Opinie

  1. Marta Obuchowska ★★★★★

    Można tu znaleźć wszystko co potrzebne w bardzo dobrych cenach. Akurat trafiłam super okulary za 30 zł, z bardzo dobrym składem białą bluzkę z 95% wiskozy za 62 zł i bluzkę z długim rękawem z 95% bawełny za 68 zł. Dużo ubrań ze sztucznych tkanin, ale sporo też ślicznych rzeczy dobrych jakościowo (dresy bawełniane). Jest w czym wybierać, są różne rozmiary i kolory. Całe górne piętro z odzieżą, bielizną, butami, torebkami. Są przymierzalnie, nie ma tłoku czy kolejek. Dość duży sklep i duży wybór, rzeczy zarówno zimowe (ocieplane legginsy, kurtki), jak i letnie (stroje kąpielowe, stringi). Panie obsługujące sympatyczne Polki, pani na kasie Azjatka ale dość dobrze mówi po polsku. Możliwość zbierania pieczątek na kartę stałego klienta i kolejne zniżki do sklepu. Na parterze artykuły dla zwierząt, do domu, szkoły, sypialni, łazienki etc dużo przydatnych, tanich drobiazgów. Do tego kosmetyki, perfumy. Wszystko co może się przydać!

  2. Bohdana Haiduk ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Obsługa strasznie chamska, na tyle że pozwalają sobie się śmiać i obgadywać klientów bezpośrednio przy nich i na cały głos. Drogie Panie, jak bym potrzebowała wiedzieć waszego zdania na temat moich zakupów, to bym się spytała. Warto pamiętać, że fakt, iż rozmawiamy miedzy sobą w innym języku, nie oznacza, że nie rozumiemy , co się wokół nas mówi:) Mam nadzieję, że standard obsługi zostanie poprawiony, a pracownicy skupią się na swojej pracy i szacunku do klientów.

  3. Orysia Hutvert ★★★★★

    Lubię ten sklep,wiadomo że jakość chińska ale różności są)))od czajnika do kadzidełek))

  1. MartaStrawberryJam ★☆☆☆☆

    Moje wrażenia z dnia Sobota - 27Maj Sklep był czynny do godziny 16.00 W sklepie około 15.40 było sporo ludzi i turystów,ckilka minut przed godziną 16.00 kolejka do kasy była naprawdę spora. Ja stałam z zakupami w połowie kolejki - po wybiciu godziny 16.00 klienci przede mną byli pospieszani przez Panie sprzedajace, które zaczęły wydzierać się opryskliwie na klientów, wywracać oczami, poganiać i chamsko komentować, że już 16.00 i one chcą zamykać. Dosłownie minutę po 16.00 Gdy starsza klientka miała pytanie odnośnie jakiegos produktu, który trzyma, aby za niego zapłacić Panie pracownice zaczęły dosłownie sapać, kręcić głowami i wywracać oczami, i głośno komentować, że one chą już zamykać i nie mają czasu na takie grzebanie się. Totalny brak szacunku do klientów, orpyskliwość i chamstwo, dosłownie. Nieprofesjonalizm aż bolał, co z tego że to to "tylko" chiński market - szacunek do klientów się należy. Jedynie Pani Chinka spokojnie kasowała ludziom zakupy bez głupich komentarzy i min. Jak się paniom nie podoba praca - zalecam zmianę, bez kontaktu z klientem.

  2. O Moss ★★★★★

    To moja "ostatnia deska ratunku" gdy nie mogę dostać jakiegoś drobiazgu w "bardziej ekskluzywnych" sklepach albo przez internet. Towar raczej kiepski gatunkowo, ale też prawie darmo - takie miejsce. Miła obsługa. Jedynym minusem jest paskudny zapach w sklepie.

  3. Wojtek Kukla (wmq) ★★★★★

    Dużo różności, w miarę tanio. Mnóstwo alejek, a na piętrze jeszcze odzieżowy.

  1. Merek283 ★★★★★

    Chińczyk jak chińczyk. Dużo drobiazgów i ubrań w atrakcyjnych cenach. Wiele ciekawych produktów, które ciężko znaleźć w innych sklepach. Brak możliwości zwrotu towaru jak to w chińskim markecie. Dolne piętro przeznaczone na przedmioty, górne na odzież.

  2. Marek Kowalski ★★★★★

    Chińczyk jak chińczyk. Dużo drobiazgów i ubrań w atrakcyjnych cenach. Wiele ciekawych produktów, które ciężko znaleźć w innych sklepach. Brak możliwości zwrotu towaru jak to w chińskim markecie. Dolne piętro przeznaczone na przedmioty, górne na odzież.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HPH Centrum Chińskie?

HPH Centrum Chińskie znajduje się przy 3 Maja 14, Śródmieście, 81-357 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do HPH Centrum Chińskie?

Do HPH Centrum Chińskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements