsca na postawienie walizek, w łazience brak wieszaków, nie ma gdzie rozwiesić ręczników, rzeczy z plaży nie mieliśmy gdzie wysuszyć ,w nocy słychać duży hałas samochodów z przebiegającej w odległości 100 m. głównej ulicy, przy domu jest mały plac służący za parking płatny dodatkowo 30 zł za dobę. Tak jak wcześniej napisałam, na pobyt krótki dwie-trzy doby POLECAM, przy dłuższym pobycie ciężko. Mimo wszystko za pokój daje 5 gwiazdek bo było czysto i schludnie”
“Jak zawsze fachowo i przystępie cenowo. Polecam strzelcom.”
“Doskonała obsługa, rewelacyjne dania. Skusilśmy się na 2 różne żyły rybne, każda inna,.każda rewelacyjna (sopocka i grochówka). Dodatkowo smażone kalmary i szprotki oraz placki ziemniaczane z wędzonym łososiem. Wszystko smaczne i pięknie podane. Polecam.....”
“Bardzo polecam. Piękny marynistyczny wystrój. Wygodne łóżko. Czysto. Całkiem duży pokój. Bardzo blisko plaży. Z okna widać morze. Bardzo miła obsługa. Przystępna cena.”
“Bardzo fajne miejsce blisko portu. Standart bardzo ok. Polecam.”
“Wszystko OK. Na czas! W przyjaznej atmosferze. Tylko tutaj. Polecam”
“Ładny, czysty i nowoczesny apartament, w super lokalizacji, do tego bardzo dobry kontakt z wynajmującym, polecam każdemu na wakacje w Gdyni!”
“Super miejsce, super atmosfera, bardzo polecam”
“Super miejsce na nocleg z posiłkami. Sympatyczni właściciele. Smaczne jedzenie. Spokojnie, bezpiecznie. Polecam!”
“Szkoła rewelacja. Świetny poziom matematyki, życzliwi nauczyciele. A jeśli komuś nie chce się uczyć to każdej szkoła będzie nieodpowiednia. To o tych, którzy dali 1*. Budynek bardzo nowoczesny jak i podejście do nauki nauczycieli, szkoła przyjazna uczniom. Polecam!”
“Apartament bardzo czysty, dobrze wyposażony a przede wszystkim świetnie ulokowany oraz bardzo klimatyczny. Kontakt z właścicielem oceniam na 5+. Serdecznie polecam, na pewno jeszcze nie raz wrócimy :)”
“Zamówiłem skórzaną ramoneske i jestem w pełni zadowolony i wydaje się warta swojej wysokiej ceny polecam”
“Polecam ekspedientkę Anię ( z grzywką na boczku) z klifu przesympatyczna , miła, doradzi, i nie wciska towaru. Tylko do Ani kupować buciki. Pozdrawiam”
“Z całego serca polecam – obsługa na najwyższym poziomie! Panie Emilia, Agata i Alicja tworzą wspaniały zespół, którego podejście do klienta zasługuje na najwyższe uznanie. Zawsze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i sprawiają, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Dziękuję i gorąco polecam!”