Można tu znaleźć wszystko co potrzebne w bardzo dobrych cenach. Akurat trafiłam super okulary za 30 zł, z bardzo dobrym składem białą bluzkę z 95% wiskozy za 62 zł i bluzkę z długim rękawem z 95% bawełny za 68 zł. Dużo ubrań ze sztucznych tkanin, ale sporo też ślicznych rzeczy dobrych jakościowo (dresy bawełniane). Jest w czym wybierać, są różne rozmiary i kolory. Całe górne piętro z odzieżą, bielizną, butami, torebkami. Są przymierzalnie, nie ma tłoku czy kolejek. Dość duży sklep i duży wybór, rzeczy zarówno zimowe (ocieplane legginsy, kurtki), jak i letnie (stroje kąpielowe, stringi). Panie obsługujące sympatyczne Polki, pani na kasie Azjatka ale dość dobrze mówi po polsku. Możliwość zbierania pieczątek na kartę stałego klienta i kolejne zniżki do sklepu. Na parterze artykuły dla zwierząt, do domu, szkoły, sypialni, łazienki etc dużo przydatnych, tanich drobiazgów. Do tego kosmetyki, perfumy. Wszystko co może się przydać!
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Obuchowska ★★★★★
-
Bohdana Haiduk ★☆☆☆☆
Nie polecam. Obsługa strasznie chamska, na tyle że pozwalają sobie się śmiać i obgadywać klientów bezpośrednio przy nich i na cały głos. Drogie Panie, jak bym potrzebowała wiedzieć waszego zdania na temat moich zakupów, to bym się spytała. Warto pamiętać, że fakt, iż rozmawiamy miedzy sobą w innym języku, nie oznacza, że nie rozumiemy , co się wokół nas mówi:) Mam nadzieję, że standard obsługi zostanie poprawiony, a pracownicy skupią się na swojej pracy i szacunku do klientów.
-
Orysia Hutvert ★★★★★
Lubię ten sklep,wiadomo że jakość chińska ale różności są)))od czajnika do kadzidełek))
-
MartaStrawberryJam ★☆☆☆☆
Moje wrażenia z dnia Sobota - 27Maj Sklep był czynny do godziny 16.00 W sklepie około 15.40 było sporo ludzi i turystów,ckilka minut przed godziną 16.00 kolejka do kasy była naprawdę spora. Ja stałam z zakupami w połowie kolejki - po wybiciu godziny 16.00 klienci przede mną byli pospieszani przez Panie sprzedajace, które zaczęły wydzierać się opryskliwie na klientów, wywracać oczami, poganiać i chamsko komentować, że już 16.00 i one chcą zamykać. Dosłownie minutę po 16.00 Gdy starsza klientka miała pytanie odnośnie jakiegos produktu, który trzyma, aby za niego zapłacić Panie pracownice zaczęły dosłownie sapać, kręcić głowami i wywracać oczami, i głośno komentować, że one chą już zamykać i nie mają czasu na takie grzebanie się. Totalny brak szacunku do klientów, orpyskliwość i chamstwo, dosłownie. Nieprofesjonalizm aż bolał, co z tego że to to "tylko" chiński market - szacunek do klientów się należy. Jedynie Pani Chinka spokojnie kasowała ludziom zakupy bez głupich komentarzy i min. Jak się paniom nie podoba praca - zalecam zmianę, bez kontaktu z klientem.
-
O Moss ★★★★★
To moja "ostatnia deska ratunku" gdy nie mogę dostać jakiegoś drobiazgu w "bardziej ekskluzywnych" sklepach albo przez internet. Towar raczej kiepski gatunkowo, ale też prawie darmo - takie miejsce. Miła obsługa. Jedynym minusem jest paskudny zapach w sklepie.
-
Wojtek Kukla (wmq) ★★★★★
Dużo różności, w miarę tanio. Mnóstwo alejek, a na piętrze jeszcze odzieżowy.
-
Merek283 ★★★★★
Chińczyk jak chińczyk. Dużo drobiazgów i ubrań w atrakcyjnych cenach. Wiele ciekawych produktów, które ciężko znaleźć w innych sklepach. Brak możliwości zwrotu towaru jak to w chińskim markecie. Dolne piętro przeznaczone na przedmioty, górne na odzież.
-
Marek Kowalski ★★★★★
Chińczyk jak chińczyk. Dużo drobiazgów i ubrań w atrakcyjnych cenach. Wiele ciekawych produktów, które ciężko znaleźć w innych sklepach. Brak możliwości zwrotu towaru jak to w chińskim markecie. Dolne piętro przeznaczone na przedmioty, górne na odzież.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HPH Centrum Chińskie?
HPH Centrum Chińskie znajduje się przy 3 Maja 14, Śródmieście, 81-357 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do HPH Centrum Chińskie?
Do HPH Centrum Chińskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku