Przegląd katalogu
- 28 Łączna liczba firm
- 4.8 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 28 wyników
Przeglądaj piercing shop w Gdyni, Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 28 wyników w Gdyni, Pomorskie. Średnia ocena 4.8/5 na podstawie 3,361 opinii i ocen.
“Piercing u 8- letniej córki. Świetna, profesjonalna obsługa, atmosfera pełna luzu i humoru na rozładowanie nerwów u dziecka, które pomimo świadomej decyzji odczuwa delikatny stres. Wszystko poszło sprawnie i gładko a uszy goją się pięknie. Po piercingu wszystkie potrzebne informacje, instrukcja dbania o miejsca przekłuć, zalecenia i porady. Świetne miejsce! Dziękujemy i serdecznie polecamy wszystkim.”
“Super atmosfera, po pierwszym tatuażu wróciłam na kolejny, każdy pracownik potrafi doradzić. Szczególne pozdrowienia dla Łukasza i przede wszystkim super tatuatorki. Polecam!!!”
“Bardzo miła pani, profesjonalne podejście. Byłam na przekłuwaniu uszu u innej pircerki która źle mi je wykonała, przez 6 miesięcy leciała mi dalej limfa i czasem krew a pani u której je robiłam powiedziała że może to nawet trwać dłużej ale się wygoi, straciłam zaufanie i przyszłam tutaj. Dzięki temu się dowiedziałam że miałam źle wykonane przekłucie i że mam uczulenie na stal chirurgiczną, pani wymieniła mi kolczyki i pomogła mi je wygoić i wyprostować! . Dzięki temu mogę się w końcu cieszyć wygojonym przekłuciem i pięknymi kolczykami. Dziękuję i już wiem do kogo będę przychodzić na kolejne cuda ❤️”
“Robiłam za jednym razem helixa i concha. Wizyta była super! Przemiły i przekochany (chyba) Jarek. Szybko i bezboleśnie. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty za miesiąc na wymianę kolczyka.”
“Bardzo indywidualne podejście do klienta. Tatuaż wykonany w sterylnych warunkach. Pani tatuatorka bardzo miła i doświadczona, służącą dobrą radą w sprawie wzoru.”
“Co prawda jeszcze nic nie dałem sobie przedziurawić, ale jeżeli miałbym u kogoś cokolwiek to tylko u Bambi. Profeska 100%, wszyscy znajomi zadowoleni.”
“Rewelacyjnie miejsce i niesamowitym klimatem. Wybraliśmy się do Nich aż z Wrocławia. Jest MOC!!!”
“Polecam każdemu Domi i Maćka ❤️”
“Fajna atmosfera i bardzo dobrze wykonany tatuaż”
“Najlepsza ekipa, super atmosfera, podejście do klienta bardzo indywidualne, polecam bardzo!”
“Bardzo polecam studio A Mama Wie. Super atmosfera, przemiła cała ekipa. Szczególnie dziękuję Tamistra Art za pełen profesjonalizm i serducho włożone w wykonanie mojego tatuażu. Do zobaczenia niedługo mam nadzieję.”
“W maju 2025 Filip wykonał u mnie Tragusa. Zadbałam o przekłucie według instrukcji. Wszystko pięknie się wygoiło. Przekłucie bezpolesne. Wykonanie przez Filipa w pełni profesjonalne i z humorem. Bardzo dziękuję i polecam serdecznie. Sama również na pewno się jeszcze pojawię w O Matko Klusko.”
“Unikalny projekt, tworzony od podstaw przez Daniela. Wykonanie mówi samo za siebie, kolor siedzi idealnie. Profesjonalista w swoim fachu. Widać, słychać i czuć, że tatuaż to jego pasja. Ja się nie zawiodłem i polecam wszystkim współpracę z Artystą, jakim jest Daniel.”
“Pierwszt tatuaż i wsiąkł w to magiczne, wspaniałe miejsce! Z całą serdecznością polecam Zajawę i Tomka, który przepiękne góry mi wydziergała cały czas umilając świetna rozmową, świetny człowiek i wspaniały artysta!!! Już się na kolejne dzieło umawiamy. Obsługa profesjonalna, pomocna i cierpliwa od momentu pierwszego spotkania, poprzez wszelkie formalności i konsultacje po tatuażu! To moje miejsce i niebawem wracam!”
“Świetne miejsce z mega atmosferą! W ciągu 4 dni kursu wyniosłam stąd masę wiedzy i praktycznych umiejętności. Od pierwszego dnia czułam się tu swobodnie i mile widziana – świetni ludzie, którzy potrafią przekazać wiedzę w prosty i konkretny sposób. Miałam ogromną przyjemność uczyć się od Kateryny – tłumaczyła wszystko jasno, cierpliwie i widać było, że naprawdę chce przekazać mi swoją wiedzę i doświadczenie. Po tym kursie widzę ogromną różnicę w moich pracach od momentu, kiedy tu przyszłam. Polecam z całego serca każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z tatuowaniem – naprawdę warto!”
“Miałem ogromną przyjemność skorzystać z usług Michała, a że to był mój pierwszy tatuaż, miałem sporo obaw. Teraz mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że trafiłem w najlepsze możliwe ręce! Michał nie tylko jest niesamowicie utalentowany – tatuaż, który wykonał, jest perfekcyjny pod każdym względem, z dbałością o detale i artystyczną wizję – ale też ma wspaniałe podejście do klienta. Od samego początku zadbał o to, żebym czuł się swobodnie i dobrze poinformowany. Wszystko dokładnie wyjaśnił, cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania i stworzył atmosferę, w której stres szybko zniknął. Sama wizyta była komfortowa, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – tatuaż jest po prostu piękny i dokładnie taki, jak chciałem! Jeśli ktoś, tak jak ja, zastanawia się nad swoim pierwszym tatuażem i szuka artysty, który naprawdę dba o klienta i ma wyjątkowy talent – Michał to najlepszy wybór. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze wrócę!”
“Po ponad 7 latach robię edit: Serdecznie polecam, super atmosfera, przepiękne wykonane dziarki! Stitch rozpoczął dzisiaj moja przygodę z kolorowymi tatuażami (Monika - jeszcze raz slicznie dziekuje). Na bank wrócę po kolejne do kolekcji. Edit: 04.03.25 Wróciłam po kolejny! Stokroć polecam! ❤️”
“Dziarał mnie Meff, polecam, kozak.”
“Bardzo profesjonalna obsługa, super klimat . Z całego serca polecam Laryse i Dorotę, obie robią mega robotę ❤️”
“Najprzyjemniejszy z tatuaży jakie mam, prawie zero bólu miło spędzony czas na pogaduchach i do tego cudo na skórze ❤️ baaardzo polecam”
“Świetne prace. Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca Jagnę.”
“Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wspaniała artystka, z ogromnym warsztatem, do tego empatyczna, otwarta i cudowna. Polecam z całego serca❤️”
“Bardzo zdolne dziewczyny! Dziaramy się całą rodziną w tym salonie :) pełen profesjonalizm i relax :) polecam:)”
“Bardzo profesjonalna obsługa z miłą atmosferą”
“Prace wykonane solidnie z dbałością o detale, ogólnie miło i przyjemnie, pełen profesjonalizm. Polecam!”